Clan of Sorcerers Clan of Sorcerers
-Klan mágů vznikl 1.4.2001
-Náš klan má za úkol soustředit co možná nejvíce kouzelníků, aby bránili BN před cheatery, hackery a jinými nekalými živly.
-Registrovat se do našeho klanu můžete dvěma způsoby a to tak, že to buď oznámíte mě osobně, mému zástupci a po zvážení vás buď přijmeme nebo ne. Dále pak můžete použít REGISTRACI.
-Jestli je vaše postava legit a ještě k tomu kouzelník, tak máte takových 99.9% šanci že vás vezmeme, pokud nejste legit a jste jiná postava než kouzelník, tak je šance že vás vezmeme ten zbytek do 100% :-).
-Jestliže vás přijmeme, a to vám oznámím buď písemně, nebo přímo na BN, tak si budete muset dát za jméno (CS)N, přičemž to N známená novice=nováček, a nosit ho do doby prijeti za pravoplatneho clena klanu, o cemz se vice doctete zde.
-Tento klan nechce a ani nemá za úkol diskriminovat ostatní postavy (nejsme žádní rasisti že :-), ale jenom chce ,aby kouzelníci byli sjednoceni v jednom klanu. V kouzelnících je přece síla BN.
-Napravo můžete vidět znak klanu CS, který nás reprezentuje mezi ostatními klany na BN.
-V našem klanu si můžete vybudovat dost silnou pozici, která vám může pomoct být uznáván i ostatními klany na BN. Tuto pozici si můžete budovat aktivním členství v našem klanu a to tím, že budete chodit na schůze a učastnit se činností, které vám budou přinášet body, za které budete postupem času získávat tituly, podle kterých bude poznat jak moc silná postava jste. více v sekci HODNOSTI.
-To by tak bylo stručně asi vše o klanu CS, doufám že jsme vás přesvědčili, aby jste vstoupili do našeho cechu mágovského :-).
desinged for: IE 5.0, 1024*768 The Clan of Sorcerers