14.5. 2004

- Právě probíhá upravování html kódu, takže update se trochu zdrží, už jsem nespal 29 hodin:) tak buďte trpěliví.


11.5. 2004

- Dnešní update bude ve znamení nádherných minusových bodů, no není to nádhera?:), ale ještě před tím trochu informací o tom co se stalo či nestalo. MS v hokeji skončilo, dolínek se stále drží a na nově dávají pořád ty samé blbosti(dneska Predátora, toho jsem fakt neviděl a to je kino na nově:) jsem opravdu rád,  že mám alespoň ten komp a můžu něco zapařit. Jinak bych se asi zcvokl z té televize. Poslední dobou moc na BNku nejsem, právě teď se učím Flash(pokud někdo máte nějaké zkušenosti, či nějaké dobré linky, tutoriály nebo manuály sem s nimi). Pokud ale něco nepočká a chcete mi něco důležitého sdělit(lvl up, něco okolo klanu, číslo svého bankovního účtu:), skoro vždy mě naleznete na ICQ a když tam nejsem tak mi napište mail ten si každý den vybírám. Hrát diablo teď ani nemám chuť(ale stále mě to baví, mám teď asi jenom nějaký přechod:), ale pokud se mnou dohodnete na pořádné wp, nebudu proti. Tak to je asi vše co jsem chtěl říci úvodem. Teď se asi na mě budou zlobit fandové dlouhých updatů, ale musím je zklamat:), nemám deset počítačů napojených na internet a také nemám deset očí a dvacet rukou takže nejsem všude. Pokud však narazíte na nějaké informace ohledně BN(o kterých se o všem nedočtu v GB tak sem s nimi:).

- Začnu těmi kladnějšími zprávami a to jest: udělil jsem členství dvěma našim nováčkům. Těmito nováčky jsou SedliCZ(CS) a Old_trafo(CS), oběma gratuluji a budu se snažit(ostatní také:) aby se vám tu líbilo. Crameriuss(CS) je tak o 50 bodů bohatší a já o 5 bodíků:).

- Sraz Battle Netu se bude konat 28.5. 2004 v 18:00 na Náměstí Míru. Pak se asi půjde někam do hospody, i když já bych byl radši pro nějakou kavárnu, dát si kafíčko sušenky a jít domů:P. Všem ale 100% nezaručuji že tam přijedu tak když pro mě objednáte květiny a krásné ženy, tak se pak nedivte až nepřijedu:).

- Schůze se podle všeho bude konat 16.5.2004 v 20:00 na Diablo CS-1, a proto všichni co můžete se prosím dostavte. Také bych byl rád kdyby se dostavil Inferno a O.E.M. Pokud se vám tento termín nehodí tak mi prosím napište mail a pokud vás bude hodně, tak to vyhodnotím a zjistím nejlepší termín pro schůzi.

- Předělal jsem konečně galerii:), trochu jsem zaexperimentoval a hodil tam trochu flashe tak snad mě za to neukřižujete, teprve se to učím

- Na wirtománii jsem skoro zapoměl, a proto jsem hned vypsal další kolo, minulé kolo jasně vyhrál SPY(CS), také hrál sám:). Hned jsem vypsal další kolo takže ještě se pokuste, alespoň se umístit určitě se vám odměním:).

-Také chci říci něco o Lipovi. Je to dobrý kamarád a dobrý hráč diabla(teď už asi moc ne:) a jeho místo v CS je pořád, vydobyl si to velkými skutky. Pro CS udělal hodně  a proto pokud někdo nesouhlasí s tím, aby Lipo měl za svým nickem CS tak mi napište, rád si s vámi o tom popovídám:).

- A teď ta smutnější zpráva. Předminulou schůzi jsme se dohodli na tom, že mi budete posílat každý měsíc do truhly předmět(někteří poslali prtscr, ale to si asi spletli sekci:). A proto se budou udělovat minusové body za měsíc Duben. O.E.Mag mi to hezky napsal, takže není problém vyloučit ty kteří poslali a ostatním nadělit záporné body(musím ale přiznat, že OEMa to stálo mnoho sil>naučit se pracovat se Zidyho Diablo Viewerem, to dá fušku:), ale nakonec to zvládl a já teď vyřknu ortel). Předmět odevzdali: Zodiac(CS), Inferno(CS), Gorin(CS), Drighon(CS), DalajDlaba(CS), SPY(CS), SedliCZ(CS). Těmto hráčům nebudu měnit jejich bodové ohodnocení. A teď ti co nedali, jsem velice zklamán protože jejich většina. Těmito raubíři jsou: O.E.Mag(CS),Arch-Mage(CS), J.C.Denton(CS), Vassik(CS), Crameriuss(CS), DG.Sura(CS), Hotforst(CS),Ebenezum(CS), S_Charles(CS), Hrancir(CS),s Spasitel(CS) a Jinx(CS). Všem těmto hráčům upisuji -15 bodů. Proti tomuto verdiktu se však můžete odvolat. Dále bych chtěl také upozornit na to, pokud O.E.Movi pošlete třeba sto předmětů, nezaplatíte si tím sto měsíců dopředu! Tímto alespoň kontroluji vaši aktivitu vůči klanu a také to má vliv na rozdávání bodů za aktivitu!

-Také nás opustil Lupinus(CS), ale sliboval že se vrátí, tak uvidíme snad se mu to povede.

CS 4 EVER


5.5. 2004

Tak tu máme zase další updatík, ale tohle je opravdu mini update. Za ty dva dny se toho moc nestalo a proto budu velmi stručný. Trochu jsem předělal soubory na ftp a přidal jsem nový odkaz v Downloads, ten by jste určitě neměli přehlédnout. O co vlastně go? jsou to zabalené celé stránky našeho webu(mimo downloadu,galerie,obrázků z wirtománie). Nedal jsem tam úplně vše a to z jednoho prostého důvodu, celý archív by zabíral cca 7 MB a to je dost a proto si ten zbytek stáhněte ručně:). O kapacitě swebu už dlouho přemýšlím a proto se více dozvíte na schůzi(alespoň tam příjdete:). Galerii jsem stále nepředělal není čas ale slibuji že ji zoptimalizuji aby běhala rychleji. Všechny downloady jsou už zabalené v zipu, takže už se nemusíte bát, že budete mít poškozený archív. Také se omlouvám všem hokejovým fandům, v minulém updatu jsem říkal co si o Japonsku se Švýcarskem, ale to jsem řekl špatně(zápasů je mnoho a já jako 50% fanda se v tom moc neorientuji:) zápas  byl mezi Japonskem a Dánskem a japonci dali gól ve prospěch Dánů, takže to skončilo 4:3 pro dány. Dále jsem zařadil jako download do předchozího updatu i krátký filmeček kde je ten inkriminovaný gól(cca 360 kb), pokud vám nepůjde obraz nebo bude trhaný, stáhněte si nové kodeky od Microsoftu(pro ty méně znalé stačí najet na odkaz Japonsko - Dánsko a tam si najet na odkaz. Ve vyhledávání microsoftu pak stačí napsat klíčová slova "Windows Media Player Codecs" a tam už to snad najdete:). Pokud si však někdo myslí, že toto jsou stránky pouze věnované Diablu a hokej tu nemá co dělat tak  ten dotyčný je dost omezený. Pravda je, že toto jsou stránky o Diablu, ale všeobecný přehled nikdy neuškodí:). Toť informace z nejvyššího velení našeho klanu:).

- Crameriuss(CS) přijal nováčka jménem Fredegard(CS)N. Snad se mu tu  bude líbit a nějakou dobu tu pobude.

- Věci do truhly za měsíc duben posílejte O.E.Magovi(CS) nejpozději však do (23:59:59,99:) 9.5. 2004, pokud se někdo neomluví nebo pošle pozdě dostane nadílku v podobě -15 bodů za aktivitu a pokud jeho předmět bude poslán o něco později bude automaticky zařazen do měsíce Května.

- Pokud by se vám stane, že nějaký odkaz či download nefunguje napište mi.


 3.5. 2004

Uaa tak jsem zase tady:) BN je jak leklá ryba, někdy se tam zastavím a nikdo tam(mam tajnou postavu muhehe:). Ale dá se to pochopit. Naši hokejisté prošli přes lamy a teď to konečně začne. Nejsem zase velký fanda hokeje jako dříve, ale na nějaký zápas s pivkem se kouknu. Ale snad nejvíce se mi líbil krátký záznam z televize kde jsem viděl zápas Japonsko - Dánsko. Já být komentátorem tak to okomentuji asi takhle: Gól, Japonci dali gól a Dáni vyhráli(kdo to viděl ví o čem mluvím:), moc sem se u toho zasmál:). Původně jsem chtěl napsat update včera ale koukal jsem se na zupasta(už by mohl vypadnout Dolínek ne?:). Tak jsem se dostal k updatovaní až dnes. Jak jste určitě všichni zaregistrovali je konec měsíce a tím pádem dead line pro truhlu. Ted v tom bude trochu zmatek, protože jsem to dal na starost OEMovi a ten je nějakej dead, takže fakt nevím kdo dal a kdo nedal. Proto všem dávám čas do konce tohoto týdne(9.5) aby jste mi poslali, buď ten předmět co jste dali OEMovi, nebo alespoň mi napsali já si to už zjistím. Tímto bych chtěl se chtěl všech zeptat, pokud máte náhodou starší seznam členů(myslím tím za mé vlády:P) pošlete mi ho. Já jsem ho měl ale začal jsem čachrovat s disketama a už ho nemám(i hate ovewrite:).

-Spasitel(CS) se k nám opět připojil. Což jsem velmi rád, a opět "visí" v sekci členů. Sám mi však napsal, že aktivní teď nebude, protože ho čeká maturita. Tak mu přeji hodně štěstí.

-Schůzi navrhuji 16.5.(neděle) 2004 20:00, pokud máte někdo jiný návrh tak mi napište.

-A to je asi vše, jak říkal SPY(CS) na BN je dost mrtvo. Takže se snažte se tam alespoň na chvíli stavit, já se samozřejmě také budu snažit:)


29.4. 2004

Co napsat? To už se kolikrát ptám sám sebe, nikdo tu neexpuje, nikdo mi nic neposílá. Proto se snažím psát nějaké to úvodní slovo ke každému updatu. Ani nevím proč to dělám. Je to asi z toho důvodu, že když jsem byl ještě "malý sorceror" těšil jsem se vždy na Merrdinovo update kde něco napíše a já si něco hezkého přečtu. Teď mě také štve, že pokaždé když najedu na naše stránky a čekám nový update, není tam a pak si uvědomím že je dělám já...:) Jak jste si mnozí všimli dal jsem nový GB( je úplně stejný akorát admin jsem já muhehe:). Asi nejžhavější téma je hokej, doufám že mě za to nezabijete, tahat do Diabla hokej:) V pondělí jsem byl na hokeji sice to bylo jenom Lotyšsko(pořád jim fandili Latvia ale já slyšel Slavia čím to asi bude OEME:) proti Německu, moc gólů nepadlo, pivo bylo drahý(0.4l -> 35,-). Ale pro mne to byl nádherný zážitek. Slovy se ta atmosféra ani nedá popsat, kolikrát předčila hledání věcí s warem mezi soul burnerkama:). No prostě ten kdo to nezažije neví o čem tu mluvím, a proto pokud budete mít nějaký lupen tak na to jděte a hned budete vědět o co go(mno ale ty litevský holky nebyli taky špatný:P). A teď se zase vrátím trochu do reálu. Odcházím...ne proto že by mě diablo nebavilo ale nemám sílu. Teď si určitě něco myslíte, ale chci vás ujistit, že já nemyslím to co myslíte vy(neodcházím z CS, to jsem chtěl akorát trochu zlepšit update:). Do neděle nechci vidět pc, je tak hezky tak se pokusím trochu si užívat než hrát, ale další update čekejte asi v neděli. Vám taky doporučuji se od toho odlepit a kouknout se ven vždyť je tam tak krásně...(a ty ženský:). Mno toť menší úvodní slovo a teď hurá k "mini" administrativě CS.

- Wirtománie už moc lidí nebaví, jsem trochu smutný, ale vše nemůže trvat věčně. A proto kdo dosáhne jako první 500bodů v celkovém součtu ji vyhraje.

-Jenom chci říci nováčkům klanu: "Vy chcete, tak se snažte". Členství v CS vám jen tak do klína nespadne a proto se musíte snažit vy.

-Na "příkaz" SPYe(CS) jsem změnil Links aby se odkazi otevírali v novém okně, chci je trochu ještě vylepšit a přidat nové odkazy a také se musím dokopat k té galerii, ale to všechno udělám v horizontu dalšího týdne.

- A co na závěr? Jenom chci připomenout truhlu a také  OEMe nezapomeň na povinnosti vůči klanu(truhla atd..:). Prozatím se s vámi loučím. Jdu na procházku s mým dreamem a rcčkem:) a v neděli se snad uvidíme, jestli mě nepřejede auto:)


26.4. 2004

Tak začneme:) jak už jste si všichni všimli předělal jsem členy a teď se pomalu chystám předělat i galérku. Nečekejte že to bude dnes. Dneska jedu do Prahy na MS, vyhrál jsem dva lupeny(Německo-Lotyšsko:) tak se tam zajedu kouknout. Proto jsem dnes vstal brzy abych stačil zmastit nějakej ten update. Udělal bych to včera ale měl jsem strašnou indispozici v komunikaci s vámi:). Tak jsem vám alespoň vyfotil můj pokojík(berte to s rezervou:). Konal se sraz v plzni, mrzí mě že jsem se tam nedostal. Určitě to tam bylo skvělí. Hned jsem dal odkaz do galerie, aby jste se mohli kouknout na fotodokumentaci. To je asi vše:)

- Lupinus se stavá právoplatným členem CS k čemuž mu gratuluji, ostatní nováčky proberu až zítra nebo v tomto týdnu, protože dnes jak všichni víte jsem v Praze.

-Arch-Mage mi navrhl aby jsme ke každému členovi doplnili, nějaké to info, takže to je pouze na vás jak s tím naložíte. Jsem docela rád, že mi posíláte svoje fotky a také nějaké informace na doplnění aby jsme to měli kompletní(což se asi nestane:).

-Spy(CS) postoupil z 48 levelu na 49. Už jenom kousíček mu zbývá do slavné 50tky, tak ať se mu daří dále. Připisuji mu 40 bodů a posílám gratulace.

-Očekával jsem že se toho za ten týden stane více ale jak vidíte zase nic:) Mno takže dnes si toho moc nepřečtete.

CS 4 EVER


20.4. 2004

Napsal jsem update o něco dříve, protože mě Cram pořád nutí abych sem něco psal. S O.E.Mem jsme už zase kamarádi, ne že by jsme někdy nebyli ale znáte to, co se škádlívá rádo se mívá:). A proto jsem ho trochu zaměstnal, je správce truhly a také bude dohlížet, aby jste mu včas poslali předměty co máte(jenom připomínám konečný termín je vždy 3. den následujícího měsíce). Jinak asi nic nového pod sluncem není. Pes mi ještě neumřel, takže pořád chčije na mou nohu když hraji a full výbavu jsem ještě nenašel. Jediné co mě drží při štěstí jsou holky a náš klan:). Jak tak koukám do sekce nováčků, připadá mi, že se s nimi roztrhl pytel, ale to je jedině dobře, jen tak dál. Hlavně nezapomeňte napsat mi mail kdy,koho a na jakém lvl jste vzali, protože jak říkám: je lepší mít něco na "papíře" než v hlavě....

- Teď zase z jiného soudku - administrativa:) Crameriuss(CS) přestoupil z levelu 44 na level 45 a získává 20 bodů, ale nejen to- i hodnost Wizard, k čemuž mu gratuluji. Opět se naše řady posílily o jednoho Wizarda(s těma se taky roztrhl pytel, že by Doom-Gaze?:D). Další přestupy nemám hlášené, takže o ničem nevím:P

-Nováčci o sobě dali také vědět, nejen tím, že spamují v GB:), ale také tím, že se pilně snaží, aby se k nám dostali. Akorát je upozorňuji na to, že jako poslední rozhoduji já,. Tzn.: musí mě někde vyhledat(ICQ, MAIL, BN) a já si s nimi lehce zakonverzuji.

- A zase Crameriuss(CS), přijal nováčka Old-trafo(CS)N - že by (rd) :)

-Sura(CS) dostává zpět svoji hodnost, jelikož se opět vrátila na svůj 40 level.

-Bavil jsem se s Elvenem (mnozí už asi ví) a 28.5. 2004 by se měl konat sraz Battle Netu – Praha. Až budu vědět více informací tak vám dam vědět.

-Pokud si chcete zahrát abysmal, bylo by dobré domluvit se, protože mě to samotného nebaví:). Pokusím se přemodifikovat Diablo Saver aby fungoval i v Abysmalu. Několik lidí už se mě na to ptalo.

-Snad to je pro dnešek vše, tak lovu zdar....jo a nezapomeňte na Wirtománii, přeci nechcete aby to vyhrál SPY:)

- Napsal Zodiac......s krásnou korektorkou O.E.Magem:), to byla ale fuška co?:)


17.4.2004

- Konala se schůze, jako schůze mi to ani tak moc nepřipadalo, lépe by se to dalo nazvat jako Duel. Účastníci byli dva Zodiac(CS) vs. O.E.Mag. Ze začátku jsem měl jasnou převahu, ale to byl jenom optický klam. Ani nevím jak to skončilo, dal jsem radši disconnect a šel na cígo provětrat tělo a mysl(pokud ale nekouříte tak nezačínejte jsou s tím jenom starosti:). Jako leader jsem poprvé narazil a docela mě to mrzí, sám jsem udělal několik chyb, které nemohu vrátit. Slyšel jsem ohlasy na Battle Netu a chtěl jsem zakročit. Mnozí si myslí o našem klanu že přechováváme duplery a hackery. Proto jsem vás chtěl všechny požádat aby jste mi poslali log postavy kterou máte v klanu. Ze začátku jsem to řekl jen pár lidem, ale pak jsem se rozhodl to nařídit všem, aby si někdo nemyslel že někoho zvýhodňuji. Nastal další problém, O.E.Mag byl proti, možná je to proto že je z gymplu:) ale to nechci řešit. Je to skvělí hráč a mrzí mě že kvůli této prkotině jsme se museli o tom bavit zbytečně dlouho. Myslím si že já jsem chybu neudělal, dělal jsem to pouze pro dobro klanu. Ti co jste mi ještě neposlali log, tak to ani nedělejte - věřím vám. Ti co ho poslali tak těm se chci omluvit že to dělali zbytečně. Je to o důvěře a tu ve vás mám. Pokud si to někdo nemyslí tak se šíleně plete. Jenomže jsem leader a musím dohlížet na to aby jsme neporušovali kodex, proto jsem na tom trval. Teď na těch logách netrvám, ale pokud zjistím že je někdo nelegit nebo tak něco tak si ho podám. Když už jsme u toho kodexu chtěl bych připomenout Drighonovi aby si ho pořádně přečetl, protože pokud se nepletu, porušuje ho. Určitě si pamatujete když jsem nastupoval, vybral jsem si svého zástupce a to O.E.Ma, nejdříve jsem plánoval, že bude zástupce urza, ale jak vidíte to se nestalo. Po delší době jsem přemýšlel nad tím jestli O.E.Maga této funkce zprostit, protože ho moc neznám. Ale myslím si co není může být a O.E.M(kurva proč máš v nicku ty posraný tečky:) je nejen dobrý hráč ale také je silný jako osobnost, tvrdě si stojí za svým(i když na to může také někdy dojet:) a proto pokud má stále chuť bude mým zástupcem. Pokud však ale nechce(což nedoufám:) zvolím si na post zástupce někoho jiného.

-Teď zase z jiného soudku Fingarfae(CS) opustil náš klan, protože jsme mu nedali to co očekával, nevím co očekával ale to už je jedno. Každopádně jedno vím jistě, přibil na seznamu fallen a také se přidal ke klanu TMP. Tak hodně štěstí, třeba tam najdeš to co jsi od nás nedostal.

- A.Killer(CS)N neprošel nováčkovskou lhůtou a dobrovolně nás opustil, sice nevím co ho k tomu vedlo ale dobře, hodně štěstí na volné noze.

- Konečně dobré zprávy:), SPY(CS) přestoupil na z lvl 46 na 48 a tím ode mě získává 100 bodů a hodnost wizard!. Crameriuss(CS) také zaexpil, a teď už má level 44 čímž ode mne dostal 80bodů.

- Hotfrost(CS) přijal nováčka Siruse(CS)N a Arch-Mage přijal Lupinuse(CS)N, oběma nováčům přeji hodně štěstí a doufám, že se u nás ohřejí déle než jiní hrači. Jenom jim chci tímto vzkázat, pokud něco nebudou vědět, zeptejte se mě nebo někoho z klanu.

- Všichni co byli na schůzi dostali 20 bodů a také jsem konečně rozdal body za aktivitu, dal bych všem ale do těch 100 bodů by se to nevešlo. Proto body rozděluji takto: Hotfrost(20), Inferno(20), Sura(20),SPY(20), Crameriuss(15), Ebenezum(5). Pokud má někdo nějaké námitky tak mi může poslat mail.

- Všem chci zopakovat jen to, že když něco stane pošlete mi to na mail nebo na icq, do gb to psát můžete, ale mě to radši napište ulehčíte mi hledání a také vás chci poprosit podepisujte se zrychlí se tím moje pošta(Hotfrost:) takhle mě třeba halduje hoťák:).

- Na konec chci říci že schůze byla o ničem, zase jsem vám ustoupil:), nechci být usurpátor diktátor, chci aby se vám pod mými křídli líbilo ale zase nemohu ustoupit pokaždé a proto to respektujte. A nezapomeňte že i když nejsem vaše holka/kluk mohli by jste i vy někdy ustoupit mě...

CS 4 Ever


13.4.2004 (3:43am)

-Tak jak mam začít? Dobré ráno, dobrou noc, dobrou chuť pokud zrovna obědváte(jako já:). Dnes byl hezký den, 23 panáků, 7 piv, 3 hodiny na WC a 1 játra asi v čudu. Snažil jsem se dnešní(včerejší:) velikonoce prožít na maximum, povedlo se. Překonal jsem svůj rekord. Ale tak i tak jsem byl vámi zastižen. Arch-mage mi něco psal na mail, to si přečtu až dneska(jsem z toho posunu času trochu mimo:). Někdo mi pak volal, teď jsem zjistil že urza-mag a proto se mu chci omluvit: "Chlape, napiš mi to na mail nic si nepamatuji, měl jsem naučených pouze pár frází jak ze sebe udělat střízlivého člověka:)".  Ale bylo dost mého dne, začneme trochu  s CS administrativou:)

- Všechny neaktivní členy jsem odstranil, pokud mi někdo napíše že existuje dám ho mezi aktivní. Také svolávám schůzi, která platí na 201% a je 17.04.2004 v 20:30! Pokud se někdo nedostaví, napište mi mail.

- Jsem velice potěšen, že další člověk poslal do 2. kola Wirtománie svůj předmět. Tím hráčem je Inferno(CS).

- Také jsem potěšen, že se k nám opět vrátil J.C.Denton, je to skvělí hráč nejen hry Deus Ex:) Vítám ho mezi námi a také bych mu chtěl říci aby nezapomněl na své povinnosti(truhla).

-Sekci AbysNETu  na chvíli odkládám, jelikož nemám sílu tam něco připsat. Chci poděkovat všem testerům co se mnou testují Abysmala po netu, tím jsou: Drighon(CS), Twiggy(rd), Sir_Woxa(BK), Blood_Devil(VIK), Zhulenej_Darlor, Holy Tommy. Také chci všechny hráče upozornit, pokud to hrajete, ozvěte se mi na icq(275723663, fanynky taky můžete psát:P), poradím vám a snad se sejdem na AbysNETu:)

- Wow nejkratší update, jsem na sebe pyšný:). Jdu spát...(4:01am)


10.4.2004

-Nevím ale opravdu nevím, abych vám řekl pravdu, jestli se mám radovat nebo brečet. Včera jsem s Woxou zkoušel možnosti Battle Net Serveru a přišli jsme na úplně novou věc. Módy(zkoušeno pouze na Abysmalu) na Diablo se dají hrát i po internetu, má to sice několik háčků:), ale ti z vás kdo mají chtíč si i přesto zahrají. Jde o to, že normálně se nepřipojíte na klasický battle net s módem na diablo, ale pokud si zřídíte vlastní server tak to běží. V tomto updatu to nechci rozepisovat, protože jsem založil novou sekci jménem AbysNet (jmenuje se podle prvního módu který jsem přes internet vyzkoušel:), zde najdete vše o konfiguraci vlastního serveru a také jak si zahrát Abysmal mod přes internet(nejen Abyse také Starcrafta, Broodwara, Diablo II v 1.09d, Diablo II LOD 1.09d bez CD-KEY!!!), sice ze začátku tam nebude úplně vše, ale budu se snažit aby tam bylo co nejvíce informací.

-Pár lidí mi psalo, že nepřijdou na chůzi a proto ji odkládám, zatím na neurčito. Další termín zde uveřejním jakmile to budu sám vědět:)

-Také se mě mnozí z vás ptají na Wirtománii, jenom tu řeknu několik rad. Pokud mi pošlete předmět který bude mít 100 bodů, a druhý den mi pošlete předmět který bude mít 100,01 bodů, tak ten starý smažu a dám tam ten lépe hodnocený. Pokud jste stále  nezačali hrát a chtěli by jste zkusit štěstí tak nevěšte hlavu, jakýkoliv předmět mi  od wirta pošlete, bude automaticky zařazen také do prvního kola(u těch kteří už ho tam mají tak jim tam zůstane ten lepší:). Pak už můžete posílat předměty které vyžaduji pro další kolo. Chválím Spye, jenž se činil a poslal jako první nějakej ten Scr. Také chci udělit mimořádných 15 bodů za zásluhy pro klan Ebenezumovi, který mi poslal program na výpočet qlvl ve wirtománii(i když jsem si musel stáhnout 23 MB driverů abych to vůbec rozjel:) což je dobrá snaha, která se cenní.

-Poslední dobou mě vídáte na Battle Netu přes StarCraft, není to proto, že bych ho začal hrát:P. Je to z jednoho prostého důvodu, pokud jenom "dřepím" na chatu, tak používám Stealth Bota (http://www.stealthbot.net/) pokud vlastníte originální CD-KEY na hru Starcraft, BroodWar, Diablo II, Diablo  II Lod, Warcraft II BNE, Warcraft III nebo Frozen Throne, tak ho můžete používat( Woxa mě asi za tohle zabije ale což:), ZDE je malý návod na základní konfiguraci, na ostatní si přijďte sami:)

-Snažil jsem se jak jsem chtěl ale zase ten update je zase dlouhej jako ....:), asi začnu psát tímhle písmem:).   


8.4.2004

-lol:), už ani nevím jak mám začít update, pročítal jsem si trochu historii svých updatů a narazil jsem na Bug:) jestli chcete paradox. Skoro v každém updatu jsem na prvním místě našel frázi: "Tak dnes další update...", ale takhle jsem to nechtěl. Někomu to třeba nepřipadlo ale mě ano. Navíc se to trochu přibarvilo tím, že jsem se před chvíli vrátil z trošku bouřlivějšího večírku(Hote neboj shota jsem si od nikoho nedal jsi můj první jediný:). Poslední dobou jsem si diabla respektivě channelu Diablo CZE-1 nevšímal, nebylo by to protože by mě to nebavilo, ale bylo to hned z několika důvodů. Jak už jsem uváděl nedávno, hrál jsem Diablo II LoD, nedalo mi to, tak jsem to konečně dohrál na 99 level(Sorcererss) a hell-hell, všem to vřele doporučuji, je to trochu jiná zkušenost. Sice jsem nenašel ty nejlepší věci, ale tím se pro mě kapitola Diabla II uzavřela. Další fáze mé neaktivity byl Hellfire, který jsem musel vyzkoušet za Monka a trochu potrápit Na-Krula:). A jako poslední a největší drogou byli pro mě - módy na Diablo. Po menším rozehrání Abysmal módu(všem vřele doporučuji) jsem dostal nápad - nápad který mě stál moc času, nedodělaný Zodiac Mod na Hellfire a také na Diablo 107, sice ze začátku je to dost chytlavé, protože jsem to chtěl nejvíce přiblížit Diablu II. Vše ale jednou skončí a já se opět vrátil ke starému dobrému Diablu 109. Proto jsem se rozhodl, shromáždit co nejvíce informací, programů, hacků, saverů, item editorů a jiných vychytávek které existují na Diablo 109. Dnes jsem tuto kapitolu asi uzavřel(uzavřel včera teď už jsou 3 ráno ale já se pořád cítím jako včera:), díky Woxovi, který mi poslal Stealth Bota 2.2R4. Tímto kratkým proslovem se chci omluvit těm, kteří mě horlivě očekávali na Battle Netu a já je zklamal, teď už zase budu starý dobrý Zod(kunda:). Moc informací ode mne z Battle Netu nečekejte, skoro nikdo mi nenapsal:(, ale to mi nevadí jsem na to zvyklí ŽE TO POŘÁD MASTÍTE DO GUESTBOOKU:).

-Jediné informace co jsem pochytil je to, že Crameriuss(CS) nabral nového nováčka jménem A.Killer(CS)N, snad to píši dobře:). A proto Crama tímto žádám, aby mi napsal kdy ho přijal a také na jakém levelu.

-Dnes se mě někdo ptal(asi zase Cram:) do kdy musíte dávat věci do truhly, je to prosté, věci do truhly mi dávejte do 3. dne dalšího měsíce(pro ty blbější další datum je 3.Května:).

- Pokud jste trochu zběhlí na našich stránkách, určitě jste poznali, že Wirtománie má 1. qlvl pro hledání(očekával jsem od svého programu trochu více:) a proto všem chci popřát hodně štěstí ve hledání.

-Další důležitá věc je to, že schůze se bude konat 10.4! a proto žádám všechny co mohou, aby se dostavili.

CS 4 Ever


4.4.2004

-Všichni určitě víte tu špatnou novinu, pomalu ale jistě se nám rozpadá klan SoU, nevím jestli to je náhoda nebo holý fakt. Dnes jsem potkal starého člena SoU, Alenku a trochu jsem s ní dal řeč, bavili jsme se o SoU. Dnes jsem opět po čase nahlédl do GB SoU a vidím že se rozjelo ukončení SoU(není to na 100% ale určitě se jim to blíží). Je to veliká škoda, chci po vás pouze jeden slib, když se rozpadnete, tak ale neopouštějte Diablo jste naši kamarádi a jiné hry by vás nebavili:).

- Včera byla 1. uzávěrka dávání věcí do truhly, byl jsem docela překvapený kolik lidí mi to poslalo na poslední termín:), někdo to stihl už dříve, někdo jen tak tak, někdo to nestihl a někdo se na to úplně vysral což mi vadí nejvíce. Jsem velmi překvapen že se této povinnosti zúčastnili i nováčci, ikdyž nemuseli. Povinnost splnili: Crameriuss, Ebenezum, S_Charles, SPY, Zodiac:), Gorin, Hotfrost, DalajDlaba, Drighon. Nesplnily pro měsíc březen: O.E.Mag(minusove body však nedostane), Inferno(pozdě, pozdě), Vassik(hraješ off-line jak blázen a jeden mail nemůžeš napsat?), DG-Sura(no comment), Jinx, Fingarfae. Na měsíc duben povinnost už splnily: O.E.Mag, Inferno, Zodiac(to je borec jde k lazovy a už má nějakej item do truhly:) Pokud jsem se u někoho sekl, tak mi hned dejte vědět, řádně se mu omluvím a záležitost vyřeším:)

- Zavítali k nám i nové tváře, Vassik(CS) k nám přijal Hrancire(47 levl) ze SoU, udělil jsem mu rovnou titul CS ale body Vassikovy ještě nepřipíšu, aby to nedopadlo jako z Cadecausem:)  a Crameriuss(CS) Gargaryana(21 levl).

- O.E.Mag si zálohoval svoje postavy na vadnou disketu:) takže má teď 30 level, až dovrší svého levelu, bude mu opět titul navrácen. To samé platí i pro Sira_Charlese.

- Trochu jsem se zažral do Modů na Diablo, tak jsem se rozhodl také něco zpitvořit, asi to nebude dokonalé jako jiné módy ale hned jak to dokončím uvedu tento mód do downloads, třeba se někomu bude líbit. Více zatím neprozradím.s

-Rozhodl jsem se že Wirtománie se nakonec rozjede, všem přeji hodně štěstí do dalšího kola, začíná se už ve Středu.

- A jako poslední věc: Přijmutí nového nováčka, přestup o levely, truhla a jiné klanové záležitosti mi pište na Mail popřípadě na ICQ, a také se nezapomeňte představit, kdo pak má v Outlooku luštit kdo je třeba Jerry(že jo hote:), pro ty více vychované můžete napsat i něco do kolonky předmět:) Toť pro dnešek vše, snad jsem neudělal tolik chyb jako vždycky:P


2.4.2004

-A je po narozeninách, takže všichni rychle do práce ať nezahálíte:). Všem se omlouvám, že jsem včera na BNku nebyl, měl jsem také povinnosti co se týče reálného matrixu:). Na battle netu mě moc do neděle neuvidíte, protože vysvitlo sluníčko tak se musím také vyhrabat z mého doupěte a přes víkend se také podívat ven a do hospody:P. Ale jako vždy mě můžete zastihnout na mailu a kdyby někdo fakt nutně něco potřeboval, tak mě najde na mobilu(ale to jen v krajních situacích kdyby vám šlo o ucho:). Ještě máte pouze jeden den na to aby jste mi poslaly na mail vaší věc co mi chcete dát do truhly, zatím mi jí dali pouze tito členi: S_Charles, Crameriuss, Spy a Ebenezum, omluvy pouze přijímám pouze od těch lidí od kterých vím že mají PC v ....

- Dnes ještě jeden přestup Crameriuss(CS) přestoupil z 41 levelu na 42 a tím získává 20 bodů a tím se dostává do našich řad magicianů, k čemuž mu gratuluji.

- Udělal jsem další kolo Wirtománie, ale uvidím ohlas, pokud se neuchytne(tak mě naserete:) tak ji zruším, ale podle několika ohlasů jsem vzal v potaz dva aspekty: Nehledáme i ty šmejdy a jsou pouze dvě šablony best předmětů.


1.4.2004
Vidím klan jehož sláva stoupá až k nebesům, vidím klan který přetrvá na věky věků...Můj největší sen se splnil, od první chvíle co jsem se dostal ke klanu CS jsem si přál, abych byl leader...Pro mě je to největší pocta a úspěch, kterých jsem na Battle Netu dokázal, ale ještě větší radost mám z toho, že náš klan přetrval i tento rok a může oslavit 3. narozeniny od vzniku. Bývá zvykem, že když něco slavíte vždy se poohlédnete a vzpomenete na poslední rok co se událo, čím jste byli potěšeni a čím rozesmutněni. Poslední rok nebyl určitě tím pravým ořechovým, ale nezapříčinily to lidé v našem klanu, ale celkový úpadek Battle Netu. Stalo se mnohé, opustilo nás mnoho dobrých hráčů, klan byl také v krizi. Však na všem zlém je i něco dobré. Každý klan tímto musel projít, tím myslím prošli jsme a uspěli i v největší krizi jsme ustáli a opět jsme se vrátili na výslunní tam kam jsme pokaždé patřili. Díky patří všem co se o to zasloužili, nebudu je zde jmenovat, protože vypsat všechna ta jména by zabralo dost času. Všem chci poděkovat jak starým tak i novým členům za to, že jsme stále tu. Vše ale jednou skončí, CS však zdaleka nekončí ale tento proslov ano a proto je dobré ho zakončit nějakým moudrem, kterým se řídím i já...: "Nejsem člověk který vede neaktivní život, neboť čas v nečinnosti je pro mě jako smrt." Ovidius

CS 4 Ever

 


29.3.2004
- Tak dnes další update je na světě, píši ho ale na off-line notebooku takže ho uvidíte až zítra:). Kvůli několika věcem začnu každý bod updatu trochu odělovat mezerou, sice bude o to delší, ale snad trochu přehlednější:)

- Nejdříve asi začnu se Spyem a jeho aférkou:) odepíši mu 20 bodů za to ucho Elvena, ale další postih mu nedám, protože se mi sám řekl, že nějak přehlédl v updatu, to že to ucho musí být nejméně od 16.3., což se může stát nám všem:). Takže sečteno nahánějte pouze Blacka, Elvena a Rimmera. HolyTommy se dal k GoM tak nemá ani cenu s nim duelit, protože vím že by jste ho nikdo neulovil:)

- Nováčkovskou lhůtou prošli další lidé a to Jinx(CS) a Ebenezum(CS) toho druhého jmenovaného, jsem do novice členů nějak zapoměl napsat když jsem ho k nám přijal, je to z toho důvodu, že jsem zapomněl jeho nick(i to se může stát:) a dnes/včera:) jsem si s nim povídal na Battle Netu a dost se mi osvědčil a pomohl mi s Wirtománií a jejím bugem:) ano je to tak i chybka v takto dokonalé soutěži se dá najít:), více podrobností ve Wirtománii.

- Asi se opakuji, což další měsíce dělat už nebudu. Nezapomeňte přinést/poslat nějakou věc do truhly, nerad dělám zlého:) Jako první mi dali věci: Crameriuss, Sir_Charles a dnes už také náš nový člen Ebenezum. Takže neleňte, já jsem se stavěl jednou u Laze a hodil mi Arch Angel´s staff of Firebolt:)

- Mluvil jsem  s Jaguarem(BD) a ten mi řekl že jejich velká rada  návrh na spojenectví s námi zavrhla(proto jsem ji zrušil:) takže jsou s námi pouze neutrální:), je to ale jejich blbost:)

- Chci všem členům jak novým tak i starým kteří stále mezi nás patří(např.: urza,lipo,drig,arch-mage atd...), že jste stále aktivní(ale zase mě to štve protože pak nebudu vědět jak mam rozdělit body za aktivitu:) a náš klan teď je nejaktivnější a největší na Battle Netu. A proto CS 4 Ever


   29.3.2004
- Tak dnes další update je na světě, píši ho ale na off-line notebooku takže ho uvidíte až zítra:). Kvůli několika věcem začnu každý bod updatu trochu odělovat mezerou, sice bude o to delší, ale snad trochu přehlednější:)

- Nejdříve asi začnu se Spyem a jeho aférkou:) odepíši mu 20 bodů za to ucho Elvena, ale další postih mu nedám, protože se mi sám řekl, že nějak přehlédl v updatu, to že to ucho musí být nejméně od 16.3., což se může stát nám všem:). Takže sečteno nahánějte pouze Blacka, Elvena a Rimmera. HolyTommy se dal k GoM tak nemá ani cenu s nim duelit, protože vím že by jste ho nikdo neulovil:)

- Nováčkovskou lhůtou prošli další lidé a to Jinx(CS) a Ebenezum(CS) toho druhého jmenovaného, jsem do novice členů nějak zapoměl napsat když jsem ho k nám přijal, je to z toho důvodu, že jsem zapomněl jeho nick(i to se může stát:) a dnes/včera:) jsem si s nim povídal na Battle Netu a dost se mi osvědčil a pomohl mi s Wirtománií a jejím bugem:) ano je to tak i chybka v takto dokonalé soutěži se dá najít:), více podrobností ve Wirtománii.

- Asi se opakuji, což další měsíce dělat už nebudu. Nezapomeňte přinést/poslat nějakou věc do truhly, nerad dělám zlého:) Jako první mi dali věci: Crameriuss, Sir_Charles a dnes už také náš nový člen Ebenezum. Takže neleňte, já jsem se stavěl jednou u Laze a hodil mi Arch Angel´s staff of Firebolt:)

- Mluvil jsem  s Jaguarem(BD) a ten mi řekl že jejich velká rada  návrh na spojenectví s námi zavrhla(proto jsem ji zrušil:) takže jsou s námi pouze neutrální:), je to ale jejich blbost:)

- Chci všem členům jak novým tak i starým kteří stále mezi nás patří(např.: urza,lipo,drig,arch-mage atd...), že jste stále aktivní(ale zase mě to štve protože pak nebudu vědět jak mam rozdělit body za aktivitu:) a náš klan teď je nejaktivnější a největší na Battle Netu. A proto CS 4 Ever


 27.3.2004
-Jaro už nám klepe na dveře, ale asi na železobetonové a 3. výročí našeho klanu se velmi blíží. Update dělám po delší odmlce, protože jsem měl trochu potíže v reálném Diablu:) a mimo jiné jsem musel vyexpovat mojí socku v Diablu II na 50lvl abych to měl dohrané:) Za tu krátkou chvíli se toho docela dost stalo
-Začnu tou smutnější zprávou a to že nás opustil Cadecaus a vrátil se zpět do BH, ani se mu nedivím, ale zase na druhou stranu mi jeho škoda.
-Inferno(CS) ulovil hackera/duplera M3N3La a jeho log je zde za což mu připisuji 5 bodů, dále také k nám vzal nováčka Visuala(CS)N.
-Jsem velice potěšen že se nám začíná rozjíždět Wirtománie, a také bych vás chtěl požádat, pokud máte nějaké kvalitní věci(Najs, THC,Drow,Daoz,oroz:) pošlete mi je nebo mi je dejte na BNku, protože výhra v Wirtománii bude: Výbava na socku,rogue,wara.
-Dále bych chtěl zbavit O.E.Maga správcem truhly(sorry:) není to proto že bych mu nevěřil, ale mám dost času a zvládám i truhlu, a pokud něco chcete z truhly stačí mi napsat maila nebo mi napsat na ICQ alebo mě sehnat na Battle Netu.
-Plánuji další schůzi, která by měla být kolem 10.4. 2004 na klasickém kanále CS-1, ale tuto zprávu berte zatím jako informativní, třeba mě přejede auto a schůze nebude:D
-Jen chci zdůraznit, že věci do truhly mi můžete posílat na mail, nebo mi je dát osobně, pokud však ale neučiníte do 3.4.2004 21:00 věc vám bude připsána za měsíc duben ale nikoliv za měsíc březen a tudíž dostanete minusové body:)
-Poslední a asi nejdůležitější aktualitou je...chvíle napětí:). Zavedl jsem novou sekci ve Členech, tak se na ní koukněte, a pokud vás ještě někdo napadne tak mi napište.22.3.2004
-Všem co se zúčastnili srazu 20.3 moc děkuji, jsem rád že jsem vás poznal. Díky našim skvělým fotografům bude galerie o něco bohatší. Vy co jste nepřišli, o hodně jste přišli.
-Inferno(CS) ulovil Woxu a Grollwa čímž získává ode mě 40 bodů, Spy(CS) ulovil Elvena(SoU) čímž ode mě získává 20 bodů. Tímto se hon na dobré hráče Battle Netu výrazně zmenšil a už vám zbývá pouze Black(BK), HolyTommy,Rimmer(rd) tak hurá na ně:)
-Jelikož se měsíc blíží ke konci, chtěl bych všem členům jenom připomenout, že by jste měli pomalu shánět věci do truhly:), dead line pro měsíc březen je 3.4. 2004, po tomto datu už budete odměněny minusovými body. Předměty mi zasílejte buď na mail, nebo mi je předávejte na Battle Netu, jenom podotýkám pokud předmět bude nějaká blbost, tak vám ji vrátím na zpátek.
-Také chci poděkovat všem členům CS a i ostatním hráčům diabla za to, že pomalu začali rozjíždět Wirtománíí
-Vassik(CS) i když není on-line tak hraje doma jako drak z 35 levelu přestoupil na level 48 a získává 240 bodů a stává se dalším wizardem, na Battle Netu ho ale nehledejte, ukáže se tu až tak za 3 týdny


17.3.2004
-Dnešek je ve znamení bodů, Fingargae(CS) postoupil z 38 levelu na 40 a tím získává 20 bodů. Caudecaus(CS) ulovil Toma(WK) a tím získává svých první 20 bodů, a tímto je Tom(WK) odstraněn z "wanted":) Takže vám zbývá pouze Black, HolyTommy, Woxa, Rimmer, Grollw a Elven. Někteří se se mnou o těch uších dohadují tak chci jenom říci, že uši staré než je datum 16.3.2004 se nepočítají. A počítá se  pouze jejich ucho od nejsilnější postavy(tzn. Black-50lvl, HolyTommy-50lvl, Woxa-50lvl, Rimmrer-50lvl, Grollw-46 lvl myslim:), Elven-50 lvl).

-Připomínám že sraz je 20.3 v 17.00 na Míráku, ty co tam netrefíte, tak já budu čekat s Infernem(CS) na Dejvický před Diplomatem(hotel:), nejdéle však do 16.15, pokud někdo tam budete, tak mi napište na ICQ.


16.3.2004
-Tento update nebude o přestupech či nějakých změnách, jelikož se stále válíte na BN:) a nic neděláte tak jsem se rozhodl pro pár věcí. Ale než začnu chtěl bych u nás přivítat nového nováčka bEzErga(CS)n (sorry ale ten nick už si nepamatuji:) kterého jsem k nám vzal, jelikož je žhavý modemista, tak ho tu nečekejte každý den jako jiné hráče, ale pokud se objeví na BN tak mi dejte vědět.
-O.E.Mag je asi jediný z našeho klanu co zabil diabla ve hře Iron Man, proto vás chci nějak motivovat. Kdo zabije Diabla v Iron Manu ve třech(spoluhráči jsou svědci) dostane 30 bodů za aktivitu, kdo zabije Diabla ve dvou(spoluhráč je svědek), dostane ode mě 50 bodů za aktivitu, bohužel tato soutěž se netýká O.E.Maga(sorry:), ale může hrát s vámi.
-Tímto dnem také vás vyzívám aby jste mi přinesli nějaké to ouško duplerů, hackerů a jiného smetí co se válí na BN(vřele doporučuji polské turisty:), aby jste dostali body musíte udělat následujíci, poslat mi na mail jeho log a ucho, nebo ucho mi můžete předat na BN, každé ucho bude odměněno 5 body za aktvitu, pokud to bude ale nějaký kripl s 5 levelem tak ovšem vám to neuznám.
-Dále vyhlašuji hon na uši těchto hráčů, není to proto, že se nějak provinily vůči našemu klanu či by nám nějak nadávali, ale chci aby jste se od nich něco naučili v duelech aj. Těmito inkriminovanými hráči jsou: Black(BK), HolyTommy, Tom(WK), Sir_Woxa(BK), rimmer(rd), Grollw(tmp), Elven za jejich ucha dostanete 20 bodů ale musíte vyhrát v poctivém duelu, na jakém se dohodnete, pokud bych se náhodou dozvěděl že tomu tak nebylo dostanete ode mne -20 bodů:) + pozvání na můj indický kobereček.  To je asi pro dnešek vše. Lovu a zábavě zdar! CS 4 EVER


15.3.2004
-Dnešním dnem opustil funkci Leadera v
Bloody Heroes, Cadecaus(BH-L), poprosil mě a já ho vzal k nám. Zařadil jsem ho přímo mezi členy, protože je na BN už dlouho a nováčkovskou lhůtou ani procházet nemusí. Proto ho tu vítám a snad se mu v našich řadách bude líbit.
- Do sekce Downloads jsem přidal font Lucinda Blackletter, který používáme na našich stránkách, proto si ho stáhněte a zkopírujte do C:/Windows/Fonts
- jako nakonec trochu jsem předělal sekci Členů a přidal jako další informaci ICQ takže pokud máte icq neváhejte a napište mi ať ho tam mohu doplnit


13.3.2004
- Dnes se konala schůze našeho klanu. Jednalo se o dosti věcech takže to tady trochu rozepíšu:). Oficiálně nás opustil náš skvěli člen urza-mag. Zase po čase se na nás přišel kouknout Drighon. Byl změněn Kodex, proto vás všechny žádám aby jste si ho přečetli! Bylo ustanoveno, že každý člen CS musí každý měsíc dát do truhly alespoň jednu kvalitnější věc, tato podmínka se vztahuje na členy ne na nováčky. Pokud se tak nestane tomu dotyčnému provinilci bude odebráno 15 bodů, takže to neberte na lehkou váhu.
-udělal jsem trochu čistku ve členech a ty co nevídám na Battle Netu jsem dal do neaktivních členů, pokud se mi ozvou na mail, nebo je tam uvidím dám je opět jako aktivní.
-Jelikož urza odstoupil byl zvolen nový zástupce leadera, kterým se stal O.E.Mag, který je i od této chvíle strážcem truhly, takže me už neotravujte:). Také byl zvolen nový zástupce lidu čímž je Inferno(CS). Oběma gratuluji k novým postům a chtěl bych je upozornit, ať to neberou na lehkou váhu.
-Dále chci všichni poprosit, aby mi napsali na můj mail svoje ICQ číslo a pokud nemají, tak nevadí, ale hlavně abych měl od vás email nebo icq, kdybych něco potřeboval.
-Ještě jednou se zmíním o O.E.Magovi kterému chci tímto pogratulovat v jeho velmi dobrých výkonech v Iron Manovi. Tímto se dobře reprezentuje na BN a také doře reprezentuje náš klan a proto mu připisuji symbolických 16 bodů:)
-Body za aktivitu se neudělovali, protože minulá schůze byla 22.2 a Ježíšek nejsem abych pořád něco rozdával:),ale všichni co byli na schůzi dostali 20 bodů.
-Teď přestupy na levelech: Sir_Charles přestoupil ze 33 levelu na 35 level a tím získává 10 bodů. Cramerriuss přestoupil ze 40 levelu na 41 a tímto získává 20 bodů. Oběma gratuluji
-Po krátké odmlce a menších problémech se členstvím se k nám opět vrátil Gorin, opět ho tu vítám a přeji mu hodně štěstí.
-Dnes jsem mluvil s Jaguarem(BD) a znovu jsem obnovil naše spojenectví. Dále jsem s ním a s Undertakerem(BD) mluvil o zvýšení aktivity na BN. Sice je to zatím v neznámu ale tímto bych chtěl říci všem leaderům aby se snažili dostat na sraz který se konná 20.3 a hodit o tom řeč.
-Inferno(CS) k ním přivedl nováčka Jinxe tak snad tu vydrží než se stane členem
-To je asi vše, snad jsem na nic nezapoměl:) jsem totiž hlava děravá a všechno si musím psát:) CS 4 EVER


11.3.2004
- Nevím jak Urza, ale já tento update začínám už asi po padesáté. Po velmi velmi krásném "rozlučkovém" projevu našeho Urzi-USA-Maga, jsem měl sto chutí sem napsat: "Náš klan zanikl, rozejděte se prosím", ale tak to nebude. Mou svatou povinností je ho zastoupit v této funkci a snažit se, aby klan byl stále na výslunní jako je do teď. Na druhou stranu mě mrzí, že nás urza opustil tak brzo, což jsem ani nečekal. Byl to velký hráč diabla jako ostatní hráči kterým se při jejich odchodu nedostalo ani pocty...proto bych chtěl všem těmto hráčům poděkovat: "Děkuji, s vámi by to tu bylo lepší". Nejhorší na tom je, že život jde dál, po několika týdnech se urzův projev ztratí do odkazu Historie, kam mizí všechny vzpomínky klanu CS...

CS 4 EVER

- Žádám vás, aby jste se dostavili na mimořádnou schůzi která se bude konat 13.3.2004 ve 20:30 na Channelu Diablo CS-1, ani zde nebudu zdůrazňovat to, že pokud se vám tento termín nehodí stačí mi napsat.
-
Fingarfae(CS) se tímto dnem stává právoplatným členem, jelikož se mi zdá, že je nejaktivnější z ostatních nováčků, a tím si SPY(CS) připisuje 30 bodů a stává se tak Magicianem, S_Charles(CS) se dneškem stává právoplatným členem klanu CS a za jeho přijetí si O.E.Mag připisuje 20 bodů. Nováčkům přeji hodně štěstí.
- Z nováčkovské sekce je odstraněn
Guardian(CS), jelikož jsem zjistil že má postavu v klanu Devils (0bsidian).


10.3.2004
- Tak..... Nevím, jak mám začít. Píše se mi to opravdu těžce. Je to moje nejtěžší chvilka od té doby, co jsem začal s Diablem. Už dluho jsem o tom přemýšlel a myšlenku na odchod oddaloval, ale prostě jsem už nedokázal déle vydržet v pozici leadera. Snažil sem se to co nejvíce skrývat před ostatními a chovat se, jako kdyby bylo všechno v pořádku. Ano, vše funguje pohodově, ale časem by to díky mně začalo upadat, což nechci připustit. Celou dobu jsem se snažil připravit Zodiaca(CS) na tuto milovanou a přitom tak nenáviděnou funkci.... funkci leadera. Cítil jsem se špatně za to, co sem způsobil pro klan již dříve a chtěl jsem to nějak napravit. Teď si myslím,. že sem svou chybu napravil a mohu odhalit své pravé myšlenky. Už sem chtěl skončit s Diablem mnohem dříve. Prostě jak si všimne spousta lidí, to teď stojí za prd a mně chybělo spoustu přátel a už mě to moc nebvilo, ale nemohl sem žít s myšlenkou toho, co sem udělal. Nebudu teď řešit, zda to byla má chyba nebo ne, ale teď je ta chvíle, kdy se cítím uvolněn a sám sebou propuštěn z Diabla. Přiznám se, že mi nějaká ta slzička ukápla z nějakých věcí. Na krásne časi strávené se skvělími rytíři Bloody Knights, kteří jsou v dnešní době dost nedohodnocený klan a jejich minulost je většinou dost zapomenuta. Přesto jem chci vzdát čest za jejich přístup a spousty lidí, které jsem tam poznal a také, že se ke mně chovali tak pěkně a zasvětili mě do tajů Diabla. Přesto se mi nikdy nepodařilo s nimi navázat spojenectví. Dále chci poděkovat klanu SoU a hlavně Pakovi, Elvenovi a Darlorovi za jejich snahu a dobré reprezentování našeho spřáteleného klanu. Bez nich by nebyl Battle.net battle.netem. Spousta lidí si asi neuvědomuje, jak je SoU přínosem pro Diablo. Vzpomínám na Ragnalla a naše zpestřené chvíle s klanem DeviLs. Jsem opravdu plný emocí a nevím, jak se odvděčit všem se kterými sem prožil jedny z nejlepších chvil svého života. HolyTommy díky za všechno, za ty skvělé duely proti polákům,Athena se kterou sem si ždy dobře pokecal iXi tobě díky za supr kámoše co na battlu mám. Chválím klan TMP a všechny menší klany. Nemůžu napsat proč ani za co, protože nedokážu uvést přesnou definici. Je toho hodně. Zajímavosti v podobě EMP a EF zůstanou v mé paměti též. Klan Vikings, Vlastenci a ostatní klany také a to i přesto, že sem s nimi skoro nikdy neměl co dočinění. A to nejlepší na konec. Náš klan CS. Kde jinde bych strávil většinu svého Battle.netového života než zde? Začátky sem měl velice horké a Lipo by mohl vyprávět. Poté se vše uklidnilo a já si našel spousty kamarádů. Vše šlo krásně. Rada, zástupce, pak sraz a seznámení s Drugnanovem a Merrdinem (chtěl bych se ti tady omluvit za všechny křivdy co sem proti tobě řekl ve chvíli BD&CS, velikou roli hráli emoce. Promiň. Ty si byl největší leader klanu CS a asi nikdo se ti nemůže rovnat. Rád jsem tě poznal) poté sem byl zvolen leaderem, ale asi ve špatnou dobu na špatném místě. Pak nestaly zlé časy, když to vyvrcholilo sloučením s klanem BD(vás mám taky rád:-) a co se dělo po tom asi nemusím psát. Přesto v CS sem našel tolik lidí, na které nemohu zapomenout. Nesmrtelný Lipo, M:tg pařan Drighon, vzhedově sice trochu ke mě se nehodící, ale kámoš super HELLRAISER, Jmenovaní Drugnanov a Merrdin. Supr kámoš Zodiac, Albis, Caps-L, Gorin, Sura, Amarkand(supr člověk, kterého asi nikdy nepoznám:-(() a spousty dalších. Sem rád, že sem vás poznal a s některýma i viděl. Doufám, že na mě budete vzpomínat v dobrém.

CS FOREVER. urza-mag(CS)


9.3.2004
- Opraveny chyby v členech.


7.3.2004
- SPY(CS) si připisuje 25 bodů za 46 Level.


6.3.2004
- S.Charles zaexpoval na LVL 33 a už má tři tečky a moc mu nechybí do přijetí do klanu.


4.3.2004
- Udělán malý update, sekce Downloads trochu pozměnena.
- Tímto dnem vyhlašuji soutěž Wirto-mánie, více podrobností v sekci Akce


29.2.2004
- Crameriuss dosáhl 38 LVL a připsal sem mu pár bodíků.
- DNE 20.3.2004 v 17:00 na NÁMĚSTÍ MÍRU SE BUDE  KONAT VÝROČÍ ZALOŽENÍ KLANŮ CS, BK a TMP!
- Fingarfae(CS)n se stává nováčkem klanu.


26.2.2004
- Tak jsem opravil pár chyb a aktualizoval pár sekcí.
- Upravil jsem sekci Spojenectví, odkud byl odstraňen klan Blue Dragons a ponechán klan Shadows of Underworld.
- Sekce Wanted byla pročistěna a momentálně tam není nikdo.
- Bylo stanoveno, že se bude udělovat za aktivitu 100 bodů, které si rozdělíčleni klanu.
- Přidány popisky do Galerie.


25.2.2004
- Jelikož je urza opět zaneprázdněný, rozhodl jsem se za jeho nepřítomnosti udělat takový malý update.
- V pondělí se konala schůze všech klanů a debatovalo se o Czech Unii klanů Diabla, já tam sice nebyl, ale zastoupil mě a urzu, O.E.Mag, za což mi děkuji. Zde si můžete stáhnou text, který jsem dostal mailem, ze začátku jsem myslel že by Unie nebyl špatný nápad, ale po delším přemýšlení si myslím(hej je to můj názor:) že tato myšlenka měla přijít dříve, teď už je to spíše utopie...
- Zprovoznil jsem Galerii, ještě není dokončena, snad budete trpělivý při načítání. Tímto bych chtěl požádat všechny, kdo mají nějaký pěkný obrázek z diabla, nebo klidně i svou fotku ať posílají na můj Mail.
- Po pročítání GuestBooku jsem si všiml že v Links není uveden jako aktivní klan Red Dwarf, který se mi zdá aktivní a proto jsem tuto chybu opravil.
- Další informací je, že jsem vás žádal o to aby jste si vyzvedli výhru z Diablo Sešupu, nestalo se tak. Proto ty to věci naleznete v Truhle klanu.
- A jako poslední informace: O.E.Mag k nám "přetáhl" nováčka z klanu ME jeho jméno je S_Charles, tak k němu hodní:) Jinak teď je stále v nováčkovské zkoušce, pokud se prokáže že má zájem o klan, stane se jedním z nás a O.E.Mag konečně dostane své body:) a já jsem k nám vzal další posilu Guardiana z Green Snakes tak doufám že se jim u nás bude líbit22.2.2004
- Proběhla schůze klanu, všem co se dostavili děkuji. Byla zrušena rada(stejně je nanic:) a určen nový post ->Zástupce Lidu nakterý byl zvolen O.E.Mag, který společne se Zástupcem leadera a leaderem budou rozhodovat za klan a rozdělovat body za aktivitu a tak dále....
- Rozdělovaly se body za aktivitu Hotforst, O.E.Mag po 20 bodech, Crammeriuss, Vassik po 15 bodech,  Spy, dalajDlaba po 10 bodech  Sura a Zodiac po 5 bodech a konečně urza-mag 0 bodů:), ostatní co byli na schůzi obdrželi 20 bodů.
- Na závěr chci pogratulovat všem co povýšili na hodnostech, nebudu vás tady psát, protože v tom urza dělá bordel:)               


17.2.2004
- V Sobotu se konal Sraz Battle.netu. Bylo to super aškoda těm, co se nedostavili. Fotky budou "snad" brzo uveřejněny.
- Zatím neoficiálně je stanovena schůze klanu na den 22.2.2004! ale pokud se něco změní, dám vědět.
- Kniha Rady zatím není hotova. Podrobnosti se řeknou na schůzi.


13.2.2004
- Tento update je spise jen tak:-) jen chci dat vedet, ze zijeme.
- Mno je Patek 13teho, tak aspon neco... opravdu nemam co psat, snad jen PRIDTE ZEJTRA NA SRAZ 18:00 MIRAK!


10.2.2004
- Vasikk(CS) mohutně zaexpil a proměnil z 35 level na 43. Získává 110 bodů a hjodnost Magician.
- Drighon(CS) byl odstraněn z neaktivních členů.


9.2.2004
- Inferno(CS) udělal 50 LVL a řipsal si 90+30(přijetí nováčka) bodů a hodnost Magician.
- DalajDlaba(CS) prošel nováčkovskou zkouškou a stal se našímčlenem.
- Aktivita klanu se zase zvyšuje. Chystá se schůze klanu. Datum bude upřesněno později.
- Žádám Zodiaca(CS) o rozdělení cen DS. Diky


8.2.2004
- Tak jsem zase tady:-) Sice to trvalo déle než jsem očekával, ale zvládli jsme to.
- zatím nečekejte mou aktivitu nějak ohromnou, protože dodělávám nějaké blbůstky. Časem znova projedu mail a zjistim, co a jak a dám vše do pořádku


29.1.2004
- Dnes opět dělám update já Zodiac jelikož urza se nám nějak vypařil tak jsem to vzal na svá bedra:). Update bych udělal dříve, ale mělo to jeden háček, náš skvělí poskytoval(sweb.cz neboli seznam.cz:) mi přichystal jednu nemilé překvapení, ftp server je zablokován a další nahrávání souborů atd.. je nutné za poplatek 60 korunčeských(to jsou hajzlové co?:) tak jsem toto pro klan obětoval a pustil jsem mých pár peněz. Od teď máme web o velikosti 20MB a maximum souborů je 1000. 
- Další novinka, upravil jsem Diablo saver ašoupl jsem ho na web, je tam pár vysvětlivek pro skryté funkce + přidal jsem nějaké nové(jako zmáčknete G a zabijete všechny ve hře <- vtip).
-Udělal bych i update bodů, ale zatím se mi nikdo neozval, takže zatím je v updatu jen toto, děkuji za pochopení:) Zodiac
- O.E.Mag přestoupil na level 46 čímž si zasluhuje 25 bodů.


16.1.2004
- Armagedon(CS) zaexpil na 48 LeVeL a vzal si náležitých 50 bodů a ukradl nám i hodnost Magician:-)
- Dneska jde poč do ****, takže se uvidíme asi až v Pondělí. Od doby, kdy tu nebudu jmenuji dočasným Leaderem
Lipa(CS),
15.1.2004
- EM-Malih(CS) k nám přijal nováčka jmének Kurkow(CS)n
-
Frewar(CS)n se stávářádnýmčlenem klanu!
- Je mi to sice blbý, ale chci se opět trochu omluvit za zdržení sekce Galerie, z důvodu Format:C a protožetu o výkendu nebudu. Fakt sorry (hlavně ty Lipo) ale prostě teď nestíhám.
-
NEZAPOMEŇTE NA SRAZ 14.2.2004!
- EM-HotFrost(CS) získává 15 bodů (on ví za co..doufám:-) a s body i hodnost Sorcerer. gratuluji!
14.1.2004
- Možná si někteří všimli, že sekce LINKS byla trochu updatovaná a upravená.
-
Zodiac(CS) nebude momentálně 14 dní na Battle.netu, tak ho prosím neshánějte.
-
Galerie bude místo odkazu fóra a přibude i GB pro radu. To vše očekávejte do konce týdne. Původně jsem to plánoval dříve, ale nějaké osobní problémi mi to neumožňují.
- Připravuje se další hra. Prosím, nemažte si sve DS postavy, protože vám možná budou užitečné.
-
Inferno(CS) přijal nováčka jménem DalajDLABA(CS)n, tak ho u nás vítám.
-
EM-Malih(CS) k nam pritahl znameho clena jmenem Crameriuss(CS)n a jej také vítám
- A do k nám
urza-mag(CS) přijal člena jménem Demolition(CS)n. mno co sem asi tak napisu:-)
13.1.2004
- Tento update, bude velmi naplněný všemožnými informacemi, jako první bych začal těmi radostnými Inferno přestoupil z levelu 48 na level 49 a tím získává ode mě(teda od Urzi:) 40 bodů, další přestup udělal povelmi krátké době O.E.Mag, který přestoupil z levelu 44 na level 45 a čímž si zasluhuje 20 bodů, náš člen EM-Malih získal 150 bodů čímž ode mě dostává hodnost Magician, Armagedonovi se omlouvám ale v bodech byl trochu zmatek, tak jsem mu je aktualizoval, spolu s hodností, EM-Lazarus přestoupil na level 46 a tím získává 25 bodů
- Další příjemná zpráva je, že jsem se dokopal k tomu, abych udělal něco pro naše stránky, tak jsem udělal nová tlačítka, která se vám doufám budou líbit a do sekce
Downloads jsem zařadil svůj počeštěný Diablo Saver tak doufámže vám nějak pomůže:)
- Jak jsem  na začátku naznačil, v tomto updatu budou i smutnější zprávy, náš klan opustil
EM-Sykyn, s kterým jsme měli menší potyčku na BN, důvody proč odešel zde nebudu rozebírat
- Promluvil jsem si s několika lidmi z CS, rozhodl jsem se zrušit turnaj v Diablo Sešupu, jelikož většina z vás nebere ani za důležité mi poslat informace o hře kterou jste hráli, tím že mi nedokážete napsat mail o pár větách v tom děláte velkej guláš a pak aby se v tom prase vyznalo:)
11.1.2004 no. 4
- SRAZ BATTLE.NETU V SOBOTU 14.2.2004 v 18:00 na NÁMĚSTÍ MÍRU. Všichni jste zváni.
-
EM-Malih(CS) a Zodiac(CS) ulovili Demona(DL) a získávají 40 Bodů.
11.1.2004 no. 3
- Vokurka(CS)n nedokončil svoji nováčkovskou lhůtu, protože si smazal postavu.
- Udelal jsem menší refresh sekce
LINKS
- byli upraveny body u některýchčlenů.
-
galerie se pořád připravuje...
11.1.2004 no. 2
- Musel jsem udělat další update. O.E.Mag dosáhl 44 LeVeLu a společně s ním i hodnosti Sorcerer
- Hlavní věcí, která mě zaskočila a kvůli které dělám tento update je dnešní rozhovor se Sykynem(CS). Byl jsem (ne naštvaný) ale hodně zklamaný. Nejdríve mi řekl, že ho seru, kvůli některým věcem. Na jednu stranu ho chápu, ale nestíhám některé věci. Pořád po mě někdo chce a já se snažím vyhovět, v čem to de a v čem dokážu. Zabrousili, alespoň on, k situaci klanového webu. Řekl mi, že se mu web a současná situace(já jsem to tak pochopil) nelíbí a chce změnu. Mno, popravdě nevím, jak tro mám teď napsat... nemám moc slov(vážně) Prostě moje myšlenka byla udělat CS staré, tak jak bylo a ne nové. Chtěl jsem Cs takové, jak sme si ho pamatovali a aby to pokračovalo, ale jak vidím, některým lidem to moc nevyhovuje a tak se ptám, co s tím? nechci dělat něco, co se lidem nelíbí a vypadat jako kretén. Opravdu jsem z toho moc zklamaný. Moc bych chtěl některé změny na Cs webu (ale ne nový web) ale moje HTML znalosti nejsou tak rozvynuté, ale, jak jsem psal v některém updatu, když jsem byl ještě leader před sloučením s BD, snažím se to doplnit jinými vlastnostmi. No, to je asi tak vše.

11.1.2004
- Vasikk(CS) se stava Sorcererem, kvůli přestupu z 33 na 35 LVL. CG!!
- Klan CS se rozrostl o jednoho nováčka. Je jím
Camel(CS)n snad se mu bude líbit.
-
Demon(DL-L) byl kvůli prudění zařazen do WANTED
- Přibyla nová
anketa kvůli hudbě na webu.
10.1.2004
- Dalsi zmeny, co se tyce LVLů a Bodů. Lazarus(CS) udelal Level 45 a 20 bodů a hodnost Magician má v kapse. Blahopřeji
-
EM-Malih(CS) má opravené body a dodatečně hodnost Sorcerer, též gratuluji.
-
ANKETY se budou umisťovat do sekce AKCE!
9.1.2004
- Začneme Bodama a hodnostma. Spy(CS) a Inferno(CS) byli povíšeni do hodnosti Sorcerer. Gratuluji. Inferno udělal 2 lvl upy a to na 48 a připisuje si 75 bodů. Spy už body měl, ale přehlédl jsem to.
-
Diablo sešup je stanoven na 15 her. Po 15 hrách se ukončí. Více u Zodiaca.
- Už se připravuje CS logo a brzy se objeví na stránkách.
- Chválím celý klan za velikou aktivitu a myslím,že jsme momentálně nejsilnější klan na B.netu.
-
Zodiac(CS) přijal nováčka do klanu. je jím Frewar(CS)n na 45 LVL.
- Postupemčasu dpolním E-maily učlenů.
- Galerie se připravuje a bude znovu uvedena na našem webu spolu s GB pro radu.
-
Lazarus(CS) se blíží k povíšení a zbývá mu už jen 10 bodů.
- Foto z invexu
ZDE
6.1.2004
- S lítostí vám musím oznamit, že klan CS a celý Battle.net opouští náš skvělý člen HELLRAISER(CS). opouští nás z rodinných důvodu, které nebudu jmenovat. Byl to jeden z našich nejlepších členů své doby a přestože nebyl Enchanterem, měl k němu dosti blízko a místěčko alespoň tady si určitě zaslouží. Byl velice aktivní a celý klan CS ho měl vždy rád. Hodně se zapojoval do dění na Battle.netu a jeho aktivita byla nepřehlédnutelná. Moc mě to mrzí. Chci tedy HELLRAISEROVI(CS) poděkovat za skvělé reprezentování klanu a taky mu popřát všechno nejlepší do života a všeho, co k němu patří. Ať mu život dá tolik, kolik on dal pro CS. CS na tebe nezapomene!
6.1.2004
- Klan CS má novou návštěvní knihu ob Blue Boardu
- S Diablo sešupem mi začal pomáhat
Zodiac(CS), takže mu chci poděkovat.
-
Lipa(CS) jsem po dnešním skvělém večerním pokecu jmenoval do funkce PŘEDSEDY RADY, nepište mi věci typu,že jsme to neodsouhlasili, je to tak a tak to bude.
-Zařazena Expovací tabulka od
Zodiaca(CS) do sekce HODNOSTI.
4.1.2004 no.2
- A máme po schůzi. Více na SCHŮZE.
- Byla stanovena
Rada- O.E.Mag(CS), EM-Hotfrost(CS) a SPY(CS). Do funkce zástupce leadera usedl Zodiac(CS)!
- byli uděleny body za aktivitu a to:
Lazarus-15, O.E.Mag-12, SPY-10, HotFrost-15, Zodiac-15, Armagedon-14, Dedlin-5, DG.Sura-8, Inferno-8, Vasikk-5, Malih-10, Sykyn-10
- Další detaily si prosím najděte. Diablo sešup budu aktualizovat později.
- Vítám u nás dva nové členy:
Vasikka(CS) a Inferna(CS)
4.1.2004
- Počet našich členů se rozrostl už na 14 a 1 neaktivní. Do našeho klanu přišel EM-Hotfrost(CS) vítám ho v našem klanu a dekuju Lipovi(CS),že ho k nám dotáhl. Dal bych mu nějaké body, ale bohužel nemůžu:-)
- Diablo sešup se pěkně rozjel a kupodivu sem to ani nečekal. Dneska se přihlásil další člověk. Prostě se koukněte sami no:-)

3.1.2004
- Tak, zase trochu změn. Robbi(CS) opustil náš klan, protože jak mi sám řekl ho diablo omrzelo. Namísto něj do klanu přibyli někteří nový členi. Jako prvního výtám u nás v klanu známěho hráče O.E.Maga(CS) a mezi čekateli na právoplatné členství vítám Vasikka(CS)n a Inferna(CS)n.
- Diablo sešup se už rozjel a
Zodiac(CS) si připsal první bod. Do Diablo sešupu přibyli Arch_Mage(CS), Sir.Woxa(BK-L) a O.E.Mag(CS)
-
Schůze klanu bude pravděpodobně v Neděli od 20:00. Vím, je to trochu na rychlo a tak nečekám nějakou big účast, ale jinak to teď nešlo.
-
SPY(CS) prestoupil na 44 lvl a pripisuje si 20 bodů.
2.1.2004
- Galerie je sice zrušena ale obrázky z Diabla jsou nezapomenutelné zvlášť tento, CS4ever.
30.12.2003 - Přijat další člen SPY na 43 Levelu, jelikož jsem ho už párkrát na netu viděl, rozhodl jsem se ho dát rovnou dočlenů.
-
Sykyn(CS) se přihlásil do Diablo sešupu. Upozorňuji,že tato hra je pro celý Battle.net, takže shánějte i ostatní lidi.
- Vítám u nás nového člena
Silveriuse(CS). Přešel k nám z Blue Dragons a snad se mu bude u nás líbit.

- Truhla je aktivní a už v ní něco i je:)
29.12.2003
- Upřasnil jsem hru DIABLO SEŠUP, takže se můžete hlásit.
- Lidé s hodností
Enchanter automaticky přijdou o své body( není jiź dále důležité je totiž získávat)
- Opět na požádání přidána Historie novinek.
-
Zodiac(CS) si připisuje 15 bodů za zásluhy pro klan.
- Přijat nový člen
Kreev(CS)n, je na 1 LVL a začíná s Diablem, takže mu pls pomozte. Členem se stane, až když dosáhné 30 levelu
28.12.2003 no. 2
- Tak jsem zase trochu něco updatoval.. Přidal jsem ještě jednu anketu a naše řady posílil Enchanter Arch_Mage(CS), takže ho u nás znovu vítám.
- Upravil jsem jednu z našich akcí, je jí
Diablo sešup a chtěl bych se pokusit jí znovu rozjet, takže pokud máte zájem, nahlaste se mi na mail.
28.12.2003
- Máme tu druhý den naší obnovené existence.. zatím se to vyvíjí velice dobře. Klan už má 10 aktivních členů a 1 neaktivního viz Členi.
- Chtěl bych u nás tedy přivítat všechny nové lidi jako
DG_Sura(CS), Raskasmas(CS), EM-Malih(CS), Sykyn(CS), Vokurka(CS) a další, co jsem nejmenoval.
- Včera jsem do klanu přijal nováčka jménem
Sir.Filip(CS)n, tímto ho chci také přivítat a ať se mu u nás líbí.
- Chci připomenout, že stránky jsou pořád v provozu a upravují se, takže kdyby jste našli nějaké nesrovnalosti, nedivte se:-))

27.12.2003
- Tak, začínáme nanovo. Klan se po rušném období rozdělil na dva táboty a to na samostatný Clan of Sorcerers a na BD+CS.
- Zatím se klan teprve dává do pohybu, tak uvidíme, jak to pude dál. Na webu je určitě spousty chyb, které se budoučasem dolaďovat.
- Smazal jsem pár věcí, jako
Galerii a něco dalšího a přidal zase nějaké věci do Downloads.


3.5.2003
- Bolgin(CS) si dodatečně připisuje 20 bodů za schůzi a stává se z něj Magician.
-
Robbi(CS) přestoupil na level 31 a odnáší si s tím i 5 bodů.
- Pokud členi rady nečetli GB tak opakuji, že
Drighon(CS) svolal schůzi rady. Více v GB.
- Prosím o zasílání vašich E-mailů z důvodu umístění na web do členů.


2.5.2003
- Do klanu se nám po delší odmlce vrátil člen ZoDIaC (doufám,že jsem to dočlenů doplnil správně, pokud ne, prosím informujte mě) a já ho u nás opět vítám.
- Hned o dva členy se rozšiřuje náš klan. Těmi členy jsou
Robbi(CS) a Enrico(CS). Oba dva je přijal Satan(CS). Za jejich přijetí mu náleži 40 bodů
-
Satan(CS) se stává Sorcererem! Je to i mimochodem po delší době nějaká nová dosáhnutá hodnost.
-
Jenal(CS) získává hodnost Sorcerer.
- Dneškem je zprovozněna sekce
EARS tak začněte lovit. Mj. jsem EARS dal do sekce AKCE
- Začně
te se hlásit na DIABLO SEŠUP.
- Opět je na čase udělit ně
jaké body za aktivitu.
30 Bodů-Jenal(CS), 17-Elemental(CS), 15-Bolgin(CS), 12-Drighon(CS), 10-Satan(CS) a Gorin(CS), 8- Denton(CS), 5-Greyn(CS), Sura(CS), Robbi(CS), Enrico(CS), Dedlinn(CS), 2-urza-mag(CS). Deset bodů uděluji i Merrdinoiv(CS), kterému je však nemohu připsat.
- Žádám č
leny:
Eru(CS), Tor(CS), Rabbit(CS) a Sorvin(CS) aby mi sdělili svoji účast v klanu, jinak budou do 14 DNŮ VYHOZENI!


1.5.2003
- Tak, máme tady první Máj a pár nových informací.
- Trošku se nám změnilo složení rady. Jelikož
Gorin(CS) opustil místo Předsedy rady, nahradil ho Drighon(CS). V radě proběhla i druhá změna. na volné místo jsem po požádání od Gorina(CS) dosadil momentálně dosti aktivního člena Jenala(CS).
-
Jenala(CS) postoupil o 4 levely a to na 34 LVL. Připisuje si tak 20 cenných bodů.
- Dnes jsem se docela naštval a to kvůli urážení našich členů klanem
OaZ neboli Ovoce a zelenina. Tímto jim tedy vyhlašuji VÁLKU
- Potřeboval bych trošku zjistit, jak to je s nováčky. Jak jsou na tom s levely atp, tak mi to prosím dejte vědět v podobě E-mailu.
- Koukal jsem se do sekce neaktivníchčlenů a zajímá mě, kdo má o náš klan ještě zájem a kdo by rád náš klan opustil.
- Prosím Předsedu rady aby se sšleny rady poradil o truhle.
- Enchanter Lipo(CS) opustil náš klan, což je škoda a snad se mu povede dobře.


28.4.2003
- Proběhla schůze klanu na které byl zvolen jako nový zástupce leadera Gorin(CS). Snad se mu vše povede, tak jak si bude přát a já mu to přeji.
- Nováčkovské zkoušky úspěšňě dokončil
Jenal(CS)N a je z něj náš čestný člen. Body za jeho přijetí si připisuje Satan(CS).
- Dále bylo uděleno
20 bodůza schůzi klanu těmto členům:Merrdin, J.C.Denton, Gorin, Elemental, urza-mag, Jenal, Drighon a Lipo.


25.4.2003
- Náš nováček Jenal(CS)N dosáhl třech teček a je blízko k přijetí do našeho klanu.


24.4.2003
- Opět opakuji,že schůze je 27. 4. 2003!!!
- Gorin(CS) založil sekci Ears, tak mu dávejte vaše ouška.
- Lipo(CS) udělal level 33, ale v členech ho ponechám na 46 levelu. Robbi(CS)N přestoupil na level 29 a blíží se k přijetí mezičleny.
- Diablo sešup v sekci
Akce. Zidyho scanner v Downloads


21.4.2003
- Po odmlce je tu nový update a s ním i jedno dokončení kouzelnického umění. Drighon(CS) náš dobrý člen klanu a rady úspěšně udolal 50 LEVEL a připisuje si i náležitých padesát bodů. Drighon(CS) neotálel a na oslavu padesátky vzal i nováčka s nickem Mithrandir(CS)N na 33 levelu.
- U nováčků ještě trošku zůstanu: Bolgin(CS)přijal nováčka Okenu(CS)N a Enrico(CS) mi E-mailem dal vědět o svůj zájem pro náš klana i to,že popošel na level 31.
- Prosím aby se v našem GB znovu nerozjížděly takové hádky jaky byli k vidění například mezi našimi dobrýmičleny Satanem a Lipem.
- V blízké době by se měla rozjet soutěž Diablo Sešup. Čekám teď na údaje od
Lopaty(BD).
- byl utvořen nový
Zidyho Diablo Wiever(pokud se nepletu) tak zatím je ke stáhnití na stránkách (asi) Vikings a ještě někde-více v GB. brzy by se měl objevit i u nás v DOWNLOADS.
- Uš
i prosím dávejte Gorinovi(CS) pro rozjížděnou sekci EARS.


16.4.2003
- Tak teď ta slibovaná schůze. Projednávalo se o klanových hrách- Diablo sešup od Lopaty(BD) a nový, upravený Iron Man. Pravidla Diablo sešupu budou ještě zveřejna. Jediné co je oficiální je,že se ho zůčastníčleni CS, SoU a BD tedy my a naši spjenci.
- Padl návrh, jak zlepšit stav týkající se nováčků. Shodli jsme se na tom,že se k nováčkům musíme stavit s pochopením a pomocí. Budu velice rád, když přijde nějaký nováček na B.N, tak se do něj někdo hned nepustí a nezačne mu i popřípadě nadávat( sou tací, co toto dělají) a taky pořád neodmítat hru.
- Ani Války a Wanted neunikly. Toto téma skončilo však jaksi otevřené. Jak jste si všimli, není tu pro některé asi taková motivace. Nápady, jak zpopularizovat sekci Válka tu samozřejmě byly, ale povětšinou ztroskotaly. Je celkem na vás, jak se k tomuto postavit.
- Opět vás upozorňuji,žečlini našeho klanu nesmí mít postavu u jiného klanu a jestli ji někdo přeci jen má, až mi napíše E-mail a já to s ním projednám.
-
Greyn(CS)N už dosáhl všech třech teček a je u klanu dostačující dobu a tak ho vítám mšzi členy. Merrdin(CS) si tak připisuje body za jeho přijetí.
- Nebylo byšpatné uspořádat nějaký větší letní sraz Battle.netu. jestli tedy seženu nějaké lidi, tak ustanovím oficiální datum.
- Na
27. 4. 2003 CHCI SVOLAT SCHŮZI KLANU!! Dostavte se prosím v co největším počtu.


- Nějak nestíhám teď vůbec nic a ani moc ne update. O té schůzi napíšu až pozítří:-))
- Náš člen Satan(CS) k nám přijal další dva nováčky s nicky Ennrico(CS)N a Jenala(CS)N Začož mu zatím náleží můj dík a později snad i nějaké ty body. Nováčky tedy u nás vítám a nechť se jim u nás moc líbí a snad se jin maši členi pokusí co nejvíce pomoci.
- Robbi(CS)N přestoupil na LVL 26 a je zase o trošku blíže stát se naším členem.


13.4.2003
- Dnešní update je vcelku jednosměrný. De o předem zmiňovanou schůzi leaderů.
- Bylo by dobré vše prodiskutovat na schůzi, přesto by to bylo na dlouho, tak to rozvedu zde. Debatovali jsme o členech, aktivitě, hrách, spojenectví, nováčcích, leaderech, webu a hodně dalších drobností. Po dohadováním s Lopatou(BD) a pakem(SoU) jsem dospěl k názoru, že by členi CS nesměli být v jiném dalším klanu, jednám tak pro dobro klanu, protože každý člen se tak může soustředit pouze na CS a ne na nějaký další klan a snad to povede k lepším výkonům našich členů. Je mi samozřejmě jasné, pokud se někomu z vás zachce být v jiném klanu, může to provést za mími zády, ale škodí tak sám sobě.
- Byla snaha o vyřešení neaktivity. Dlouho sme uvažovali a závěr byl už předem jasný. Aktivitu nemůže Leader zařídit sám a vše je jen na lidech a problém je, že jsou líní. Takže v tomto ohledu to je celkem začarovaný kruh a uděláte mi velkou radost, jestliže si tu a tam dáte nějakou tu hru a někteří nejmenovaní trošku upraví svoji slovní zásobu.
- Více bych napsal až zítra, jelikož mě momentálně dost tlačí čas a nestíhám skoro nic, tak mě prosím omluvte.


12.4.2003
- Po delší době zase jeden přestup o level. Asi tak po roce Merrdin(CS) nabral další level a a to 48 zacož mu náleží 35 bodů.
- Jelikož některým členům vadí stránky ve stavu, v jakém jsou(kvůli rozlišení), udělám tedy spešl stránky pro rozlišení 800x600. Až budou hotovy, dám vám sem odkaz a už snad s tím nebudete mít problémy.
- Pochvalu si zaslouží naši nováčci, za jejich snahu a aktivitu na Battle.netu a všichni jsou blízko stát se právoplatnýmičleny našeho klanu.
- Tak mě napadlo udělat zase někdy nějaký pokec. Pokud vám to vyhovuje, napište do GB, kdy se vám to hodí, rád bych se sešel ve větším množství a účas bych vítal i od mjéně aktivních členů. Promluvit si, zapařit atp....


11.4.2003
- Dneska to nebude nic moc update. Jen chci připomenout, že zítra ta schůze leaderů je od 19:00 u Diplomatu (hned u stanice Dejvická na trase metra A)
- No, moc už toho není, více asi až po zítřejší schůzi, kde se toho uděje, jak doufám, hodně.


10.4.2003
- V našem Guest Booku se začalo trošku diskutovat o jedné věci, o naší klanové TRUHLE. Někteří jsou pro a jiní proti. Já bych to tedy zatím ponechal a vše bych vyřešil až na schůzi, kterou bych svolal někdy do konce tohoto měsíce.
- Chtěl bych vás vyzvat do dalších bojů proti našim nepřátelům
DeviLs a Dark Diablo Guards, kterým jsme zase nechali načas vydechnout.
- S
Gorinem(CS) sme probírali (momentálně smazanou) sekci EARS. Pokud jsem správně pochopil, tak Gorin by se toho ujal a správcoval tuto sekci. Jemu by byli odevzdávány uši a následně připisovány do této sekce jako vaše trofeje. Údržbu stránky bych zřejmě nechal na něm, jelikož se mi to zdá lepší a bezproblémovější.
- Nezapomeňte mi posílat ty vaše fotky a až jich bude dostatečné množství, tak je umístím na web.


9.4.2003
- Dnes u nás vítám nováčka Robbiho(CS)N , kterého k nám přijal čerstvý člen Satan(CS).
- Pokud vás někoho zajímá ta schůze leaderů, tak bych měl nějaké další novinky.
Guma(BD) a jeho nový nástupce Lopata(BD) se dostaví (alespoň jeden z nich) na schůzi. Odpověděli i VIKINGS a i oni budou mít své zástupce. Blood_Devil_VIK a s ním (nebo bez něho, nebo vůbec:-) přijede i Rumulus(VIK). nejasné odpovědi mám i od Bloody Knighs, kde se snad údajně dostaví i jejich vůdce Sir.Woxa(BK-L). Snad se tedy po "zimním spánku" začne Battle.net opět probouzet kživotu:-), protože vše tomu naznačuje.
- Z Wantet byli dneškem staženi všichni členi z klanu IM a také EMP-Eowyn. Jestli vás nebo náš klan bude někdo výrazně urážet neváhejte a nahlaste, ať se nám Wantet zase rozšíří;-)


8.4.2003
- Jo, zase se musím omluvit:-( náš Enchanter Lipo(CS) naštěstí neodešel z klanu, jak jsem si myslel, ale zůstal a pořád hájí dobré jméno CS.
- Jak vám Merrdin(CS) již vyklopil, napadlo mě,že bysme měli dát ke každémůčlenovi fotku a ještě nějaké detaily. zatím mě, potěšily reakce, které byly vesměs přiznivé.
- jak jsem tak updatoval, zasekl jsem se u sekcí Wanted a Válka. Nevím, jak to teď celé probíhá. Skoro se neválčí a Wanted sem neregistroval ani nepamatuji. Zajímá mě, kdo by tam měl podle vás ještě zůstat, koho přidat a koho odebrat a zda je ještě někdo loví?
- Některé z vás docela zajímá něco o té pomoci a tak jsem se rozhodl to trošku rozvést do detailů. Vše jsem napsal (nebo pokud to tam ještě není, tak napíšu) ke
SPOJENCŮM =)POMOC NA BATTLE.NETU.
- Jelikož jsme nedávno slavily druhé narozeniny napadla mě jedna věc. Při prvním výročí byla rozjeta akce CS tournament. No co mě asi tak mohlo napadnout:-) Mohli bychom rozjet CS TOURNAMENT II. Jen bych trochu upravil pravidla a stačilo by začít. Jestli máte teda zájem o hru, napište a já to rozjedu
- Opět musím pochválit vzrůstající aktivitu našeho klanu, což se mo moc líbí a každým dnem se to podle mě lepší. Dle mého názoru jsme již předstihli SoU :-) a například dnes bylo na Battle.netu asi pět členů CS z (asi) osmi.


8.4.2003
- Sem moc rád, že se situace pro náš klan zase vyjasňuje.Dokazuje to nejen větší aktivina našeho klanu, ale i přijetí dalšího nováčka. Jeho jméno je Kharak(CS)N a do našeho klanu ho přijal Gorin(CS). Jen tak dál!
- Jak jsem se tak zmínil o té aktivitě, tak by neuškodilo vás za to náležitě odměnit(pokud se bude někdo cítit nedocveněný nebo přeceněný:-) napište mi to do GB a já to zvážím, je totiž možné, že jsem něco přehlédl)
Body jsou tedy následující: Gorin(CS) 20 bodů + 15 za zásluhy pro klan a snahu, Elemental(CS) 20 bodů, Drighon(CS) 15 bodů, Bolgin(CS) 10 bodů, J.C. Denton(CS) 8 bodů, Heblik(CS) 8 bodů, Merrdin 8 bodů, Satan(CS) 6 bodů, DG.Sura(CS) 3 body. Snad jsem to rozdělil spravedlivě.
- Ohledně té věci se vzájemnou výpomocí, tak
Pako(SoU) nebyl proti a souhlasil s mím návrhem.


7.4.2003
- Omlouvám se Bolignovi(CS) ,že jsem mu zapoměl připsat level a k němu i náležitých 20 bodů.
- Omluvit bych se chtěl ještě všem, kterým jsem způsobyl nějakou újmu:-) a snad už sem některé chybky vychytal. Pokud ne, s radostí vše opravím.
- Možná jste si již nekteří všimli, že jsem mluvil s některými vůdci klanů a svolal tak schůzi leaderů a jejich zástupců. Jde o to, aby se zlepšila kvalita Battle.netu a všech klanů. Pokud by měl někdo nějaký konkrétní nápad, rád si ho poslechnu a popřípadě, že mě nebudete moci zastihnout, dovolím si, abyste se obrátili na Gorina(pokud mu to nevadí). Napadlo mě taky, že bysme měli pomoci klanům, kteří na tom nejsou zrovna nejlépe, protože i todle může zlepšit kvalitu B.n a třeba takoví Vikings nebo Blue Dragons by rozhodně neměli opustit Diablo. Možná natom nejsme my také nejlépe, ale minimálně naši spojenci by si zasloužili naši podporu a v tom podle mého názoru spočívá pravé to spojenectví a ne jen proti sobě neválčit a bojovat spolu proti určitým klanům. Berte i v potahu, pokud by se to povedlo, může to dosti pomoct i nám a upevnit tak vztahy s některými klany. Zvažte to prosím a snad se i rozhodnete správně.
- Bavil jsem se s Merrdinem(CS) a snad vás potěším, že pro nás napíše další díl Historie klanů což mě velice těší.


6.4.2003 no.2

- No tak sem se po poradě rozhodl nechat tlačítka jen textové (ale pokud by vám to vadilo, řekněte). Taky si ještě nejsem úplně jistý nechat na stránkách 4 Frame a pokud by vám to zpomalovalo stránky, řekněte a já to předělám jen na tři.
- Taky jsem trošku rozšířil sekci Download a přidal dvě věcičky.
- Z klanu jsem vyloučil všechny neaktivní nováčky. Pokud by některý z nich byl vyhozen neprávoplatně, ať se mi hned ozve a bude navrácen zpět.
- Chci k nám přivítat nového člena, kterým je Satan(CS) a já ho u nás tedy vítám. 20 bodů za jeho přijetí si připisuje Merrdin(CS).
- Po delší době stahuji rimmera(rd) z Wanted, jelikož se jeho chování dle mého úsudku velmi zlepšilo a nemám důvod ho nadále nechávat v této sekci.


6.4.2003 no.1
- Dnes se tedy oficiálně usazuji na funkci leadera klanu CS. Popravdě řečeno, do té doby, než jsem přišel na schůzi, by mě ani ve snu nenapadlo, že by jsem mohl vést tento klan. Je pravda, že zrovna není dvakrát skvělá doba, ale doufám, že mi s tím pomůžete a snad nám to půjde dobře. Chce to teda trošku oživit a mile rád si vyslechnu a popřípadě i se pokusím zrealizovat vaše plány a představy. I já sám jsem se rozhodl pro pár změn a to hned několik (je dost možné, že v začátcích nebudou stoprocentně funkční a tak se chci dopředu omluvit a všechny chybyčky mi prosím nahlašte na můj E-mail nebo do Guest booku. ta první je, že sem se rozhodl dát místo tabulkového systému (asi ste si ho nevšimli) Frame. Přišlo i zrušení tlačítek, které v blízké době nahradím jinými, jen co seženu nějaký podklad. Pak už to jsou celkem detaily, které nemají veliký vliv.
- teď jedna významná událost a tou je, že jsem na schůzi udělil hodnost: Enchanternašemu, teď už bývalému, leaderovi Merrdinovi(CS) , který si ji zaslouží snad největší měrou.
- škoda, že počet aktivních členů zůstal nezměněn protože náš známý Enchanter Lipo(CS) opustil náš klan, kvůli jiným zájmům a taky neatraktivitě (pro něj) na battle.netu.
- Nakonec bych vás chtěl požádat, jestli by ste mi nepomohli nahlásit, kdo je u nás nováček, kdo se stal už členem a kdo se ani přes nováčka nedostal.


4.4.2003
- Odcházím z pozice leadera klanu a chtěl bych se s vámi všemi rozloučit. Svou funkci jsem zastával přesně 420 dní a věřím, že po většinu tohoto času dobře. Poznal jsem tu spoustu skvělých lidí, kteří mi byli jak velkou oporou tak i kamarády a děkuji vám. Za dobu pod mým vedením zažil klan CS dobré i horší chvíle, ale troufám si tvrdit, že většinou ty dobré. V poslední době je však CS v delším útlumu, než bývá obvyklé. Jedním z důvodů je celková upadající aktivita bn. Z podstatné části k tomu však bohužel přispívám i já a proto si tento nezdar  kladu za svou osobní odpovědnost. Už delší dobu se klanu nevěnuji tak, jak bych měl. Nejsem už bohužel ten aktivní leader, co se mohl pro klan přetrhnout jako na začátku. Nedělám pro klan vlastně už prakticky nic, než že občas udělám update, ale přitom, aby klan prospíval tak mu musí člověk věnovat mnohem více času. A to já už právě nevěnuji. Už mi prostě došla energie, zájem nebo zápal, chcete-li. A to je přesně to, co dobrý leader a klan nepotřebuje. Samozřejmě sem měl podobná přechodná období, kdy mě moc nebavilo starat se o klan, i dříve, ale vždy to bylo jen  na chvíli a pak to přešlo a já se znovu s nadšením vrhl do práce. Tentokrát už to nepřešlo. Je mi líto, že klan opouštím, když na tom není právě nejlépe, ale kdybych to neudělal jen by se to dál zhoršovalo. V CS samozřejmě zůstávám dál a na dobu strávenou na pozici leadera budu vzpomínat jen v nejlepším. Jako váš leader se s vámi tedy loučím a doufám, že  na dobu, kdy jsem vedl CS budete vzpomínat stejně jako já dobře. Nevěste hlavy, nic netrvá věčně a já věřím, že můj nástupce urza-mag(CS) se své funkce zhostí s nadšením a vervou, které mě už opustily, a opět tak povede CS ke světlým zítřkům. 

                                     Do budoucna, s přáním všeho nejlepšího, váš

                                                                                                                             Merrdin(CS) 

 


 

3.4.2003
- přijal jsem k nám dva nováčky - Satan(CS)N a Greyn(CS)N. Oba vás v CS vítám, doufám, že se vám tu bude líbit a že vás brzy budu moci přijmout za právoplatné členy.


1.4.2003
- dnešek je velmi významnou událostí, protože náš klan slaví už druhé výročí svého založení!! Jsem z toho moc šťastný, jelikož je to asi definitivní potvrzení toho, že náš klan patří mezi ty nejlepší na bn (ne, že by se o tom snad někdo odvážil pochybovat :). Chtěl bych poděkovat vám všem, kteří jste k tomu valnou měrou přispěli a to zejména dobrou a dlouhodobou reprezentací klanu na bn. Zároveň vás žádám, aby jste o dobrou budoucnost klanu usilovali i nadále a aktivně se podíleli na klanovém dění, i když bohužel z vlastní zkušenosti vím, že na to často prostě není  čas. Stačí, když všichni budeme dělat, co bude v rámci možností v našich silách a sláva CS nezanikne a bude tu až do skonání věků (nebo aspoň navždy :).


31.3.2003
- v souladu s minulým updatem byli z klanu vyloučeni všichni neaktivníčleni, kteří se mi do dnešního dne neozvali.
-
Bolgin(CS) přestoupil na level 41 a připsal si tak 20 bodů.
-
Aragorn(CS) přestoupil na level 38 a celkem získal 30 bodů + dalších 30 za nalovené uši.
-
Aragorn(CS) se stává Sorcererem, gratuluji.
-
Elemental(CS) uspořádal velký lov načleny klanu DL a za uši jejichčlenů získal 50 bodů.
-
Arch-Mage(CS) se pro svou neaktivitu rozhodl odejit z aktivního dění klanu a možná i z bn vůbec. Doufám,že si to ještě rozmyslí (Lipo snař se :). Když ne tak to pro CS znamená samozřejmě velkou ztrátu, protože Arch_Mage je nejen jeden z nejstarších a nejlepšíchčlenů, ale i můj zástupce. 
- datum schůze stanovuji na
pátek 4.4.2003 od 20:00 na obvyklém kanálu CS-1. Pokud se datum nebo čas někomu nehodí ať mi co nejdřív napíše.


17.3.2003
- už příliš dlouho jsem přehlížel sekci neaktivních členů, která nám povážlivě narostla. Upozorňuji všechny, kteří se tam nacházejí, že pokud mi nedají nejpozději do 14ti dnů ode dneška vědět, že mohu s jejich účastí na bn ještě někdy v budoucnu počítat tak budou z CS vyloučeni(neplatí pro enchantery).
- jinak bych rád přivítal
Enchantera urzu(CS) , který se po delším výpadku konečně vrátil a jeho návrat znamená pro CS vítanou posilu.
-
Urza(CS) nezahálel a přijal k nám nového člena jménem Belfedor(CS), kterého rovněž vítám.
-
Elemental(CS) dosáhl levelu 46, za který jsem mu připsal 25 bodů. Mnohem důležitější však je, že  Elemental(CS) dovršil všechny podmínky pro získání hodnosti Enchanter, kterou mu s radostí uděluji a moc mu k ní blahopřeji, protože si jí po právu zaslouží.
- ještě bych chtěl upozornit, že to, že do naší síně slávy vstoupili v krátkém časovém intervalu hned dva noví členi je jen náhoda. Enchanter je hodnost vzácná a s jako takovou by s ní také mělo být, je, a bude zacházeno. 


14.3.2003
- přibližně před týdnem proběhla schůze rady, na které se rozdělovaly body za aktivitu. Pořadí je následující:
-
Elemental 25, Gorin 23, Sura 17, Drighon 16, Denton 13, Arch-mage: 12, Speedy 12, Aragorn 6, Drugnanov 6, Demnogonis 5, Tomanvh 4, Dedlinnn 3, Stan 3.
- všem jmenovaným gratuluji a za jejich aktivitu chválím. Doufám,že budete náš klan na bn dobře reprezentovat i nadále.
-
Gorinovi(CS) děkuji za zprostředkování a řízení této schůze a v souvislosti s tím ho povyšuji na Předsedu Rady
- jelikož se tím pádem v už tak neúplné radě uvolnilo další místo rozhodl jsem se do rady zařadit dva členy, aby její stav doplnili. Jsou jimi
Heblik(CS) a urza-mag(CS), kterému to snad dodá ještě více motivace, aby ten bn konečně zprovoznil. Doufám,že s mým výběrem souhlasíte. Rada se bude samozřejmě volit na nadcházející schůzi klanu, kterou bych viděl na první víkend v dubnu. Datum ještě upřesním - kdyžtak mi napište kdy by se vám to hodilo nejvíc.
-
enchanter Gorin(CS) slavnostně vstoupil do naší síně slávy a zařadil se po bok nejslavnějších lidí v historii CS.


7.3.2003
- dnes tu máme zajímavé přestupy o levely:
-
Stan(CS) dosáhl levelu 50. To, jak velký je to úspěch je jasné snad každému, takže, Stane, přijmi naše gratulace a k tomu 90 bodů jako odměnu. Rád bych tě ale taky trochučastěji viděl na chatu.
-
Drighon(CS) je od 50ky už jen krůček, protože se vyhoupl z levelu 46 na skvělý level 49. Získává 105 bodů.
-
J.C.Denton(CS) dosáhl levelu 45 a nakročil do závěrečné etapy jeho postupu k vrcholu. 40 bodů mu budiž motivací a povzbuzením, aby ho dosáhl :).
- oba radní
Drighon(CS) a J.C.Denton(CS) se stavají Wizardy!! Dobrá práce, gratuluji.
-
Cadecaus(CS) přestoupil v krátké době z 42 na 47, což je obdivuhodný výkon. Bohužel kvůli hádce s několikačleny os SoU a CS se rozhodl svou účast ve klanu ukončit. Nebudu se tady tou hádkou zabýat a rozebírat jí, protože jsem u toho nebyl a pak nemám vysvětlení od všech zůčastněných, takže se chci vyvarovat ukvapených soudů. Nicméně Cadecaus už neníčlenem CS a to je vše. Doufám,že k podobným hádkám už nebude docházet, protože mi vždycky pěkně hnou mandlemi abych takřek.
- sekce Wanted doznala drobných změn. Byl z ní vyňat Polymorf(rd), ale zároveň přibyli dva členi od (im) a nový vůdce klanu Devils
Indy(ADL) takže kdo chce hurá na lov.
- to je prozatím vše, jen ještě připomínám, že
zítra se ve 20:00 koná na kanálu CS-1 schůze rady, tak prosím všechny radní aby se na ní dostavili.


27.2.2003 #2
- tak jsem ještě za večer stačil "nabrat" další dva nováčky. Kdepak co sičlověk sám neudělá, to nemá  koukejte se taky trochu snažit nebo zase všechno oddřu já :).
- zmiňovanými nováčky jsou
Aragorn(CS)N a Speedy(CS)N. Shodou okolností byli oba momentálně otroky u BD, takže se na mě snad Guma a zbytek BD nebude zlobit :)).
- vzhledem k tomu, že jsou oba legit a viděl jsem je na bh už dřív, přijímám je mezi právoplatné členy. Takže vítejte k nám, doufám, že se vám bude v CS líbit a přeji hodně štěstí.


27.2.2003 #1
- našel jsem si chvilkučasu na další menší update a to z důvodu přivítání dvou nováčků a jednoho novéhočlena. Jsem rád,že máme opět přísunčerstvé krve, takže to vypadá,že nevykrvácíme, i když jsme v poslední době dost pustiližilou abych takřek :).
- vítám u nás tedy nováčky
Balrok(CS)N a Samuraj.Sir(CS)N a dále nového člena jménem Cadecaus(CS), což je taky k.g.b.. .
- je vidět, že
Heblikovi(CS) návrat k nám svědčil, protože přestoupil na vynikající level 49 a,  jakříkal, má zdárně našlápnuto k 50ce, kterou si chce dát k dvouletému výročí jeho pobytu na bn. Kdy to přesně bude neprozradil, takže se necháme překvapit.
                                                                                                                                               Merrdin


25.2.2003
- updatoval jsem sekcičlenů a nováčky
-
Bolgin(CS) si za přestup na level 40 připsal 60 bodů a stal se Sorcererem, gratuluji.
-
K.o.R.n(CS) nás opouští tak nezbývá než mu popřát hodněštěstí.
- tento update je ale jednoznačně ve znamení
HK_Gorina(CS), který nejenže dosáhl skvělého levelu 50, ale zároveň získal místo v naší síni slávy jako nový Enchanter. Moc gratuluji. Co nevidět tě do enchanterů napíšu.
- to je na delší dobu ode mě vše, mějte se fajn, poslouchejte Archa, buďte aktivní, dělejte klanu čest atd. atd. Merrdin. Konec.


21.2.2003
Mame tady po delsi dobe update stranek. No,co ? Nebylo o cem psat,ale ted se naskytla skvela prilezitost. Nas dlouhodoby clen Heblik se rozhl se knam vratit a ptal se nas jestli ho prijmeme,a kdyz ve sve otazce psal "..Leadera klanu,zastupce.." tak jsem si hned rekl ze ho bereme !!! Timto tedy nas klan ziskava staro-noveho clena Heblika(CS) VITEJ ZPATKY ! Jinak z klanu odesel nas velmi aktivni clen,ktery nas dobre reprezentoval HK-Viper(CS) ,no,co se da delat,tak snad jen poprat hodne stesti !. Jinak nas klan ma nove novacka :) ktereho prijmu hned az splni podminky. Ovsem to mi pak bude muset dat nejak vedet :) a jeho jmeno je Ladson-S(CS)N Doufam ze sem to napsal spravne. Bylo mi ohlaseno nekolik postupu o levely,ale to bylo asi to jedine a cem by se sem dalo napsat,ale to uz je nejakou dobu zpatky,tak mi to pls napiste na mail o kolik jste postoupili a koho jste sejmuli apod. To je snad VSE. Tak zdar a silu !!!


8.2.2003
Tak. Merrdin je v Thajsku a na me ( Arch Mage - kdyby nekdo nevedel) je ted update. Ja jsem tady ted nebyl,takze pisu pouze toto : novacek Bolgin(CS)N se diky aktivite stava radnym clenem CS a postoupil na level 39 k obojimu gratuluji a preju hodne uspechu. Pisu (zatim) pouze sem, na hlavni stranku,protoze si na detailnejsi update netroufam ! Body a cokoliv jineho udelam bud pozdeji,nebo to udela nas sef Merrdin
P.S.
Omluvte pravopis a carky a hacky. Mejte se fajn a zdar a silu a hlavne tu AKTIVITU !! ;-)


29.1.2003
- tak schůze je zdárně za námi a musímříct,že jsem byl velmi spokojen s jejím průběhem, takže díky všem, co se dostavili(sice málo, ale pořád víc, než jsemčekal :). A nyní přistupme k tomu, co nám tato v pořadí již jedenáctá schůze přinesla:
- za účast na jejím konaní získávají 20 bodů:
Arch-Mage(CS), HK_Gorin(CS), HK_Viper(CS), Elemental(CS), J.C.Denton(CS), Drugnanov(CS) a Demnogoins(CS). Byl tam ještě Lipo(CS), ale vzhledem k tomu,že je jakočlen veden už pouze v Enchantrech tak na body nárok nemá :).
- rada dostala nové pravomoci, na které se můžete podívat zde.
- jednou z těchto pravomocí je i udělování bodů za aktivitu přibližně jednou za měsíc. Jelikož byla na schůzi nová rada přítomna téměř v plném složení tak nebyl důvod s rozdělováním bodů otálet. Funkce "hlavního rozdělovače" se s chutí :) zhostil HK_Gorin(CS) a výsledkem takřka půlhodinového úsilí všech zúčastněných je toto:
-
Elemental(CS) 25 bodů, HK_Viper(CS) 24 bodů, HK_Gorin(CS) 23 bodů, Arch-Mage(CS) 22 bodů, Drighon(CS) 18 bodů, Sura(CS) 17 bodů, J.C.Denton(CS) 17 bodů, Drugnanov(CS) 14 bodů, Dedlin(CS) 11 bodů, Demnogonis(CS) 11 bodů, Urza-Mag(CS) 8 bodů, Albis(CS) 2 body. Všem bodujícím gratuluji a hlavně děkuji za reprezentaci CS na bn.
- další podrobnosti o schůzi najdete kdyžtak zde.
-
HK_Gorin(CS) přestoupil na vynikající level 49, kčemuž mu mohu jen pogratulovat a doufám,že to dotáhne do konce :).
-
Sura(CS) se(konečně :) stala Sorcererem(teda spíš ...kou:). 
- do klanu byl přijat nováček
Bolgin(CS)N, kterého vítám.
- no snad jsem na nic nezapomněl, kdyžtak se ozvěte.
- jo od zítřka do soboty na bn nebudu, protože propojíme s kámošema compy přes síťovky, takže se zatim mějte fajn.


28.1.2003
- Tomanvh(CS) byl díky své dosavadní dobré aktivitě přijat mezi právoplatnéčleny.
-
Elemental(CS) slaví dosažení levelu 45, za který dostává 20 bodů, ale hlavně hodnost Wizard, kčemuž mu moc gratuluji. 
- připomínám
středeční schůzi, na kterou se pokud možno dostavte v co nejvyšším počtu a taky bych byl rád, kdybyste dopředu popřemýšleli o nápadech, připomínkám atd, které by CS jakkoli prospěly. Pokud vás cokoli originálního napadne tak to ocením jak v duchu tak i bodově, pro ty, kterým to první nebude stačit :).
- ještě chci upozornit, že v nejbližších dnech zruším tu úvodní stránku s logem našeho klanu. Pokud máte tyto stránky uložené v oblíbených až po přeskočení té úvodní stránky, tak vám odtamtud nebudou fungovat tak nebuďte překvapeni, zadejte normálně adresu klanu a pak si to zase můžete uložit. Ehm no doufám, že sem se vyjádřil jasně :).


25.1.2003
- vítám u nás nováčka jménem Tomanvh(CS)n. Přeji hodně zdaru a doufám,že se ti u nás bude líbit.
- do našeho klanu ho pomohl zasvětit
HK_Viper(CS).
- zároveň odchází
Manwelll(CS), se kterým se tedy loučím.


23.1.2003
- první vlnu zkoušek jsem přežil, počítač zprovoznil a tak se opět vracím do aktivního dění. Ještě jednou se za svůj menší výpadek omlouvám, zvláště pak nováčkům, kterým jsem se nemohl věnovat.
-
Drighon(CS) dosáhl pěnkého levelu 46, za což získává 25 bodů.
-
Elemental(CS) také nelenil a za přestup na level 44 mu náleží 20 bodů.
-
Elemental(CS) mě také doslova zavalil hromadou uší našich nepřátel, kterou jsem ohodnotil na 140 bodů :).
-
HK_Viper(CS) také dodal pár kousků a získal 35 bodů.
- bohužel naše řady opustili dva členi:
Mark.Pawl(CS) a Hellraiser(CS). S oběma se loučím a přeji hodně zdaru.
- zařadil jsem do links odkaz na Gorinovy Stránky.
- rovněž jsem na Elementalovo doporučení a i z několika dalších důvodů trochu upravil wanted, kde z klanu RD zůstává jen Rimmer a Polymorf. Hromadný "lov na rd" tedy končí takže jiné uši než obou jmenovaných mi už nenoste. 
- ještě k těm nováčkům - opravdu bych ocenil kdybyste vždy když nějakého na bn uvidíte mi o tom dali do gb nebo na mail vědět, případně i s doporučením o přijetíči nepřijetí(v případě,že si ho"oťuknete" jestli je legit, jestli to neni podvratnejživel atd :).
- co se týče
schůze tak já bych jí viděl buď na středu 29.1 nebo čtvrtek 6.2 - o víkendech totiž s největší pravděpodobností nebudu mít čas. Napište mi kdy by to nejvíc vyhovovalo vám a uvidíme.


14.1.2003
- problém s počítačem jsem pořád ještě nevyřešil - neže bych nemohl, ale vzhledem k tomu,že teď mám zkoušky a počtač na jejich přípravu nutně potřebuji, nechci riskovat,že si to tim formátem atd. nějak poseru nehledě na to,že by to zabralo dostčasu o smazanym harddisku ani nemluvě...takže mějte prosím strpení. Ulovené uši dejte buď Archovi, který má teď aleškolu také bohužel nabytou, nebo mi je dáte později až budu opět na bn. Ostatní informace o svých postavách mi ale samozřejmě nadále pište ať už do gb nebo na mail.
- pokud na někoho v dnešním updatu zapomenu, což je celkem pravděpodobné tak neváhejte a ozvěte se mi.
-
HK_Gorin(CS) pokračuje ve své spanilé jízdě a za dosažení levelu 48 získává zasloužených 35 bodů.
-
Drighon(CS) přestoupil z levelu 38 až na level 45, což je skvělý  výkon, za který jako odměnu dostává ještě 120 bodů. Dále se Drighon stává Magicianem přičemž Sorcerera rovnou přeskočil :). 
-
Drighon(CS) mě rovněž požádal o vložení jeho věcí do databáze legit items. Pokud máte ještě někdo zájem tak mi dejte vědět a já to pro vás s radostí udělám. Případně se obraťte na Arch-Maga(CS), který je také jedním z administrátorů.
-
Urza-Mag(CS) k nám přijal nováčka jménem Kalken(CS)n.
-
Satark(CS) si omylem smazal postavu ale opět se k nám (doufejme) připojí až dosáhne původního levelu - zatím jsem ho přesunul do neaktivních.
- jak nám
HK_Gorin(CS) oznámil v guestbooku, došlo k rozpadu jednoho z lepších klanu a to CW.


4.1.2003
- tak doufám,že jste přežili Silvestra ve zdraví aže jste si do Nového Roku vzali hodně dobrých předsevzetí jako třebačastou účast na bn :).
- ani nemam moc očem psát, ale to je z důvodu, jak mé tak i většiny z vás, delší neaktivity přes prázdniny. I když mám teď zase hodně učení tak se určitě zas začnučastěji objevovat na bn. Teda pokud rozchodim počítač, protože se mi teď nějak podělaly Windowsy, jak jinak.
-
Elemental(CS) přestoupil na level 43 a získal 20 bodů.
-
HK_Gorin(CS) dosáhl skvělého levelu 47 a připsal si 30 bodů.


29.12.2002
- jak jste si asi všimli, v posledních dnech jsem moc aktivní nebyl. To proto,že jsem byl mimo Prahu a pak jak už jsem psal přes svátky obvykle nemam na nicčas. Zítra jedu zase pryč, protože trávit Silvestra v Praze se mi moc nechce. Vrátim se večtvrtek a pak bych se už zase měl ukazovat na bn. 
- moje přechodná neaktivita, ale nejspíš zas až tak nevadí, protože mi od vás za tu dobu moc informací o vašich postavách atd nepřišlo takže jste na tom asi podobně. Nicméně:
-
Elemental(CS) se vrátil mezi aktivníčleny, zčehož mám velkou radost a vítám ho zpět.
-
K.o.R.n(CS) přestoupil na level  33 a získal 15 bodů.
- snad jsem na nic nezapomněl. V každém případě se mějte všichni fajn a přeji povedené přožití
Silvestra a Šťastný Nový Rok!!


23.12.2002
- omlouvám se,že se teď moc neukazuju na bn, ale o svátcích mám doma vždycky blázinec. 
-
HK_Gorin(CS) má už delší dobu level 46, k jehož dosažení mu moc gratuluji. Odměnou mu budiž taky 25 bodů.
-
Hellraiser(CS) mi donesl další dvě uší RD, které už nemam kam dávat, a vybral si odměnu 50 bodů. Také k nám přivedl nováčka jménem Regan_67(CS)N, kterého vítám.
- v případě, že bych se zítra nedostal k updatu tak vám všem přeji jak jinak než
Šťastné a Veselé Vánoce! :).


18.12.2002
- poslední dobou jsem se dopustil několika chybiček jako třeba udělení Hellovi 2x hodnost Wizard nebo Lipovi 2x level 49, což byl pro ně dva zrovna omyl asi celkem příjemný :), ale oba mě na to upozornili. To já jen aby to někomu nebylo ze starších záznamů divný.
-
Lipo(CS) z více důvodů, mezi nimiž hraje asi největší roli jeho nadcházející neaktivita, vystupuje ze soupisky stálýchčlenů. Jelikož je ale v sekci enchanterů, stále do CS patří, takže ho snad občas na chatu potkáme.
-
K.o.R.n(CS) se už vypracoval na 30 level a doufám,že to pude stejným tempem dál. 
-
Hellraiser(CS) nenechá naše nepřátele chvíli v klidu, což je dobře, a za dvě uši DL a jedno RD získává 55 bodů.
- dále vítám zpět nováčka
Eru(CS)n, kterému snad tentokrát aktivita vydrží a dotáhne to na stáléhočlena.
-
K.o.R.n(CS) se stává Sorcererem.
-
Arch-Mage(CS) se ujal naší truhly, kde udělal pořádnou probírku, takže tam jsou věci, které aspoň za něco stojí a jen takové tam taky dávejte pokud budete chtít pomoci svým spolubojovníkům v začátcích.
- jinak, aby zase někdo neříkal, že o tom nevěděl,  všechny upozorňuju na blízký
sraz, který se koná v sobotu 21.12 v 18:00 před Diplomatem. Co se bude dít a kam se pude to nevim, ale i tak to určitě bude stát za to :). Já osobně bych přišel rád, ale nevim, jestli mi to vyjde. V každym případě z CS vás tam de dost, jak sem se dočet v gb, takže to setkání hezky využijte ať už vzájemným se seznámením pokud se ještě neznáte, případně konstruktivní kritikou našeho klanu :).


14.12.2002
- ještě nikdy jsem neměl tak blízko k tomu, abych opustil svou funkci leadera klanu jako tomu bylo v posledních dnech. To, že jsem tak nakonec neudělal, ale ještě neznamená, že klan v nejbližší době třeba někomu nepředam. Ztratil jsem teď hodně iluzí o bn a spoustě lidech na něm. Z mnoha důvodů jsem ztratil taky snahu a chuť starat se o klan. Například jsem čekal trochu ohlas na úspěch CS v Awards - myslel jsem, že z toho budete mít radost, ale místo toho jsem se dočkal jen negativní kritiky a výsledkem je, že jsou Awards zrušeny, což je asi dobře, když jsem tak pozoroval reakce tady i na bn. Dále mě v tuto chvíli, kdy jsem to potřeboval asi nejmíň, naštvalo pár CSčlenů a další lidi na bn. Na chatu nemam chvíli pokoje, protože mě neustále někdo otravuje a přemlouvá, abych s ním dal duel, aby se pak moh vytahovat,že mě sejmul. Všechno tohle a tisíc dalších věcí většinou souvisejících se starostí o klan se teď hezky sešlo a výsledkem je moje téměř odstoupení. Možná si někdoříká,že už mě bylo dost aže bych odstoupit měl - ať mi to v tom případěřekne a pokud vás bude víc tak to bez váhání udělam. Abych pravduřek tak je mi to úplně jedno, což o něčem svědčí. To,že jsem se to nakonec ještě rozhodl zkusit je hlavně kvůli Heblikovi, Gorinovi a Demnovi, kteří byli shodou okolností na chatu, když už jsem byl téměř rozhodnut a společnými silami mi to rozmluvili. 
-
Gorin(CS) a Viper(CS) si dali před jméno HK, což znamená hacker killer, takže hackery asičekají těžkéčasy.
-
HK_Gorin(CS) přestoupil z levelu 43 na level 45, za což získal 40 bodů, ale hlavně hodnost Wizard, kčemuž mu moc gratuluji.
-
HK_Viper(CS) přestoupil na level 43 a získal 20 bodů.
-
X-Zibit(CS) si založil novou postavu se kterou je teď v CS místo té staré - K.o.R.n(CS).
- v poslední době mělo hodně z vás abych takřek "ušnížně" a to zejména zřad RD a DL :
-
Hellraiser(CS) za uši získává 30 bodů, Demnogonis(CS) 25, Arch-Mage(CS) 30, BM-Lipo(CS) 30, Spliter(CS) 25, HK_Gorin(CS) 45, K.o.R.n.(CS) 70.
- Je možné a celkem pravděpodobné,že jsem někomu připsal málo nebo na někoho zapomněl tak se mi kdyžtak samozřejmě připomeňte.
-
Hellraiser(CS) získává hodnost Wizard - gratuluji.
- pokud jsem na něco zapomněl tak mi napište. Před Vánoci bych taky uspořádal schůzi klanu, tak mi dejte vědět, kdy by se vám to nejvíc hodilo.


10.12.2002
- Alaitos zveřejnil výsledky Diablo Awards 2002, které mi udělaly opravdu velkou radost :))). Chtěl bych vám všem poděkovat a pochválit vás :) za celoroční dobrou práci a snahu, díky které jsme dosáhli takto významného úspěchu. Doufám, že neusnete na vavřínech, protože bych rád viděl podobný výsledek i v roce následujícím :). Potvrdilo se, že CS je teď narvcholu sil a já pevně věřím, že mu hnedtak nedojdou, jestli někdy :). Takže buďte pyšní na to, že patříte k nejlepšímu klanu na bn a snažte se aby to tak zůstalo i v budoucnu. Ještě chci poděkovat těm (pokud tu tedy někdo takový byl, ale doufám, že snad jo :)), kteří dali v anketě hlas mně, což mě velmi potěšilo, i když dostatečným důvodem k radosti a oceněním by pro mě bylo už jen umístění našeho klanu.


5.12.2002
- každému občas nastane období kdy nemá na nicčas ať už je to kvůliškole nebo z jiného důvodu. Takové období mám právě teď bohužel já. Proto teď trochu updaty váznou a na bn jsem v poslední době taky moc nebyl. To jen tak na vysvětlenou -v blízké době by se vše mělo vrátit k normálu, aspoň doufám. 
-
BM-Lipo(CS) dosáhl skvělého 49 levelu.
-
Gorin(CS) přestoupil na level 43.
-
Spliter(CS) má nově level 38.
-
Demnogonis(CS) nabral druhý dech, což mu vyneslo přestup o dva levely na 42.
- na lov uší se vydal
Viper(CS), který za pěkný úlovek získal celkem 60 bodů.
- nováček
X-Zibit(CS)N byl zařazen mezi plnoprávné členy klanu. Body za jeho přijetí náleží Spliterovi(CS).
-
Spliter(CS) získává hodnost Sorcerer.
-
Dedlinn(CS) k nám přijal nováčka jménem Moreaulf(CS)N na levelu 33.
- o 5 bodů jsem zvedl odměnu za
Artemis(GDL) ve wanted, tak mu dejte co proto. Zároveň jsem z wanted odstranil Blood_Devila_VIK, který už tam byl dlouho a jehož ucho mi přinesl málokdo :).
- body jsem vám všem jmenovaným připsal  jako obvykle podle bodovacího řádu.


29.11.2002
- Viper(CS) pokračuje ve své spanilé jízdě a za přestup z levelu 40 na 42 získává 40 bodů. Dále mi dodal ucho Polymorfa(rd), za které získal dalších 25 bodů.
-
Gorin(CS) taky nezahálel  a za přestup o level na 42 a ucho fallouta(rd) si připsal 45 bodů.
-
Spliter(CS) zaznamental přestup z 32 na 37, což se rovná odměně 35 bodů.
-
Hellraiser(CS) má nově hezký level 45 a 20 bodů k tomu.
-
Albis(CS) měl po delší době, jak miřekl, sorcovsou mánii :) a výsledkem je level 45 a 20 bodů.
-
Clermind(CS)N se do toho už taky opřel a postoupil z levelu 1 na level 3 :).
-
Viper(CS) získává hodnost Magician, kčemuž mu gratuluji.
- jinak se k nám vrací
Filda(CS) a já ho u nás opětovně vítám.
-
Viper(CS) k nám přijal nováčka jménem X-Zibit(CS)N na levelu 39.
- brzy by už měla opět aktivně fungovat naše truhla - jen co Drugnanov předá Archovi věci.
- taky jste si asi všimli, že secke rady a uši jsou stále ve fázi konstrukce. Je to proto, že teď mám čas sotva na aktualizace a na to být aktivní na bn. Už jsem taky několikrát říkal, že s těmi radami mi může kdokoli pomoct a to tak, že sepíše své poznatky, které se mohou týkat čehokoli, co je spojeno s hraním Diabla a pak mi je pošle. Pokud je shledám užitečnými tak je do sekce rady zařadím a to spolu se jménem jejich tvůrce, takže máte jedinečnou šanci aktivně se podílet na obsahu stránek.


24.11.2002
- na doporučení Archa dodatečně přidávám nějké body za aktivitu Sure(CS) a ManWelllovi(CS) - oba získávají za aktivitu celkem 25 bodů. Takováto doporučení a připomínky mi může samozřejmě dávat každý a já to jen vítám, protože jak jsem už několikrát psal nemám oči všude a tudíž nemůžu všechno posoudit úplně objektivně.
- jako obvykle jste nezaháleli a máme tu pár postupů o levely:
-
Arch-Mage(CS) dosáhl skvělého levelu 49 a už mu chybí jen krůček k absolutnímu maximu. Získává 40 bodů.
-
Viper(CS) se rozjel opravdu pěkně a má už level 40 - připisuje si celkem 30 bodů.
-
Satark(CS) přestoupil na 45 a získal 20 bodů.
-
Hellraiser(CS) se dal znovu do lovení a za nepřátelské ucho jsem mu připsal 15 bodů.
-
Satark(CS) ve snaze stát se wizardem taky nelenil a scháněl uši kde se jen dalo. Jeho snaha slavila úspěch a za 3 uši mně dodané získává 50 bodů a hodnost Wizard, gratuluji.
-
Hellraiser(CS) k nám přijal nováčka Kythar(CS)n, kterého tu vítám.
- jinak jsem zařadil do links odkaz na
Blood_Devilem_VIK nově vytvořenou databázi duplů tak se tam pro jistotu mrkněte vždycky když půjdete s někým něco měnit.


18.11.2002
- už delší dobu jsem nepřiděloval body za aktivitu, což je třeba napravit, tím spíš,že bych rád ocenil aktivitu vás všech, kteří jste po té nemilosrdné probírce zůstali v aktivníchčlenech. Horní hranice byla tentokrát 30 místo 20ti bodů. 
-
Arch-Mage(CS), Dedlinnn(CS), Hellraiser(CS), Lipo(CS), J.C.Denton(CS) a Gorin(CS) získávají 30bodů. 
-
Satark(CS), Viper(CS) a Urza-Mag(CS) získávají 25 bodů.
-
Stan(CS) a ManWelll(CS) obdrželi 20 bodů.
-
Sura(CS), Rabbit(CS), W-a-g-a(CS), Morpheus(CS) a Albis(CS) si přilepšili o 15 bodů.
-
Demnogonis(CS), Drugnanov(CS), Drighon(CS), Eru(CS), Spliter(CS), Eyefarmer(CS) a Negr(CS) - 10 bodů.
-
Gorin(CS) se do toho, patrně proto aby oslavil svůj návrat, pěkně pustil a přestoupil z levelu 35 na 41, za což mu náleží 70 bodů.
-
Hoxif(exCS), který dodržel svůj slib a vrátil se k nám jako Viper(CS), rovněž nelenil a vypracoval se z levelu 30 na 37 = 45 bodů. Vítej zpět.
-
Gorin(CS) a J.C.Denton(CS) mi přinesli ucho Polymorpha(RD), za které získávají 25 bodů a Denton ještě 10 navíc za jednoho pk.
- vítám u nás nováčka na 27 levelu jménem
Dalamarr(CS)n.
-
Hellraiser(CS) získává hodnost Wizard.
-
Gorin(CS) získává hodnost Magician.
-
Albis(CS) získává hodnost Magician.
-
Viper(CS) získává hodnost Sorcerer.
- všem jmenovaným v dnešním updatu děkuji a gratuluji.


 14.11.2002
- proběhla schůze, jejíž výsledky si můžete přečíst zde. Účast byla opravdu mizivá, což se doufám příště nebude opakovat. O to více děkuji těm, kteří se dostavili. V souladu se závěry schůze jsem vymazal všechny neaktivníčleny a do sekce neaktivní přesunul celkem 27členů, kteří byli dosud veedni jako aktivní. Je to největší "probírka" jakou jsem kdy dělal, ale bylo to nutné, protože si nemá cenu nalhávat, jakáže to máme kvanta opravdu aktivníchčlenů. Vzal jsem to pěkně od podlahy, takže se možná najde někdo, koho jsem tam zařadil omylem. V tom případě ať se mi samozřejmě ozve a já se mu omluvím a zařadím ho zpět do aktivních. 
-
Drugnanov(CS) opouští své místo mého zástupce z důvodu nedostatkučasu - je chudák večtvrťáku s maturitou na krku. Já mu děkuji za to, jak zodpovědně a dobře svou funkci dlouho zastával a důufám,že až si maturitu zdárně odbyde bude zase stejně aktivní jako dřív. 
- s odchodem Drugnanova souvisí volba nového zástupce. Na schůzi se všichni shodli na dvou kandidátech -
Arch-Mage(CS) a Hellraiser(CS). Konečná volba připadla mně a musímříct,že jsem se rozhodoval opravdu velmi dlouho, protože oba se na tu funkci hodí. Nakonec po pár bezesných nocích jsem vybral Arch-Maga(CS) a to zejména pro jeho dlouhodobý pobyt a zkušenosti v klanu a také velkou aktivitu, ve které nepolevil po celou dobu svéhočlenství. Tímto mu tedy gratuluji a doufám,že bude ke své nové funkci přistupovat odpovědně :). 
-
Arch-Mage(CS) se stává zástupcem leadera klanu.
-
Lipo(CS) se stává enchanterem. Ne nepřepsal jsem se :). Jak možná někteří víte, Lipovi jsem toho enchantera dosud nedal, protože se na bnčasto choval zkrátka jako Lipo :). V poslední době jsem ho ale bedlivě sledoval :) a k mému údivu jsem zpozoroval znatelné zlepšení. Sice to asi nikdy nebude to pravé :) ale pravdou je,že Lipose už abych takřek trochu umírnil a je poslední dobou fajn. Doufám teda,že se nejedná jen o nějaké přechodné období aže zase nezačneřádit :). Takže Lipo gratuluju k enchanterovi, kterého si zasloužíš. Doufám,že toho nebudu litovat :).
- ravněž gratuluji všemčlenů nově zvolené rady, kterým děkuji za to,že jsou aktivní a mají o klan zájem.
- každý účastník schůze dostal samozřejmě 20 bodů.
-
Eru(CS)N byl přijat mezi právoplatnéčleny, ale zapomněl jsem si poznamenat jeho level, takže body za jeho přijetí přidělím Urzovi až se to dopátram.
- dále se k nám vrátil náš bývalý člen a nyní s jinou postavou leader klanu CW
Gorin(CS), kterého jsem zařadil zpět mezičleny a vítám ho u nás. Ještě mi Gorine pošli kolik si měl bodů když si od nás odešel jestli si to pamatuješ, abych ti to doplnil.
- jako nováček byl přijat
MagicMaster(CS)N na levelu 30. 
- málem bych zapomněl - budu potřebovat dobrovolníka , který by po Drugovi převzal post správce truhly. Nehlašte se všichni :). Ale vážně bych moc ocenil, kdyby se někdo takový našel nebo bych to nedej bože musel dělat sám :). Ale je to váš klan tak pro něj taky něco dělejte.
- jinak zítra jedu na chatu a o víkendu tady nebudu tak se zatim všichni mějte.


7.11.2002
- ManWelll(CS)N osvědčil svou aktivitu a protože splňuje i další nezbytné podmínky pro přijetí, nic nebrání jeho zařazení mezi plnohodotnéčleny.
- dále jsem velmi potěšen, že u nás mohu přivítat nováčka jménem
Clermind(CS)N, jelikož se jedná o mého dlouholetého kamaráda. Ti z vás, kteří jsou v klanu už dlouho a mají dobrou paměť si mohli vzpomenout,že Clermind užčlenem CS byl a to asi před půl rokem, kdy sám odstoupil z důvodu nedostatkučasu. Jelikož jeho stará postava zmizela v nenávratnu, vrací se na levelu 1 a tak hočeká poněkud delší pobyt mezi nováčky - jak sámříká, možná bude prvním věčným nováčkem CS :). Každopádně jsem rád,že se rozhodl CS reprezentovat, protože je mi jasné,že to bude dělat dobře ať už budečlen nebo nováček.
- do wanted byl zařazen
ER-Artemis(GDL), který si o to dokonce sám aktivněřekl :). Asi si myslí,že být v naší wanted je pro srandu králíkům tak mu ukažte, jakšeredně se splet :).
-
Hellraiser(CS) mu to už ukázal :) a za jeho ucho získává 35 bodů. Zároveň se stává Magicianem.
-
Stan(CS) dosáhl také významných úspěchů. Postoupil na level 48, za což si připsal 35 bodů a ulovil dvačleny RD a to rimmera a polymorfa, za které mu, s tím,že mi to samozřejmě nečinížádné osobní potěšení :)), dávám celkem 50 bodů.
- dalším kdo rozšířil wanted je
Corpulent(RD).
- připomínám zítřejší
schůzi a také probíhající anketu Diablo Awards 2002.


 4.11.2002
- Arch-Maga(CS) už asi přestalo bavit jen tak ty uši paběrkovat tak to vzal pěkně z gruntu a najednou mi předal celých 34 uší :)). Dost uší se sice vyskytovalo ve více exemplářích (body jsou jen za jedno), ale i tak je to rekord. Z valné většiny se jednalo o uši našich nepřátel z Dl, EF, DDG a ode dneška i RD jak zmíním ještě později. Arch-Mge(CS) za tento úlovek získává neuvěřitelných 200 bodů.
- přibyl k nám nováček jménem
ManWelll(CS)N na levelu 38. Je to bratr Artemis(GDL) a já ho u nás vítám.
- teď k tomu RD. Vzhledem k tomu, že
rimmer(RD) nepřestává soustavičně v urážení našeho klanu a jeho jedinou snahou je rozpoutávání hádek na bn,čímž znechucuje opravdu hodně lidí včetně mě, jsem se rozhodl přidat k němu do wanted celý klan RD(celé 3členy), protože kdo se dobrovolně kamarádí s tím vylízaným hovadem se zařadil na jeho úroveň. Někdo by si mohlříct,že když už jsem je tam dal všechny tak jsem jim mohl rovnou vyhlásit válku. Je to tak,že pro RD by i vyhlášení války byla pocta, kterou si v nejmenším nezaslouží. Proto wanted. PK styl je rovněž dovolen.
-
schůze se bude konat v pátek 8.11.2002 na channelu Diablo Retail CS-1 ve 20:00.
- taky vám to sice připomínám asi po desátý, ale sledujte debatu o všeobecné válce na bn v Diablo Foru ať jste v obrazea pokud možno se jí zůčastněte - té debaty :) - na válku si ještě chvíli budeme muset počkat.


1.11.2002
- BM-Lipo(CS) má nově level 49, kčemuž mu moc gratuluji a doufám,že 50ka na sebe nenechá dlouhočekat. Odměnou za tento úspěch je také 40 bodů.
-
W-a-g-a(CS) přestoupil na level 36, za což získal 10 bodů.
-
Urza-mag(CS) se už zase vydal na lov nováčků a výsledkem je nově příchozí Eru(CS)N.
-
Stan(CS) lovil taky, ale naše nepřátele. Za ucho DDG a EMP-Eowyn z wanted získává celkem 45 bodů.
-
Hellraiser(CS) pro změnu provětralřady našich nepřátel EF a za ucho jejichčlena získává 20 bodů.
-
Stan(CS) se stává Magicianem - blahopřeji.
- z klanu bohužel odchází
Hoxif(CS) a co je horší posiluje Evil Forces, takže s nim nemějtežádné slitování :). Slíbil ale,že přijde k CS s jinou postavou tak uvidíme.
- jinak
datum schůze předběžně stanovuji na pátek 8.11., což je ode dneška za týden. Pokud se mi neozve větší počet lidí s tím,že jim to nevyhovuje tak to datum zůstane - pokud do toho nevleze zase něco mně :).
- sledujte tu diskusi v Diablo Foru, na kterou upozorňoval i Gorwor v našem gb. Vaše názory jsou více než vítány, ale aspoň  to sledujte abyste byli v obraze.


26.10.2002
- Suprak(CS) přestoupil na level 36 a získal  24 bodů.
-
DryPhase(CS)n postoupil na 34 a jakmile se dozvim,že má tečky komplet tak ho přijmu.
-
W-a-g-a(CS) postoupil z 31 na 35, což se rovná 28mi bodům
-
Hellraiser(CS) ulovil leadera našich nepřátel Devils a to Aramiana(ADL) a vybral si odměnu z wanted v odobě 35ti bodů.
-
Arch-Mage(CS) mi pro změnu přinesl ucho jednoho známějšího hackera a dostal bodů 25.
-
W-a-g-a(CS) se stává Sorcererem.
- v dohledné době - asi přespříští víkend - se bude konat
schůze klanu. Co nejdřív mi do gb nebo na mail napište kdy by se vám to asi tak hodilo nejvíc. Jako obvykle se bude volit nová rada, tentokrát i s předsedou, debatovat o současném dění na bn atd. Taky se nám zase nakumulovalo hodně neaktivních členů, takže nastal čas udělat zase poněkud větší čistku, aby jsme měli ve členech pořádek. Do tabulky neaktivních členů jsem dnes zařadil ještě několik dalších členů, o kterých si myslím, že tam patří, ale jak vždycky říkám - nejsem na bn pořád a třeba tam někdo bývá vždy většinou zrovna v dobu kdy já ne. Takže pokud se někdo takový najde v seznamu neaktivních členů ať se mi ozve a to samé platí samozřejmě pro ty, kdo tam jsou už déle a zase na bn začali chodit. Pro všechny pak platí, aby seznam členů prošli a napsali mi, o kom si myslí, že by měl být do neaktivních ještě zařazen, nebo kdo naopak zařazen zpět do aktivních.


22.10.2002
- došlo ke změně na postu císaře u našich spojenců Blue Dragons. Eldenbera(BD), pod, jehož vedením klan stagnoval, nahradil Guma(BD), který už od počátku provádí perspektivní změny, které by BD měly opět postavit na nohy.
- také nám byla vyhlášen válka nově vzniklým klanem EF, takže válka se nám rozšířila. Pusťte se do nich, ale nezapomeňte,že Urza a Stan podléhají kodexovému pravidlu o neutralitě, takže s vámi bojovat nemohou. Odměny za uši EF najdete v bodovacímřádu.
- byl vyhlášen další ročník Diablo Awards, kterého se, pokud chcete samozřejmě, zůčastněte.


19.10.2002
- poslední vývoj na bn ukazuje, že doba velkých změn a zmatků ještě zdaleka není u konce. Klan Devils vstal se souhlasem bývalého ArchDevila Ragnalla(ADL) pod vedením Aramiana(ADL) z mrtvých. jestli to bude vzkříšení úspěšné, to ukáže teprve čas. V každém případě byly upraveny links, valka a wanted. Druhá změna se týká založení nového klanu EF - Evil Forces, který je jako Devils proti všem a to za účasti našeho enchantera Urzy, kterého však asi zklamu, protože jsem se rozhodl dodat do kodexu bod,žečlen CS nesmí být s jinou postavou zároveňčlenem klanu, se kterým máme válku, takže se Urzo budeš muset rozhodnout. Zavedl jsem to, protože jednou jsme klan hájící dobro a aby byli našičleni zároveň i v klanech, se kterými válčíme, i když s jinou postavou, by bylo trochu divné, zavádějící a v nesouladu s hodnotami klanu, které jsou pevně stanoveny a jen by je to narušovalo, jako v minulosti kdy bylo dost našichčlenů zároveň v Devils.
-
Hellraiser(CS) již od počátku dokazuje, že pro klan je opravdu velkým přínosem. Za výzkum v oblasti hackery a dalšími šmejdy používaného nelegálního kopírování cizího inventáře mu dávám 20 bodů jako zásluhu pro obranu klanu. Podařilo se mu rovněž vybojovat duelovou remízu s hledaným zločincem číslo jedna :) Blood_Devilem(VIK), jehož ucho, jak víme, má hodnotu 40ti bodů, které tímto Hellraiserovi připisuji. A konečně, přestup na level 44  znamená dalších  20 bodů a já jsem rád, že mohu Hellraisera(CS) přivítat mezi Sorcerery.
-
Dedlinnn(CS) pokračuje v neúnavném sužování našich dosud přeživších nepřátel z řad DDG a očividně se snaží o jejich úplné vyhlazení :). Vydatně mu v tom pomáhá také Satark(CS). Oba ulovili nynějšího vůdce DDG Popcorna(ddg) a zatímco Dedlinnn(CS) si dal ještě nějaký přídavek, Satark(CS) se pilně věnoval tréninku a postoupil na 44 level. Satark(CS) získává 45 bodů a Dedlinnn(CS) bodů 40.
-
Satark(CS) se stává Magicianem.
- do aktivního dění se opět zapojil
Lord_Modrik(CS), který se vrátil o tři levely bohatší, což mu vyneslo 40 bodů a hodnost Magician.


15.10.2002
- jsem rád,že se vaše aktivita začíná zlepšovat a pomalu navracet k normálu, což se však bohužel nedáříct o bn celkově. Ve všední den ve "špičce" kolem 20:00 je na chatu většinou maximálně 10 lidí, což je hrůza. Jedniné, co mě na tom trochu uklidňuje je,že CS je téměř vždy zastoupeno. No snad se to zlepší, třeba i díky jednomu z připravovaných projektů na oživení bn, o kterých seživě debatuje ve Foru. Jinak v SoU se situace změnila a z plánovaného přechodu na stranu zla nejspíš defenitivně sešlo.
- další dobrou zprávou pro nás je příliv čerstvé krve - a to ne tak ledajaké - protože naše řady se rozhodl posílit velký hráč Diabla
HELLRAISER(CS), kterého jsem přijal osobně a to bez zbytečných průtahů rovnou začlena.
- rovněž u nás vítám dalšího nového člena jménem
Suprak(CS).
- dále pak, za nováčka byl přijat
DryPhase(CS)N a to opět mnou :).
-
Stan(CS) dosáhl skvělého už 47ho levelu, za což získal 30 bodů.
- po delší době se mi ozval
J.C.Denton(CS) a výsledkem je přestup o spoustu levelů na 43 a zisk 145 bodů, což mě opět připomělo onu slibovanou bodovou kompenzaci pro ty, kteří vstoupí do klanu už na vysokém levelu a nemají tudíž stejnou možnost získat hodně bosů přestupy. Takže už brzy to vymyslim.
-  co se týče uší našich nepřátel a jiných podvratných živlů tak úspěšný lov měli
Dedlinn(CS) a J.C.Denton(CS), přičemž první jmenovaný získává za 1 ucho 15 bodů a druhý za celkem 4 uši bodů 50.
-
J.C.Denton(CS) se stává Magicianem.
- z klanu bohužel odešel náš dlouhodobý člen
Buffy(CS). Přeji mu hodně úspěchů ať už bude dělat cokoli.
- na závěr slibuji Arch-Magovi a Stanovi, že se už snad podivam na ty věci, co mi poslali :)


9.10.2002
- tak zatímco se na bn začínají dít zajímavé věci většina z vás rozhodla, že si svou neaktivitu vybere zrovna teď. Je to škoda tak se koukejte vzchopit. A co že jsou ty zajímavé věci? No pokud to náhodou ještě nevíte, tak náš dlouhodobý spojenec Shadows of Underworld v čele s králem Pakodlakem(SoU) se s největší pravděpodobností obrátí na stranu zla a jako nástupce Devils se pokusí na bn nastolit vládu teroru. Není to ovšem ještě úplně jisté, protože se kolem toho strhly opravdu velké spory, jak mezi současnými, tak i bývalými členy SoU - zakladatel SoU Hamenn, bývalý král Vligefortz atd. Podrobnosti se dozvíte v gb SoU. Pokud k tomu nakonec dojde, tak nejenže ztratíme cenného spojence proti zlu, ale navíc se proti nám postaví jako nový silný nepřítel, kterého však, jak pevně věřím, s odhodláním v srdci, mocí naší starobylé magie a hlavou hrdě vztyčenou, porazíme. 
- další událost je spojena s novým projektem Order a Chaos. Pokud se uskuteční tak dojde k rozdělení bn na dvě části a to na klany postavené na straně dobra - Order - a klany zlé - Chaos. Úspěch  tohoto nového nápadu, který by mohl opět zatraktivnit hraní na bn závisí na hráčském ohlasu. Více podrobností se dovíte ve Foru v sekci Klany a Lidi, kde se k tomu také pokud možno vyjádřete. Poslední událostí je založení Chaos gildy z iniciativi Slayera a Kantryho, kteří se tak postavili proti všem a právě díky založení jejich gildy vznikl nedorozuměním ten nápad Order a Chaos.
- udělal jsem ještě normální odkazy pro ty nešťastníky, kterým nejdou ty buttony. Doufám,že to ti dotyčníčasem ještě nějak vyřeší aže se snad někdy dozvíme proč to nešlo. Tomu, kdo by na to na 100% přišel udělím odměnu 50 bodů za zásluhu pro klan.
- za právoplatné členy byli přijati
Spliter(CS) a W-A-G-A(CS), které u nás ještě jednou vítám. Za jejich přijetí si připisuje 30 bodů Urza-Mag(CS) a 20 Arch-Mage(CS).
- za přestupy z 26 na 31 level získává
W-A-G-A(CS) 27 bodů.
-
Hoxif(CS) strávil nějakýčas na lovu, což se mu vyplatilo a 15 bodů je mu odměnou.
-
Stan(CS) postoupil na level 46, za což získal 25 bodů.
-
Negr(CS) dosáhl levelu 42 a obdržel 20 bodů.
-
Hoxif(CS) se vyhoupl z 34  na level 37, což se rovná odměně v podobě 27 bodů.
- z
Hoxifa(CS) se stal Sorcerer, k čemuž mu gratuluji.


4.10.2002
- máme tu přestupy na levelech:
-
Stan(CS) z 44 na 45, což mu vyneslo 20 bodů a hodnost Sorcerer navrch.
-
Torn(CS) z 41 na 42 - také 20 bodů a hodnost Sorcerer.
-
Satark(CS) z 42 na 43 - 20 bodů.
-
Hoxif(CS) z 32 na 34 - 14 bodů.
- všem gratuluji a doufám, že budou takhle dobře pokračovat i nadále.


29.9.2002
- do klanu se vrátila známá to firma jménem Lipo :). Dušoval se,že se výrazně polepšil tak uvidíme :).
-
Hoxif(CS) se po krátké nepřítomnosti vrátil taky, takže vítám zpět.
-
Elemental(CS) k ná přijal nováčka jménem Stan(CS)N level 42, kterého jsem pro výbornou aktivitu i level po pár dnech přijal za člena a vítám ho u nás. Za jeho přijetí Elemental(CS) získává 40 bodů.
- dalším nováčkem, kterého jsem přijal je
J.C.Denton(CS), za kterého připíšu body Urzovi až ale zjistim jaký  měl v době přijetí level.
-
Hoxif(CS) postoupil o dva levely na 32, za což mu náleží 14 bodů.
-
Stan(CS) taky o dva na pěkný 44 a 40 bodů je doma.
-
Suk(CS) se vydal na lov a za dvě nepřátelské uši DDG získal 35 bodů.
- byly zprovozněny Links. Kdybyste někdo přišel na nějaký odkaz, který tam chybí tak mě o tom informujte, protože chci, aby byly co nejobsáhlejší.


26.9.2002
- zástupci našeho klanu se pod bílou vlajkou sešli na válečném poli se zástupci nepřítele. Všichni na chvíli odložili plášť nepřátelství,  dali hlavy dohromady a po překvapivě krátce trvající debatě se dohodli na uzavření míru. A tak skončila dlouho trvající válka mezi CS a VIK, která si vyžádala mnoho obětí na obou stranách aniž by někomu přinesla rozhodující vítězství.
-
ZoDiAC(CS) už nemůže přestupovat na levelech, protože dosáhl skvělého 50 levelu a zařadil se tak mezi naše padesátníky, kterých se v poslední době zrodilo vážně dost, zčehož mám velkou radost. Kromě našeho uznání me je odměnou 50 bodů.
-
PiFiK(CS) už má delší dobu level 46 spolu s 25ti body.
-
Satark(CS) se rovněž snažil a získal level 42 a 20 bodů.
-
Torn(CS) na sobě taky zapracoval a výsledkem je level 41 a 20 bodů.
- za právoplatné členy jsem k nám díky jejich aktivitě přijal následující nováčky:
Socialfish(CS)N aNegr(CS)N. Oba vás u nás  ještě jednou vítám a doufám,že se vám bude dařit.
- za jejich přijetí získali
Suk(CS) 40 bodů a Elemental(CS) 20 bodů.
-
Urza-Mag(CS) se opět činil a přijal k nám nováčka jménem Spliter(CS)N level 32.
-
Suk(CS) se stává Sorcererem.
-
Urza-Mag(CS) oficiálně vstoupil do naší síne slávy.
- jinak jsem rád,že se snad už uklidnila ta "debata" s Rimmerem v gb, protože mi to už vážně lezlo na nervy(ne vaší vinou). To vzájemné obviňování se a různé verze toho, jak to bylo vážně nic neřeší a co se mě v takových případech týče tak stojím za každým, kdo za svým jménem nosí písmena CS.
- jnak tenhle update se trochu zpozdil, protože mi nějak blbnul net. Zítra čekejte další(snad :)


22.9.2002
- tak jsem se dokopal k činnosti a výsledkem je předělaný web, který už nepodporuje framy a měl by se taky načítat mnohem rychleji. Doufám, že se vám všem, nebo aspoň většině :) ,bude líbit, protože předělávat to celý znova už vážně nechci. Taky doufám, že všem pudou ty buttony, u kterých mají problémy lidi se starší verzí něčeho -ještě to zjistim.  Něco ještě někde potřebuje drobné úpravy, ale k tomu se příště dostanu.


21.9.2002
- včera proběhla v pořadi už devátá schuze klanu. Byl sem potěšen, jak poměrně dobrou účastí, tak i jejím pokojným a ukázněným průběhem :). Všichni přítomní samozřejmě získali za účast 20 bodů. 
-
Elemental(CS) k nám přijal nováčka jménem Socialfish(CS)N.
-
TimJ(CS) se vyhoupl na level 31 a už se pomalu začíná zase vypracovávat na svou původní úroveň. S potěšením mu rovněž vracím se mu hodnost Sorcerer.
-
ZoDiAC(CS) se stává Wizardem, kčemuž mu moc gratuluji.
-
Darnad(CS) přestoupil an level 41 a připsal si 20 bodů.
-
Arch_Mage(CS) získává celkem 70 bodů za uši našich nepřátel VIK, ne-příliš-přátel RD a jednoho známějšího hackera.
- v souladu se závěry schůze se nám rozšířilo
Wanted.


19.9.2002
- jak už jste si asi všimli, udělal jsem nové horní buttony, které se rozrostly ještě o download, links, ears, akce a rady. Obsah těchto nových sekcí bude hotov co nevidět. Jinak doufám,že se vám to líbí, snažil sem se to udělat optimální pokud možno pro všechna rozlišení takže doufám,že to všichni máte ok. 
- vítám u nás tři nováčky, kterými jsou:
-
W-A-G-A(CS)N level 28, přijatý Arch-Magem(CS).
-
Blightfire(CS)N level 35, přijatý Urza-Magem(CS).
-
Negr(CS)N level 41, kterého přijal Suk(CS).
- jinak
TimJ(CS) si udělal novou postavu, která má stejné jméno, ale level zatím jen 25, takže TimJ dočasně ztrácí svou stávající hodnost a body za přestupy bude dostávat až po přesáhnutí levelu 41, který měl doteď. K tomu aby mu to uběhno rychle mu přeji hodněštěstí.
-
MORPHEUS_2(CS) přestoupil na level 38 a získal tak 10 bodů.
-
Lanceloth(CS) získal 45 bodů za uši našich nepřátel DDG a VIKa stal se Magicianem.
-
Elemental(CS) se k němu připojil a za ucho VIK získal 20 bodů.
- jinak dneska to byla na chatu vážně hrůza, jelikož se tam sešli snad všichni primitivové a blbci, co navíc proti nám něco mají takže se přes ty jejich nadávky a provokace nedalo ani pořádně s někym mluvit. No mě takový ***** náladu nezkazí, ale v souvislosti s tim dávám jednoho z nich do wanted a to individum jménem RedipsSs(IM), aspoň myslim, že se tak jmenuje, který je z klanu Immortal, se kterými máme, překvapující to zjištění, válku. S tím si ale starosti dělat nemusíte, protože je stejně nikdo nebere vážně. Teda aspoň já ne - dokonce jsem zapomněl, že existují natož že s nimi máme válku, což ukazuje na to jaký to jsou ubožáci.


16.9.2002
- schůze klanu se bude na 99% konat v pátek 20.9.2002 ve 20:30 na Diablo Retailu CS-1 takže kdo mátečas se prosím dostavte. Možná se datum přenese na sobotu téhožčasu, ale v tom případě o tom budete včas informováni.
- další tři nováčci rozšířili našičlenskou základnu, protože se stali právoplatnými CS. Jsou jimi: 
-
Sura(CS) level 40, která je vedle Fensalir(CS) naší dalšíčarodějkou a je o to vítanější.
-
Lanceloth(CS) level 45,čekající na přijetí dlouho, ale vytrval.
-
Torn(CS) level 40, pro upřesnění, celým jménem Torn de Gatar.
-
Archon(CS) level 37, který měl býtčlenem už dlouho, ale byl přijat v období prázdnin, kdy sem tu nebyl.
- Za Archona získává 20 bodů
Elementall(CS) a za zbytek celých 100 bodů Urza-Mag(CS).
- přestupů o levely v poslední době dosáhli:
-
ZoDiAC(CS) - přestup z 47 na 49, za což získal 75 bodů a moje gratulace.
-
MORPHEUS_2(CS) z 34 na 37, což se rovná odměně v podobě 27ti bodů.
-
Lanceloth(CS) z 42 na 45, kčemuž náleží hezkých 60 bodů.
-
Archon(CS) z 25 na 37 a 80 bodů k tomu.
-
Torn(CS) z 38 na 40 = 20 bodů.
- přestupy na hodnostech:
-
Lanceloth(CS), MORPHEUS_2(CS) a Archon(CS) se stávají Sorcerery.
-
Elementallovi(CS) se snad podařilo opět si zprovoznit postavu, která má nemýlím-li se level 41, takže se mu navrací jeho dřívější hodnost Magician.
- dosažených úspěchů všech jmenovaných si cením a doufám, že budu moct brzy napsat o dalších.


11.9.2002
- kvůli několika nepředvídatelným a komplikovaným událostem mi na včerejší plánovaný update nezbylčas, ale máte ho tu dnes. 
- nejdříve bych u nás chtěl jako právoplatné členy přivítat tři v poslední době velmi aktivní nováčky, kteří úspěšně ukončili své období novicátu a zařadili se mezi nás ostatní, kráčející po vyšších stezkách magie. Jejich jména jsou
Suk(CS)N, Drighon(CS)N a Darnad(CS)N. Doufám, že jim aktivita vydrží i nadále a CS jim bude druhým domovem. Správný směr k naší temné věži jim ukázali Urza(CS), TimJ(CS) a Rabbit(CS), přičemž každý z nich posílil o 30 bodů a úspěšně tak postoupil ve svém studiu.
- rozvíjení svých schopností z hlediska stránky praktické se v poslední době usilovně věnovali:
-
Urza-Mag(CS), jež se počínaje dneškem stává pravým mistrem v našem oboru, jelikož dosáhl konečné, všemi vysněné úrovně 50, za což mu patří náš obdiv a blahopřání.
-
ZoDiAC(CS), který dosáhl 47 úrovně a přiblížil se na dohled opravdovému mistrovství.
-
TimJ(CS), pro kterého 41 stupeň znamená vkročení do posledního a nejtěžšího stádia jeho cesty.
-
Suk(CS), ač teprvečerstvýčlenřádu, svým 35 levelem začíná naplňovat naděje v něj vkládané.
-
MORPHEUS_2(CS), rovněž nový, avšak vzhledem ke svému přestupu na level 34, jistě nadějný. 
- o tom, že se naše společenství neustále rozrůstá svědčí další dva nováčci toužící vzdělávat se v našem oboru:
Himajdo(CS)N level 35 přijatý ZoDiacem(CS)a po velmistrini Fensalir(CS) druhá zástupkyně něžného pohlaví jménem Sura(CS)N, kterou k nám přivedl kdo jiný než Urza(CS).
- za své zásluhy a skutky prokazující jejich nepopiratelně vysokéči teprve se rozvíjející schopnosti dosáhli následující jmenovaní nových hodností:
-
TimJ(CS) dosáhl hodnosti Sorcerer, což je jeho první velký úspěch. Určitě však nezůstane jen u něj.
-
ZoDiAC(CS) je ode dneška Magician,čímž vzhledem k tomu, jak je u nás krátce prokazuje svoje přirozené nadání.
-
Urza-Mag(CS) se stává Enchanterem!!. A dokončuje tak svoje vzdělání i ze stránky teoretického studia, k čemuž mu jménem celého klanu velmi gratuluji a doufám, že bude své hodnosti dělat čest neboť, jak všichni víme přináší s sebou zároveň velkou zodpovědnost. 
- vedle pokroků v oblasti studia, praxe a množení se :) pokračuje neméně dobře i naše válka s temnými ochránci Diabla DDG. Co jiného by se také dalo čekat když ti, kdo na ně tentokrát podnikli trestnou výpravu byli enchanter Arch-Mage(CS)enchanter Urza(CS). Za jejich skalpy ve formě uší získal Arch-Mage(CS) 40 bodů a Urza(CS) bodů 15.
- úplně všechno ovšem podle plánu neprobíhá. Válka na druhé frontě se znepřáteleným klanem VIK do této doby probíhající poměrně hladce se nám trošku zkomplikovala. Do čela našich demoralizovaných nepřátel se totiž postavila vůdčí osobnost jménem
Blood_Devil(VIK), která zprovodila ze světa už neuvěřitelných 9 našich členů. Pro vyhrání války je pro nás nezbytné tento podvratný živel :) neprodleně zlikvidovat dříve než stačí napáchat ještě větší škodu. Vyrazte tedy směle do boje a vězte, že odměna za jeho kůži(stačí i ucho :) činí 40 bodů.
- mám opravdu velkou radost z obrovské aktivity našehořádu. Není dne, aby se na pravidelném shromaždišti cze-1 nevyskytoval prakticky neustále alespoň jeden náščlen a po většinučasu je naše zastoupení dokonce s přehledem největší. Náš vliv a moc se rozrůstá a dosahuje nebývalých výšek.
- nastává už pomalučas sejít se k další poradě v naší temné věži, která se uskuteční až bude co největší počet z nás připraven odpoutat se na chvíli od svých povinností jako válčeníči studium, takže všechny prosím aby mi poslali své posly se zprávou, která doba by vám vyhovovala nejvíce. Setkání by se však mělo konat přibližně zpočátku následujícího týdne.
- ufff tak toť pro dnešek vše a doufám, že vás tento tak trochu v nezvyklém duchu podaný update moc nezarazil nebo neznechutil, ale při jeho psaní na mě zkrátka padla taková fantasy nálada, takže sem si prostě nemoh pomoct :)


 8.9.2002
- do klanu přišly další posily. jsou jimi: Drighon(CS)N level 38, přijatý TimJ(CS), Suk(CS)N level 32 a Torn(CS)N level zatim nevim - oba přijati neúnavným lovcem nováčků Urzou(CS).
- za právoplatného člena jsem přijal nováčka
MORPHEUS_2(CS)N, který byl v sekci nováčků již od 20.7 :) a vzhledem k tomu, že se teď po delší době ozval a hlásí dokonce přestup o několik levelů tak to vypadá, že to s členstvím myslí vážně :). Vítám ho tedy u nás a doufám, že bude aktivní. Když ne tak dojde k rozšíření tabulky našich neaktivních členů :) kam jsem dnes několik jmen přesunul. Za přestup z 29 na 33 level MORPHEUS_2(CS) získává 27 bodů. Za jeho přijetí obdržel Rabbit(CS) 20 bodů.
- z klanu odchází
Cesnak(CS) a SoulMaster(CS)N. Oba z důvodů uvedených v gb.
-
Urza(CS) dosáhl skvělého 49 levelu, za což mu jako odměna poprávu náleží 40 bodů.
-
ZoDiAC(CS) přestoupil na level 46 a dostal 25 bodů.
-
LLT-Sorvinovi(CS) jsem opravil hodnost na Magician a za ono přehlédnutí se mu omlouvám a gratuluji k nově nabytému postu.
- ještě bych chtěl v souvislosti s aktuálním velkým počtem nováčků a aktivitě a povinnostech členů obecně připomenout, že, jak hlásá jeden bod ve struktuře klanu, který jsem modře zvýraznil, každý člen se může respektive by měl aktivně podílet na správě klanu a to tím, že mi bude hlásit jména nováčků, které viděl na bn a tudíž by měli být pro svou aktivitu přijati, lidi, kteří se chovali urážlivě ať už k nám nebo obecně, abych je mohl dát do wanted a bylo koho lovit :), a další věci a zajímavosti, se kterými se setkal. Klan by pak "běžel" ještě líp, než teď, protože ač se snažim nemůžu být pořád všude a všeho si všimnout. Nikoho do toho nenutím, protože chápu, že spousta z vás nemá na hraní moc času nebo u nich zkrátka převažuje lenost a stačí jim, že v CS jsou :), ale podobnou snahu z kohokoli strany bych velmi ocenil. Je to zkrátka možnost pro aktivní členy, kterým na CS záleží a chtěli by, aby nadále vzkvétal a udržel si svoji tradici.


5.9.2002
- tak poštu jsem už zprovoznil a ukázalo se,že nováčci uvedení v minulém updatu nejsou zdaleka všichni, kdo se k nám přes prázdniny hlásil. Dodatečně u nás tedy vítám následujícíčaroděje:
-
Tralia(CS)N level 25, sir_Xoom(CS)N level 20, Dentor(CS)N level 26, Lanceloth(CS)N level 42 a ZoDiAC(CS)N level 40. Poslední dva jmenované k nám přivedl Urza(CS), který, jak se zdá zahájil na nováčky přímo lov :). ZoDiACa jsem včera přijal za právoplatnéhočlena a doufám,že se mu v CS bude líbit. Urza je tím pádem o 30 bodů bohatší. Jinak poměrně velkému množství našich nynějších nováčků bych se chtěl omluvit za to,že jim z důvodu mé delší nepřítomnosti nebyla věnována pozornost, která měla být aže i když byli třeba aktivní nebyli brzy přiajati. Pokud to však sčlenstvím myslí opravdu vážně nemělo by to mít vliv na jejich odhodlání :). 
-
ZoDiAC(CS) přestoupil z levelu 40 na level 45, obdržel tak celých 100 bodů a zařadil se do řad našich Sorcererů
-
TimJ(CS) dosáhl levelu 40 a připsal si 10 bodů. Oběma gratuluji a přeji atˇ vám snaha vydrží.


4.9.2002
- prázdniny jsou pryč zase rychleji než bysme chtěli, ale má to i své světlé stránky jako to,že se klan opět stává všestranně aktivní. Zdravím tedy všechny staré, mnoha firebally ostřílenéčleny, jakožto i nově příchozí, kteří se rozhodli posílit našeřady. Do novéhoškolního roku vám přeju hodně úspěchů jak v učení tak samozřejmě v paření :). Mám nový počítač a bohužel mi zatím nějak blbne připojení, takže sem se nedostal k e-mailům, kterých na měčeká pěknářádka. V tomto updatu se tím pádem objeví informace o změnách u postavy jen u těch z vás, které jsem potkal v předchozích dnech na bn nebo zanechali vzkaz v gb. Děkuji za pochopení a věřím,že to nebude dlouho trvat a svou poštu zprovozním :) kdyžtak mi to napište do gb...
- je vidět,že mnozí z vás nezaháleli ani přes prázdniny a pilně pracovali na svých postavách, což je moc dobře:
- největšího úspěchu dosáhl
Johny-CZ(CS), který přestoupil z levelu 47 na neuvěřitelných 50. Získává celkem 125 bodů a moje gratulace.
-
Urza(CS) si taky vedl moc dobře, protože přestoupil z 43 o celých 5 levelů na 48, připsl si tak 130 bodů a stal se z něj Wizard. Blahopřeji.
-
Rabbit(CS) má nově místo 40 level 42 a k tomu 40 bodů. Dobrá práce.
-
LLT-Sorvin(CS) se z levelu 37 vypracoval na 40, za svou snahu obdržel 30 bodů a stal se Sorcererem.
-
Mirecek(CS) zaznamenal přestup o level a to na 44 a získal 20 bodů.
-
Satark(CS) přestoupil rovněž o level na 41 a spolu s opomenutými body za účast na dřívější schůzi si připsal 40 bodů.
- nakonec jedna manší tragédie pro jednoho našeho člena -
Elemental(CS) přestoupil sice o celé tři levely na výborný 41, ale jeho bratrovi se podařilo mu postavu vymazat. Elemental se nicméně nevzdává a zůstává u nás s novou postavou na levelu 1, kterou si, jak pevně věřím, opět vypracuje. Elemental získává body za přestup z levelu 38 na 41 (celkem 40 bodů), ale další body za přestupy bude logicky mít až po přestupu na level 42.
- další smutnou zprávou je, že náš klan, jakožto i ostatní klany, ve kterých byl, opouští skvělý člen a předseda rady
Sir.Kalten(CS). Jeho rozhodnutí samozřejmě respektuji, ale doufám,že pokud by opět zatoužil být v nějakém klanu, CS budeprvní v pořadí. Jeho místo jako předsedy rady zůstává prázdné, protože stejně plánuji nějaké změny ve struktuřečlenů...
- smutek z Kaltenova odchodu je ovšem zmírněn návratem našeho ještě donedávna dlouhodobého a nejaktivnějšího člena. Není to nikdo jiný než
enchanter Arch-Mage(CS), který, jak se zdá, po krátkodobé nepřítomnosti zjistil,že v CS prostě nemůže nebýt :)
- mám taky radost,že přílivčerstvé krve do našeho klanu ani přes prázdniny neustal a tak zde mohu přivítat následující nováčky :
-
Darnad(CS)N, level 40, přijat Rabbitem(CS).
-
Arch-Merlin(CS), level 26, přijat Elementalem(CS).
-
Elhan(CS)N, level 27, přijat Urzou(CS).
-
ggorecki(CS)N, level nevim, opět Urza(CS).
-
J.C.Denton(CS), level nevim, do třetice Urza(CS) :).
-
TimJ(CS)N, level 37, kterého jsem už přijal za právoplatnéhočlena kalnu a který si za přestup na level 39 připsal 20 bodů. Za jeho přijetí získal 30 bodů Elemental(CS), který má chudák bodů dost, ale level teď chybí tudíž i hodnost.
- jinak samozřejmě pokračuje naše válka s klany DDG a VIK, takže jen směle do nich ať mám zase inventář zavalenej ušima :).
- jak už jsem psal, jakékoli informace o vašich postavách mi teď spíše pište do gb.
- pro dnešek vše, ale brzy čekejte další update.


10.8.2002
- Tak jsem opět na pár dní v Praze, takže jsem využil možnosti a udělal sičas na aktualizaci. Zítra ale jedu zase pryč(nejspíš do konce srpna). 
- velmi smutnou zprávou je odchod našeho nejlepšího člena
enchantera Arch-Maga(CS) z důvodů, které uvedl v guestbooku. Tak trochu doufám,že se jedná jen o chvilkové přechodné období, které občas míváme všichni aže se k nám Arch zase někdy vrátí, protože je to významnýčlen a jedna z opor našeho klanu. Pokud se tak nestane nedá se nic dělat, nechci tě Archu k ničemu přemlouvat, každopádně ti přeji hodně úspěchů včemkoli dočeho se pustíš.
-
Johny-CZ(CS) dosáhl skvělého 47 levelu a zařadil se tak mezi "vysoké"členy našeho klanu. Přestoupiů v krátké době o dva levely a celkem získává 55 bodů, gratuluji.
-
Mark.Pawl(CS) má nově level 40 a k tomu 10 bodů, kčemuž mu taky blahopřeji a těším se na další úspěchy.
- jinak se nám zase zaktivnil
Urza-Mag(CS), kterého tedy vítám zpět. V mezičase zaznamenal přestup o dva levely na 43 a připsal si tak 40 bodů.
- to je pro dnešek na delší dobu všechno. Prázdniny jsou na aktivitě bn i našeho klanu znát, zkrátka se nic moc momentálně neděje a vše začne opět až se všichni vrátí domů, protožeškola je neúprosná :).


3.8.2002
- Čau všichni! , tak už jsem z Polska konečně zpět a vytoužený update je na světě :). Byl bych sice moc rád kdybych moh napsat, že se teď zas všechno vrátí k normálu, ale bohužel to nejde, protože v pondělí už jedu zase pryč a vrátím se až koncem srpna. To ale neznamená, že updaty nebudou vůbec - k netu se snad občas dostanu a Drug bude snad v Praze, takže se budeme o klan starat, jak to jen v rámci možností půjde, to vám slibuju. Jen holt počítejte s tím, že ty updaty ještě tento měsíc nebudou nijak časté. Doufám, že to chápete a nebudete mě za to pak někde kamenovat :). Prostě klan je do konce prázdnin přepnut do do úsporného módu, s tím že se pak vše zase samozřejmě naplno rozběhne. Informace o vašich postavách, připomínky, nápady atd.  teď tedy posílejte jak tak Drugovi.
- konečně jsem v upravil v informacích tu teď už dávno neplatící 14ti denní přijímací lhůtu pro nováčky. Já se pořád divil odkud to berou, když se u mě na chatu ujišťovali,že za 14dni si můžou to neoblíbený enko smazat :) protože jsem byl přesvědčen,že jsem to odevšaď odstranil. No jsem rád,že teď už je to snad definitivně pryč a tímto děkuji lidem, kteří mě na to upozornili(Sir.Kalten a Urza myslim).
- z Wanted jsem odstranil podvratnéživly jménem Letpack(GDL) a Hajlendr. Letpacka, protože Devils se na nohy bohužel nepostavili a Hajlendra, protože už ho to otravování asi přestalo bavit a na bn se jak jsem slyšel už dlouho neukázal.
- z Válek jsem také odstranil Devils, které jsem tam předtím ještě nechal v naději,že se zase dají dohromady.
- ze členů jsem vymazal
Lipa(CS), který zamířil do BK a párčlenů jsem zařadil pod neaktivní.
-
RealHELPer(CS)N se stává řádným členem klanu - gratuluji a vítám. Body za jeho přijetí si připisuje Rabbit(CS).
-
Satark(CS)N přestoupil z levelu 37 na 40, za což mu náleží 30 bodů. Rovněž se počínaje dneškem stává právoplatným členem klanu a za jeho přijetí si 30 bodů připisuje PiFiK(CS).
- jinak, jak jistě víte, tento víkend se v Praze v kempu Džbán koná velký letní sraz bn, takže pokud tohle ještě dneska někdo z CS, který tam ještě není, přečte, tak ať se tam okamžitě dostaví! protože to vážne stojí zato - já měl čas bohužel jen na pátek(vrátil jsem se domu v pul paty :), takže mě už tam sice nepotkáte, ale našich členů tam je pořád dost -
Sir.Kalten(CS), Demnogonis(CS), Urza(CS), Fensalir(CS), Arch-Mage(CS), Lord_Modrik(CS) a možná přibyli ještě další (Drugnanov tam byl taky, ale taky to už zabalil). Jinak tímto taky zdravím všechny, se kterými jsem se tam seznámil, zvláště pak našečleny samozřejmě a jsem rád,že jste všichni fajn i v reálu :) a budu se těšit až se zase někdy sejdem. Zatim se mějte parádně a ať vám všechno vychází ať už na bn nebo někde jinde :).

3.8.2002 #2
- Drug mi ještě dodatečně poslal nějaké informace, kteréříkají,že:
- v klanu máme ještě dva další nováčky jménem
Fatan(CS)N a Garkin(CS)N, kterého přijal PiFik(CS). Oba vítám.
-
Lord_Modrik(CS) dává našim nepřátelům zřad DDG a VIK najevo jakouže to udělali chybu když si s námi něco začali a získává za jejichšpinavá ušiska 30 bodů.
-
Dr.Pako(CS) rovněž zasadil citelnou ránu klanu VIK a za ucho jejichčlena mu náleží 15 bodů.
-
PiFik(CS) přestoupil na výborný 46 level a získal tak 25 bodů.
-
Johny-CZ(CS) dosáhl neméně dobrého levelu 45 a obdržel 20 bodů.
-
Albis(CS) nezůstal pozadu a nově získaným levelem 44, který má hodnotu 20ti bodů, dále zkvalitnil našeřady.
-
Eyefarmer(CS) už se taky přehoupl mezi našečtyřicátníky a za nově nabytý level 40 získává 10 bodů.
-
Rabbit(CS) je na tom stejně a za svůj nový 40tý level získává rovněž 10 bodů.
-
PiFik(CS) společně s Johnym-CZ(CS) se stávají Wizardy, kčemuž jim moc moc gratuluji - jen tak dál pánové :)
-
Sir.Kalten(CS) dosáhl také významného úspěchu, protože mu ode dneška přináleží hodnost Magician - paráda a už se těšim na Wizarda :)
- sekce schůze byla doplněna o minulou minischůzi :)
- byl ukončen turnaj, jehož výsledky se dovíte zde. Bohužel nebyly odehrány všechny duely jak jsem si přál a tak výsledky nemusí být nastoprocent směrodatné, ale co se dá dělat, tím tempem bysme to mohli hrát taky ještě tak za rok. I když jsem se umístil jako první :) tak bysme tam správně měli být tři a to ještě
Arch-Mage(CS) a Heblik(P), protože všichni jsme mezi sebou remízovali a jinak neprohráli, takže jsem první jen díky tomu,že mám o nějaký ten duel odehraný navíc. Protože já sám si body připisovat jaksi nebudu a Heblik už u nás není(však já ho ale nakonec udolám a zase bude zdobit našeřady i za cenu rozpadu Paladinů :) tak se body vypsané jako odměna za prvních pět umístění přidělí počínaje 3 místem. Všem, kteří se zůčastnili děkuji a doufám,že jste se bavili.
- brzy se objeví nová, na schůzi projednaná sekce, kterou připravil
Drugnanov, kde budou vystaveny vaše úlovky našich nepřátel respektive jejich uší :).(
- uff tak toť pro dnešek vše :).


15.7.2002
- Přestupy na levelech :
        
Spider(CS) postoupil na level 47, za což mu náleží 30 bodů.
       
Mark.Pawl(CS) dosáhl 39. levelu a získává tím 10 bodů.
-
Schůze klanu a rady se bude konat v sobotu 27.7. ve 20:00 v temné věži CS-1. Jestliže někomu toto datum nevyhovuje a přesto neochvějně touží po účasti, ať tedy sdělí jiné datum (blízké původnímu) a sejde-li se několik návrhů dojde ke změně.
- V době konání schůze bude oficiálně ukončen turnaj a dojde k vyhlášení výsledků. Kdo tedy není spokojen se svým umístěním a má ještě neodehrané duely, nechť tedy učiní příslušná opatření :) .


12.7.2002
- Přestupy na levelech :
        
Pifik(CS) postoupil na level 45 a dostává tak 20 bodů. Ještě trocha bodů a máme tu nového wizardra :) .
        
Johnny-CZ(CS) zbavil svět mnoha přisluhovačů Diabla a vydobyl si tím postup o 2 levely na 44. level a 40 bodů.
        
Cesnak(CS) se přehoupl ačeká ho už jen poslední desítka levelů :) . Level 40 = 10 bodů.
        
Eyefarmer(CS) prošel leženími démonů a dostal se tak na 39. level a dostává 10 bodů.  
        
Mark.Pawl(CS) vykročil vstříc vysokým levelům a pro začátek zaznamenal skok o 4 levely na level 38 a tím získává 37 bodů.
        
Lord.modrik(CS) také skolilřady démonů a postoupil na level 38 a tím získal 10 bodů.
-
Mark.Pawl(CS) se stává Sorcererem, blahopřeji.


7.7.2002
- Členem CS se stává Mark.Pawl(CS), za něhož si 30 bodů připisuje Cesnak(CS). Přeji mu mnoho úspěchů.
- Nováčky se stávají
Realhelper(CS)N a Morpheus_2(CS)N, jež oba naverboval Rabbit(CS). Oba zde vítám a doufám, ze je budu moci brzy přijmout mezičleny.  
- Přestupy na levelech :
       
Rabbit(CS) nezůstal jen u verbování a přidal postup o 2 stupně na level 39, dostává za to 20 bodů.
       
Cesnak(CS) postoupil na level 39, kčemuž naleží odměna ve výši 10 bodů.
       
Mark.Pawl(CS) si vydobyl na démonech postup o 2 levely na level 34, a je mu tím přideleno14 bodů.
- Řady
Sorcererů rozšiřuje Eyefarmer(CS) - jemuž se omlouvám za přehlednutí jeho právoplatného nároku :) .
- Dnešní aktualizace ve znaku
Rabbita(CS) je zakončena jeho povýšením mezi Sorcerery.  Těším se na další takové aktualizace a nemusí zůstat jen u Rabbita(CS) :).


3.7.2002
- Mám tu čest přivítat zpět v klanu jeho zakladatele a enchantera Amarkanda(CS) jemuž vděčíme za to,že zde vůbec jsme. Doufám,že je s vývojem klanu spokojen a dále ještě rozšíří jeho věhlas. Buď zde tedy vítán a nechť se síly pekelné mají na pozoru před sílou CS.
- Vůdce
DDG zaznamenal další ztrátu na životě, zapříčiněnou kouzly mága Lorda_Modríka(CS) - připsáno mu jest 30 bodů. Za další úlovek z řad DDG si Cesnak(CS) připisuje 10 bodů.
- Řady nováčků rozšiřuje
Killer.666(CS)N, jehož přijal Cesnak(CS).
- Přestupy na levelech :
        
Cesnak(CS) zapracoval a výsledkem je postup o 3 levely na level 38 - za což mu náleží 30 bodů.
        
Elemental(CS) dosáhl 38. úrovně, kčemuž odpovídá 10 bodů.
- Po dosažení bodové hranice se
Cesnak(CS) stává Sorcererem a díky své aktivitě se jistě brzy dočká dalšího povýšení.
- Předem se omlouvám, ale bohužel je má přítomnost nyní vyžadována na jiném místě a tak se zde asi 3 dny neukážu :(.


2.7.2002
- Bylo zjištěno, že pod hroty šípů Blood_lady(VIK) padla již řádka členů CS, a tak se zvyšuje odměna za ulovení na 20 bodů. Zpětně tedy Eyefarmer(CS) získává 10 bodů navrch. 
- Zprávy z válečné fronty hlásí oběť z řad
DDG, za niž si Elemental(CS) připisuje 5 bodů.
- Dále pak ať vejde ve známost, že člen
Kinof(CS) bude nadále zván jako PiFiK(CS).
- O vstup do našich řad začali usilovat
Haemorhage(CS)N, jehož přivedl Lord_Gorash(CS) a Mark.Pawl(CS)N přiveden Cesnakem(CS) - oba zde vítám.  
- Přestupy na levelech : 
        
Lord_Gorash(CS) převálcoval zástupy pekelných stvoření a postoupil tím o celé 3 levely na level 41 - získává tím 40 bodů.
        
Tor(CS) také nezahálel a postoupil na level 40, za což si připisuje 10 bodů.
        
Rabbit(CS) pokořil mnohá monstra a poskočil tím na level 37 - dostává za to 20 bodů.
        
Elemental(CS) získává 10 bodů za postup na 37 level.
- Byl upraven seznam novice. Kdo z vyškrtnutých nováčků má stále zájem očlenství, ať se ozve a bude zpětně doplněn (jako by nebyl vymazán).
- Dále bych členy CS požádal, aby mi (
Drugnanov(CS) ) zaslali své maily, kvůli uvedení odkazu v sekcičlenů. Důraz je kladen načleny rady, aby je bylo možno vždy kontaktovat i v nepřítomnosti.
- Jinak přeji krásné prázdniny a co nejméně úrazů ( pozor na Blackdeath :) ). 


27.6.2002
- Aktualizována truhla. A ačkoli je bezedná, tak jejího dna lze již téměř dohlédnout a množství předmětůšitých na míru mága je pomálo. Tak přemluvte pár příšerek ať pustí nějakou tu THCči Dream atd.  :) 
-
Cesnak(CS) se vydal proti novému nepříteli a jeho cílem nebyl nikdo méně, něž jejich vůdce. Z tohoto souboje vzešel vítězně a ucho Xeny(DDG-L) mu krom 30 bodů, vyneslo i povýšení meziřádnéčleny. Patří mu náš vděk, jakožto prvnímu, kdo pokořil vůdce klanu DDG. Doufám,že další válečná tažení dopadnou podobně tak úspěšně :).
- Za aktivitu se novým členem stává
Durandalf(CS). Za přijetí Durandalfa(CS) a Cesnaka(CS) si 60 bodů připisuje Elemental(CS) a oba novéčleny zde vítám.
- Náš klan opouští
Mr.Popcorn, jež přechází do klanu DDG a z lovce se tak stává lovený :).
- Přestupy na levelech :
       
Albis(CS) po návratu z plamenů pekelných zaznamenal přestup na 43. level, za což si připisuje 20 bodů.
       
Johny-CZ(CS) nezaznamenal odpor mu hodný a vše co zkřížilo jeho cestu, bylo rychle poraženo. Tím postoupil na level 42 a získal tak 40 bodů.
       
Durandalf(CS) přestoupil na level 39, kčemuž odpovídá ohodnocení 10 bodů.
       
Eyefarmer(CS) byl k nezadržení a pláně padlých démonů mu vynesly postup na level 38 a tím získal 30 bodů.
       
Cesnak(CS) krom zabíjení znepřátelenýchčlenů klanů, zabil i pořádnou hordu těch přímo pekelných zčehož vzešel o level povýšen - tedy level 35 = 7 bodů.
- Opět blahopřeji k uskutečněným činům a těším se na další zprávy o činech hodných hrdinů. 


27.6.2002
- Pravděpodobně mysl zamlžená horkem posledních pár letních dnů, dovedla klan Dark Diablo Guards k tomu, že nám vyhlásili válečný stav :). Tím se otevírá další možnost získání trochy bodů, nejvíce pak tradičně za jejich leadera Xenu(DDG-L).  Neunáhlujme se a nepřejme jim hnedle rychlou smrt - spíše my si přejme dlouhý život :). Ale jakožto ochráncům Diabla je smrt jediným prostředkem jak se k němu opravdu dostat, tak jim v tom  pomožte. Upraveny sekce válek a bodů.
- Jako předvoj ukořistil
Elemental(CS) hnedle 2 uši od DDG a náleží mu tím 10 bodů.
- I Vikingové zaznamenali ztráty a to zásluhou
Eyefarmera(CS) a tím dostává 10 bodů.
- Za řádného člena jsem přijal Rabbita(CS) za něhož dostává Lipo(CS) 30 bodů.
- Dále pak
Elemental(CS) přijal nováčka Cesnak(CS)N.
- Přestupy na levelech :
       
Kinof(CS) opravdu nezahálel a za přestup o 2  stupně na level 44 si připisuje 40 bodů.
       
Lord_Modrik(CS) posílen plody svého alchymistického umění postoupil na 37. level, za což dostává 10 bodů. 
       
Elemental(CS) z 34 na 36 a tím si připisuje 17 bodů.
       
Rabbit(CS) z radosti přijetí vyrazil k tažení, jež mu vyneslo 35. level a 14 bodů.
- Blahopřeji
Kinofovi(CS), jež rozšiřuje naše řady Magicianů a wizard na sebe jistě nenechá dlouhočekat :).
- Všem jmenovaným blahopřeji k jejich skutkům.
- Ačkoli uzavírka turnaje je ještě celkem daleko, tak pobízím k duelům s kýmkoli právě po ruce z důvodu blížících se prázdnin s odloučením od počítače.
- Jinak přeji mnoho štěstí a pochopení se zítřejším udělováním certifikátu.


25.6.2002
- Aktualizována truhla, která zaznamenala spíše úbytek bohatství. Avšak věřím,že bude brzy opět naplněna :).
- Doplněny další výsledky turnaje a přibyla funkce seřazovaní pro lepší orientaci.
-
Magarko přijal nového člena jménem Eyefarmer(CS), který byl následně přijat mezi řádné členy. Tím si Magorko připisuje 30 bodů.
- Nováčkem se stává
Rabbit(CS)N.
- Následují přestupy na levelech:
       
Arch_Mage(CS) z 47 na úctyhodných 48, což mu vyneslo 35 bodů. K dokonalosti chybí už jen krůček :)
       
Spider(CS) z 42 o skok kupředu na 46, za což mu náleží 85 bodů.
- Tažení proti Vikingům má své pokračování a za ucho jejich člena si
Spider(CS) připisuje dalších 15 bodů.
-
Spider(CS) se stává po dosažení bodové hranice Magicianem, jen tak dál :).


13.6.2002
- updatoval jsem turnaj, kde přibylo pár výsledků.
- za přijetí
Gledoriuse(CS) jsem dodatečně přidělil 30 bodů Dedlinnnovi(CS).
-
Magorko(CS) přijal nováčka jménem Head_Hunter(CS)N a Drugnanov(CS) nováčka Disgrafix(CS), což je náš bývalýčlen ZlomenejWAZ.
- rovněž dodatečně jsem připsal dalších 10 bodů za aktivitu Mireckovi(CS), který je na bnčastěji, než se zdálo.
- dále tu máme dva přestupy na levelech: 
-
Kinof(CS) z 40 na 42, za což obdržel 40 bodů.
-
Mr.Popcorn(CS) z 32 na 35, což mu vyneslo 21 bodů.
- jsem velmi potěšen vaším tažením proti Vikingům - uši už nemám kam dávat :)
Spider(CS) získává 30 bodů, Magorko(CS), Mirecek(CS), Lord_Modrik(CS) a Demnogonis(CS) 10 bodů a Mr.Popcorn(CS) 20 bodů + dalších 40 za ucho nechvalně známého hackera Hajlendra, kterého máme ve Wanted. Všem děkuji za dobře odvedenou práci a doufám,že ve svém pracovním výkonu nepolevíte ba naopak ho ještě zvýšíte :)).
-
Magorko(CS), Spider(CS) a Mr.Popcorn(CS) počínaje dneškem získávají hodnost Sorcerer, kčemuž jim moc gratuluji.
- jak už jsem psal minule tohle je můj na delší dobu poslední update, protože dneska letím do Polska pozdravit naše sousedy :) a říct jim osobně kam se na nás s Diablem nesou :). Vrátím se tedy na konci července a pak už doufejme nikam na dlouho nepojedu. Po dobu mé nepřítomnosti bude stránky spravovat a mě zastupovat můj zástupce Drugnanov(CS), kterému za to tímto předem děkuji. Informace o vašich postavách, ulovených uších, přijetí nováčků atd. tedy do doby mého návratu pište Drugnovi a to buď na jeho mail (který najdete také ve členech, truhle nebo výše), nebo do gb či na chatu. To, že budu chvíli mimo ovšem samozřejmě neznamená, že bych na klan nemyslel. Tuto dobu hodlám právě využít k vymyšlení mnoha zásadních věcí jako změn např. stávajícího systému hodností a členů, které klan sand ještě více ucelí a zatraktivní. Tak po mém návratu tedy čekejte velké reformy :). V kontaktu nicméně snad budu a možná se občas jestli mi to vyjde objevím na bn. Nezbývá mi, než vám všem popřát hezky strávenou první polovinu prázdnin ať už budete v ČR nebo jinde, mnoho štěstí a zdaru ať vám vše vychází podle plánu a budu se těšit až se opět shledáme a budu mít opět tu čest řídit tak skvělý klan, kterým CS je.


11.6.2002
- jak jsem slíbil dnes přidělím body za aktivitu všem, kteří alespoň trochu aktivní byli. Pokud bude někdo s bodovým ziskem nespokojen ať se mi ozve, protože já samozřejmě nemám oči všude a na bn jsem prakticky jen večer, takže někoho třeba často minu. Takže: 40 bodů získává Arch_Mage(CS) a Lipo(CS), 35 bodů Drugnanov(CS), 30 bodů Sir.Kalten(CS), Demnogonis(CS), Tor(CS), Magorko(CS) a Spider(CS), 25 bodů Lord_Modrik(CS), Kinof(CS), Lord_Gorash(CS) a Elemental(CS), 20 bodů Derden(CS), Gledorius(CS) a Mr.Popcorn(CS), 15 bodů Mirecek(CS), Bellukas(CS), Buffy(CS), Gandalf(CS), Johny-CZ(CS) a LLT-Sorvin(CS) a 10 bodů Dedlinnn(CS) a Morb_Mag(CS). Všem děkuji za reprezentaci našeho klanu na bn. 
- mám velkou radost, že jste se hned od začátku s vervou pustili do našich nových nepřátel VIK  -
Arch_Mage(CS) ulovil Vikinga na levelu 43, za což jsem mu připsal 20 bodů, Lord_Modrik(CS) vikinga na levelu 16 (žádný jiný prý nebyl po ruce :), za jehož ucho jsem mu připsal 10 bodů, protože se jednalo o vůbec prvního uloveného VIK a Elemental(CS) mi přinesl uši hned tři a to levely 32, 18 a 16, což mu vyneslo 30 bodů. Doufám,že se zapojí i další - to těch uší budeme mít za chvíli pěknou sbírku :)
- za právoplatného člena jsem přijal nováčka jménem
Gledorius(CS) a tak ho u nás ještě jednou vítám.
-
Derden(CS) zaznamenal přestup z 42 na skvělý 44 level, za což získal 40 bodů a stal se Magicianem - super a jen tak dál :).
-
Elemental(CS) přestoupil z 31 na 34 level, připsal si 21 bodů a stal se z něj Sorcerer, kčemuž mu gratuluji.
-
LLT-Sorvin(CS) přestoupil z 35 na 37 level a získal tak 20 bodů.
-
Gledorius(CS) přestoupil z 32 na 35 a obdržel také 21 bodů.
-čekám na další výsledky do turnaje, který je až na jeden nový údaj( 2 body Derdenovi) stejný jako minule, tak go go :), jak byřekl Sir.Kalten(CS) alias Walker_.
- jinak Sir.Ragnall(P) mě požádal abych ještě připomenul
velký letní sraz bn, který se bude konat 2.-4. srpna v Praze - bližší informace tady.
- můj příští update bude přibližně na měsíc a půl můj poslední, jak už jsem psal v minulém updatu, takže nové údaje o vašich postavách už můžete pomalu směřovat na Drugnanova(CS), který mě po dobu mé nepřítomnosti bude zastupovat, na jeho mail ders83@volny.cz. Podrobnosti a tak ještě upřesním příště. V kontaktu bych být ale měl, takže si nemyslete, že nedávám na klan i vás pozor bando jedna :))


9.6.2002
- tak na psaní dnešního updatu toho teda moc radostného není:
- klan opouštějí
Bronxter(CS) a Saruman(CS). Bronxter kvůli tomu,že mu vyhořel modem a Saruman kvůli touze po změně. Oba budou scházet, protože se jednalo o aktivníčleny a Saruman byl navíc jeden z nejstaršíchčlenů. Přeji jim tedy hodněštěstí a doufám,že na dobu strávenou v CS budou vzpomínat.
- když už jsem byl u toho tak jsem taky udělal menšíčistku v nováčcích, kde jsem smazal ty, u kterých byla naděje na přijetí mizivá.
- jak jste už asi slyšeli nebo i četli v našem gb tak klan
Vikingů se pod vedením Maximuse možná znovu po měsících nečinnosti znovu zaktivní. Klanem VIK nám už také byla vyhlášena válka nejspíše kvůli rozporům mezi našimi klany v minulosti. Na oplátku jim za klan CS vyhlašuji válku také. Tím vám přibývá další možnost jak získávat body a to totiž podobně jako u DL za jejich uši, které mi noste - nesmí být však staršího data než je dnešní. Tak se do nich pusťte ať mají svého unáhleného rozhodnutí proč litovat :). Změny jsem doplnil do války a bodů.
- co mě však naštvalo nejvíc byla ta schůze rady. Četl jsem ty hádky v gb a také si vyslechl mnoho různých verzí toho, jak to tam vlastně probíhalo a kdo za všechny ty zmatky moh. Ani mi nedalo moc práce si to všechno přebrat a představit si jak to asi bylo a můžu k tomu říct asi to, že co se týče hlavních aktérů jako Arch_Mage(CS), Demnogonis(CS), Lipo(CS) (bráno podle abecedy), ale asi i další, tak jste si za ty zmatky a hádky mohli všichni. To, že jste nebyli schopní ani tak triviálního úkolu, vlastně jediného který rada má, jako je rozdělení bodů navíc po mém návrhu ze  7.6. mě teda moc zklamalo. To, že jsem tam nabyl na věci nic nemění, aspoň to ukázalo jak je naše rada schopná spolupráce. Jediné, čeho dosáhla bylo rozdělení bodů sama sobě a pak se jen hádat a navzájem se urážet. Neříkám, že za všechno mohou jednotliví členové rady a ani nechci nikomu tím, co teď udělám nějak ukřivdit, ale pro mě je důležitý výsledek, který byl dost otřesný, protože neshody v radě je asi to poslední, co klan potřebuje. Ještě bych chtěl upozornit, že mé následující rozhodnutí nevyplývá pouze z této události, i když ne to měla postatný vliv, ale z dlouhodobějšího hlediska. Rozhodl jsem se stávající radu rozpustit z důvodů výše uvedených, protože tak já si prostě radu klanu nepředstavuji. Jak si můžete všimnout v seznamučlenů tak jsem sám sestavil radu novou, o které si myslím,že by svojí úlohu mohla zvládnout. Prosím tedy všechnyčleny nové rady aby se seznámila se svými povinnostmi, přeji jim hodně úspěchů a doufám,že budou svou funkci zastávat dobře a zodpovědně.
- jediná dnešní dobrá správa je, že
Johny-Cz(CS) postoupil z levelu 37 na 40, za což obdržel 30 bodů a stal se Magicianem, k čemuž mu gratuluji, a Mirecek(CS) přestoupil na level 43, za což si připsal bodů 20 a rovněž mu gatuluji.
- jinak mi nezbývá než rozdělit ty body za aktivitu protentokrát sám - objeví se v příštím updatu.
- také se blíží můj plánovaný odjezd do zahaničí (13.6), o kterém už někteří víte, kde sice v kontaktu s internetem budu, ale asi nebudu mít na klan tolik času kolik si pro jeho zodpovědné řízení představuji, takže předem na to všechny upozorňuji, aby se předešlo překvapením. Po dobu mé nepřítomnosti mě bude zastupovat
Drugnanov(CS).
- jo vzhledem k tomu, že mi pořád nejde psát do gb tak sem ještě dodatečně píší, že tenhle updaet jsem udělal off-line a tudíž Kinofovu zprávu v gb o výměně rady jsem četl až potom, takže to i když jsem rád, že to někoho také napadlo, s mým rozhodnutím nemá nic dělat tak v tom někdo nehledejte žádnou souvislost a Kinofa z ničeho neobviňujte, na to tu máte mě :). Chci ještě říct, že mě to, o jsem musel udělat mrzí, ale pokud bych si měl vybrat tak bych to udělal klidně znovu. Také to neznamená, že ti, kteří teď nucenně z rady odešli jsou špatní členové - prostě se jen jako rada moc neosvědčili nejspíš proto, že byla rada špatně sestavená.


7.6.2002
- Arch_Mage(CS) se stává Enchanterem!! Level i body má dostatečné, dobře i duelí, což se taky počítá a navíc jsme spolu na chatu měli takovou krátkouřeč :) , po které si je snad vědom toho, jaká je to pocta a bude se podle toho chovat (doufám :) - když ne tak..:). Takže mu moc a moc k tomuto úspěchu gratuluji a přeji hodně úspěchů i do budoucna.
- jinak na dnešní schůzi rady se bohužel nedostavím, ale jelikož má přítomnost tam stejně není nezbytná tak to snad radní zvládnou sami :). Krom toho tam snad přijde
Drugnanov(CS). Jinak aby se tam předešlo zmatkům prosím aby se členové rady podívali na seznam členů předtím, než na schůzi půjdou aby si předem vytvořili jasnou představu komu kolik bodů za aktivitu přidělí - zkrátka si to předem připravte a pak jen vaše údaje porovnejte a zprůměrujte :).


6.6.2002
- přibyly další výsledky do turnaje.
-
Mirecek(CS) k nám přijal dalšího nováčka se zvučným jménem Smrtak(CS)N. Jedná se o hráče, který se k Diablu na bn vrátil po několika letech, takže oslavme jak jeho návrat tak i to,že si vybral náš klan.
- dalšího člena jménem
Maso(CS)N na levelu 50! k nám přijal Spider(CS).
- díky dobré aktivitě jsem za právoplatného člena přijal
Mr.Popcorn(CS)N, k čemuž mu moc gratuluji a doufám, že mu aktivita vydrží i nadále. Za jeho přijetí si 30 bodů připisuje Arch_Mage(CS), který tak dosáhl magické hranice 500 bodů! A jelikož má i dostatečný level tak je jen krůček od toho aby vstoupil do naší Enchanterské síně slávy. Ten krůček znamená můj souhlas :) kterého se mu však s největší pravděpodobností dostane až si s ním ještě promluvím.
- jinak
Lord_Modrik(CS) se stává klanovým alchymistou :), což spočívá v tom,že bude zásobovat naše nováčky, a ty, kteří budou chtít, lektvary od naší kolegyně Adrie. Více se dočtete v příštím updatu až to doplním asi do truhly. Pokud by se tato nová funkce neosvědčila, tak se samozřejmě zruší.
-
Magorko(CS) přestoupil na 40 level a získal 10 bodů.
-
Lord_Gorash(CS) přestoupil rovněž na 40 level, ale z 38 a tak získává bodů 20. Oběma k těm kulatinám gratuluji.
- jinak mě teď nějak nejde psát vzkazy do gb tak se nevidte, že třeba neodpovídám. Snad to brzo rozchodim.


3.6.2002
- updatoval jsem turnaj.
- jak už asi z gb víte, náš klan opustil další člen a to
Filda(CS), který se připojil ke Gorinovi a vstoupil do CW. Oba ovšem turnaj dokončí, takže až je na bn potkáte tak na ten duel jděte.
- jinak, jak už si všiml např.
Tor(CS) nebo Arch_Mage(CS), s nově zavedeným systémem přijímání nováčků až od levelu 25 ztrácí smysl udělování bodů do onoho levelu smysl, takže jsem podle toho upravil bodovacířád.
-
Arch_Mage(CS) přestoupil na skvělý 47 level a vzhledem k tomu,že jsem mu dodatečně připsal 30 bodů za přijetí Magorka(CS) získal 60 bodů.
-
Sir.Kalten(CS) přestoupil na rovněž vynikající level 45,čímž získal 20 bodů.
-
Lord_Modrik_CS dosáhl levelu 36 a také mi dal asi tak půl minuty staré uchočlena našich nepřátel Devils na 36 levelu, za což získal celkem 35 bodů.
-
Kinof(CS) si připsal 10 bodů za dosažený level 40.
-
Mirecek(CS) k nám přijal nováčka jménem Spider(CS)N 42 lvl, který působil dlouhou dobu u našich spojenců SoU. Nicméně teď se rozhodl posílit naše řady, což je dobře, protože klan získal dalšího aktivního člena. Vzhledem k tomu, že Spider(CS) už má na bn svoje jméno jsem ho přijal už mezi právoplatné členy. Vítám ho u nás a doufám se mu tady bude líbit a bude pro klan přínosem. Za jeho přijetí si Mirecek(CS) připisuje 40 bodů a stává se Magicianem. Gratuluji.
- nováček
Helium(CS)N přestoupil z 34 na 36 level, za což mu v případě přijetí připíšu dodatečně 17 bodů.
- přestože jsem velmi spokojen s aktivitou klanu jako takového na bn (dnes jsem tam v rozmezí hodiny potkal 10členů), tak jsem zařadil některéčleny do neaktivních. Pokud někdo některého z nich občas vídá tak ať mi to prosímřekne.
- jinak pokračujte s turnajem aby netrval moc dlouho. Připomínám, že jsem tam doplnil rozpis bodů za prvních pět umístění.


31.5.2002
- tenhle update píšu v poněkud "zamlženém" stavu tak nevim jak to dopadne :) hehe
- takže kdo to neví tak ať tedy zví,že: 
-
Buffy(CS) přestoupil na 42 level a získal tak 40 bodů.
-
Albis(CS) ho napodobil, protože taky přestoupil z 40 na 42 a získal 40 bodů.
-
Bellukas(CS) přestoupil na 37 a bodů získal sice "jen" 27 zato mu to ale vyneslo hodnost Sorcerer.
-
Lord_Gorash(CS) přestoupil na 38, bodů získal 37 a k tomu Sorcerera navrch.
- jinak jsem se po zralé úvaze rozhodl přijmout do klanu za právoplatného člena
Magorko(CS)N, protože je aktivní a jeví o klan zájem. Takže ho u nás srdečně vítám a přeji hodněštěstí, úspěchů a hlavně dobré pohody v kalnu.
- přibyli také další nováčci:
Helium(CS)N, kterého přijal Kinof(CS), a Mr.Popcorn(CS)N(který se jak jsem zaslech hodlá přejmenovat :), kterého k nám přijal Arch_Mage(CS). Oba vítám.
- teď jedna smutná zpráva: po dlouhé bodě také náš klan někdo dobrovolně opouští.
Gorin(CS) se rozhodl založit klan vlastní - Clan of War. Přeji mu v jeho počínání hodně úspěchů.
- jinak jsem taky updatoval turnaj, kde přibylo dalších pár výsledků.
- taky jsem na bn potkal
Letpacka(ADL) a vypadá to, že Devils se pod jeho vedením dají snad zase dohromady, protože jak mě zbystřil, neváhal a hned našemu klanu vyhlásil válku :). Takže se koukejte do našich nepřátel, kteří teď prodělali menší krizi - nepochybně způsobenou tím jak jste jim dávali do těla :) - zase pěkně pustit a já se budu těšit na jejich skalpy ve formě uší :) - ukážeme jim, že vyhlásit válku nám byla jedna z těch chyb, kterých se pak přinejmenším hořce lituje. Už jsem taky dal Letpacka(ADL) do wanted, tak si na něm smlsněte :)
- taky jsem dal odkaz na bodovací řád klanu nahoru, aby byl snadno k nalezení, ptorože ho hodně lidíčasto nemohlo nalézt :)).
- do turnaje jsem taky připsal ten jednou už avizovaný rozpis odměn za dobrá umístění ve formě bodů - v případě,že bych byl na jedné z bodovaných pozic já nebo Heblik(P) tak se ty body přesunou na dalšího.
- nahoře taky běhá datum další schůze rady, na které dojde k rozdělení bodů za aktivitu a projednání záležitostí ohledně klanu.
- jinak taky tvrdě pracuju na té bodové kompenzaci pro ty, kteří jsou na vysokých levelech a přišli tak o možnost získat mnoho bodů za přestupy. Do příštího updatu dlodim podrobnosti a bude.
- pokud jsem na někoho s něčím zapomněl tak ať mi určitě napíše.
- ehm, na té ukecanosti ve spojitosti s alkoholem asi něco bude :)


28.5.2002
- updatoval jsem turnaj.
-
Dedinnn(CS) přijal nováčka jménem Marabu(CS)N.
- jinak nám přibyly zase nějaké hodnosti, což je dobře, protože klan opět o něco posílil, takže:
-
Demnogonis(CS) dosáhl 40tého levelu, za což obdržel 10 bodů a stal se Magicianem.
-
Kinof(CS) postoupil z 35 na 39, což mu vyneslo 40 bodů a hodnost Sorcerer.
-
Lord_Modrik(CS) přestoupil z 29 na 35 a získal tak rovněž 40 bodů a je Sorcerer.
-
Derden(CS) přestoupil z 39 na 42 a obdržel celých 50 bodů.
-
Johny-CZ(CS) přestoupil z 35 na 37 a připsal si 20 bodů.
-
Lord_Gorash(CS) přestoupil na z 31 na 34 a získal 21 bodů.
-
LLT-Sorvin(CS) přestoupil z 30 na 35 a připsal si 35 bodů.
- všem gratuluji a těším se na další úspěchy.


25.5.2002
- včera proběhla schůze klanu, která krom toho, že se Tor(CS) stal členem rady přinesla další úpravu systému přijímání nováčků a to nutnost minimálně 25 levelu pro vstup do klanu. Někteří byli pro level vyšší, ale to se mi nezdá jako dobrý nápad. Další přehled můžete najít tady.
- všem účastníkům schůze jsem samozřejmě připsal 20 bodů.
-
Kinof(CS)N se dneškem stává právoplatným členem CS, k čemuž mu blahopřeji a přeji mnoho úspěchů. Za jeho přijetí si 30 bodů připsal Arch_Mage(CS).
- jinak doufám, že další duely do turnaje na sebe nenechají dlouho čekat.


23.5.2002
- jak už možná víte, proběhla změna na postu císaře u našich spojenců Blue Dragons. Alaita(BD) nahradil Eldenber(BD). Vemte to tedy na vědomí a chovejte se k našim spojencům i nadále spořádaně :)
- jinak to vypadá, že Devils by se opět mohli dát dohromady. Zatím je předčasné dělat nějaké závěry, ale provizorní funkce Arch Devila se ujal
Letpack(ADL), který se spolu s dalšími o tu obnovu pokusí - snad bude opět koho lovit :)
-
Demnogonis(CS) přestoupil z 37 na 39 a získal tak 20 bodů.
-
Kinof(CS)N přestoupil z 33 na 35 a pokud bude přijat do klanu připíše si dodatečně 14 bodů.
-
LLT-Sorvin(CS)N přestoupil z 3 na 30, získal 67 bodů a byl přijat do klanu jako Sorcerer. Slibuji,že vymyslím nějaké ty bodové kompenzace pro ty z vás, kterým je tato bodová možnost méně přístupná.
-
Filda(CS) získal 15 bodů za ucho pocházející ještě z nedávné existence Devils.
-
Vacaca(CS)N se přejmenoval na KGB(CS)N.
- updatoval jsem turnaj kde přibylo jak pár výsledků tak i dva noví účastníci -
Kinof(CS)N a Bellukas(CS).


20.5.2002
- přibyly další výsledky do turnaje, který se už rozjíždí naplno.
-
Arch-Mage(CS) přijal dva nováčky - Vacaca(CS)N a Kinof(CS)N. Oba vítám.
-
Johny-CZ(CS) skočil z 31 na 35, za což održel 28 bodů.
-
Derden(CS) přestoupil na level 39, za což obdržel 10 bodů a stal se z něj Sorcerer - gratuluji.
-
Arch-Mage(CS) dosáhl pěkného 46 levelu a připsal si 25 bodů.
-
Tor(CS) přestoupil z 37 na 39 a získal 20 bodů.
-
Gorin(CS) má nově level 35 a k tomu 7 bodů.
-
Filda(CS) zaznamenal přestup o dva levely z 29 na 31, obdržel 12 bodů a hodnost Sorcerer - blahopřeji.


18.5.2002
- Drugnanov(CS) (konečně :) aktualizoval truhlu. Přibyla nová sekce a to knihy, které jsou základem našeho vzdělání :)
- turnaj se konečně rozjel - dosavadní výsledky můžete vidět zde.
- do turnaje přibyli ještě další dva noví členové. Jsou jimi
Elemental(CS) a Urza-Mag(CS). Oboum přeji hodně štěstí, i když jak to zatím vypadá potřeboval by ho spíš Gorin(CS) :), který ovšem, ač vědom si svých malýchšancí, se stejně turnaje zůčastnil, což mu budiž jako ostatním připsáno ke cti - jak už jsemříkal mělo by jít hlavně o zábavu a takový "trénink" v rámci klanu :).
-
Derden(CS) přestoupil z 35 na 38 level, za což získal 30 bodů.


15.5.2002
- musímříci,že jsem opravdu velmi potěšen vaší aktivitou v posledních dnech. Zatímco většina klanů teď spíše stagnuje, což ovšem není dobré, CS si vede opravdu excelentně :). Např. včera bylo na chatu hned 9 CS a to najednou. Doufám,že to nebylo naposled :).
- také jste vyslyšeli moji výzvu a pilně lovili
Hajlendra, který včera zase pořádně otravoval a lezl hlavně Lipovi na nervy. Není se čemu divit - podařilo se mu duplikovat celý Lipův charakter. Jeho mrzké ucho se podařilo uzmout Mireckovi(CS), za což mu plným právem náleží díky celého klanu jakožto i slíbených 40 bodů.
- do turnaje přibyli
Tor(CS) a Gorin(CS). Účastníků je dost jen ty duely ještě nějak schází, tak na tom zapracujte :).
-
urza-mag(CS) přestoupil na 41 level a připsal si tak cenných 20 bodů.
-
Bronxter(CS) přestoupil z levelu 26 na 29, za což mu rovněž náleží 20 bodů.
-
Elemental(CS)N byl přijat za právoplatného člena. Body za jeho přijetí si připsal Mirecek(CS). Oběma gratuluji.
-
Lord_Modrik(CS) získal 20 bodů za ucho mága Devils (ucho to bylo ještě z doby nedávné existence DL).


13.5.2002
- proběhly první duely do turnaje a to mezi Heblikem(P) a mnou. Jak jistě víte turnaj je jen pro CS, ale v případě Heblíka jsem se rozhodl udělat výjimku, protože v turnaji už přihlášen ještě v době svého působení v CS byl a také vzhledem k tomu,že je enchanter, je s naším klanem nadále alespoň "duchovně" spjat. Doufám,že jsme vámšli příkladem aže na sebe další výsledky nenechají dlouhočekat.
- dále bych chtěl upozornit na jednoho hackera jménem
Hajlendr, který chce zřejmě udělat všechno pro to, aby byl v našem wanted, protože soustavně napadá a provokuje našečleny tím,že se za ně vydává a tím i poškozuje jejich pověst jakožto i pověst našeho klanu. Už se vydával např. za Lipa(CS) - jmenoval se LIP0(CS) (nula místo O) nebo za Gorina(CS) jako gORIN(CS) atd. Ať má tedy co chtěl - dávám ho do wanted a vypisuji na jeho ulovení odměnu 40 bodů tak, kdo chcete a cítíte se na to, mu trochu přistřihněte křidélka :). 
-
Gorin(CS) přestoupil o dva levely na 34, za což obdržel 14 bodů a stal se z něj Sorcerer klanu. Blahopřeji a jen tak dál.
-
Mirecek(CS) přestoupil na level 42 a i on rozšířil řady našich Sorcererů. Také k nám přijal nováčka jménem Elemantal(CS)N na levelu 31.
-
JohnyCZ(CS) přestoupil na level 31 a obdržel 27 bodů což mu rovněž vyneslo hodnost Sorcerer.
-
urza-mag(CS) obdržel 15 bodů za ucho našich teď už bohužel bývalých nepřátel Devils. S rozpadem Devils souvisí rovněž nemožnost dále získávat body za jejich uši. Nedá se nic dělat, ale nepochybuji o tom, že nastálý mírový stav je pouze dočasný a že se co nevidět objeví někdo, kdo se postaví na temnou stranu síly :) a opět tak bude koho lovit. Prozatím se pokusím rozšířit wanted o nějaké podvratné živly a tak tento úbytek získávání bodů kompenzovat.


12.5.2002
- 10.5. proběhla schůze rady, na které byly rozděleny body za aktivitu podle bodovacího řádu. Výsledky jsou následující: Lipo(CS), Drugnanov(CS) 40 bodů, EF-Saruman(CS), Arch-Mage(CS), Dedlinnn(CS) 35 bodů, Gorin(CS), urza-mag(CS) 30 bodů, Gandalf(CS), Filda(CS) 25 bodů, Tor(CS), Lord_Mordik(CS), Mirecek(CS), Johny-CZ(CS), Bronxter(CS), Buffy(CS) 20 bodů, Morb_Mag(CS), Cermag(CS), Albis(CS) 15 bodů, Sir.Kalten(CS), Demnogonis(CS), Kalmahl(CS), Derden(CS) 10 bodů. Všem blahopřeji a děkuji za dobré reprezentování klanu. Pokud jsem na někoho zapomněl nebo se někdo cítí poškozen ať se mi připomene.
- dodatečně jsem připsal 10 bodů
Arch-Magovi(CS) za přijetí Bronxtera, který se stalčlenem klanu,  do CS.
- 10 bodů si připisuje rovněž
urza-mag(CS) a to za přestup na 40 level.
- za přestup na level 29 získal
Filda(CS) 5 bodů.
- do klanu zavítal další nováček jménem
The.Rock(CS)N.
-
Dedlinnn(CS), urza-mag(CS) a Buffy(CS) získali hodnost Magician, kčemuž jim moc gratuluji.
-
Tor(CS) a Albis(CS) získali hodnost Sorcerer. Rovňež gratuluji.
- do turnaje se přihlásil
Dedlinnn(CS). Upozorňuji,že duely do turnaje mohou začít, tak se do toho konečně pusťte ať máme první výsledky. Pro vítěze turnaje vypisuji prémii v podobě 50ti bodů, za druhé místo 35 bodů a třetí 20 bodů, tak se snažte :) především jde však o zábavu.
-
schůze klanu se bude konat 24.5.2002. ve 20:00 na Diablo retailu CS-1 tak s tím počítejte a snažte se dostavit - pokud předem víte, že se vám to nehodí tak mi napište a pokud se vás najde víc, datum se přesune.


10.5.2002
- Lipo(CS) postoupil na level 46, za což mu náleží 25 bodů.
-
Filda(CS)N se stalčlenem klanu a zároveň přestoupil na level 28 a obdržel tak 5 bodů.
-
Derden(CS)N byl rovněž přujat za právoplatnéhočlena a jeho i Fildu jsem na jejichžádosti přihlásil do turnaje.
- do třetice jsem do členů zařadil nováčka
Johny-CZ(CS)N, který si také za přestupy připsal 6 bodů. Všem třem přeji hodněštěstí a hlavně aktivity :)
- a méme tu další přestupy:
urza-mag(CS) z 37 na  39 = 20 bodů, Dedlinnn(CS) z 41 na 42 = 20 bodů, Tor(CS) z 36 na 37 = 10 bodů, Gorin(CS) z 30 na 32 = 14 bodů. Všem blahopřeji. Padla tu však zmínka o tom, jak k tomu přijdou ti, co už vysoký level mají a tak tímto způsobem již body získávat nemohou. Musim přiznat,že to opravdučleny s vysokým levelem znevýhodňuje a připravím pro ně určitý systém kompenzace :), který se bude týkat i těch, kteří do klanu už s vysokým levelem vstoupí.
- jinak na dnešní schůzi rady jsem vážně zvědavý, jelikož se je zrovna včase Hvězdných Válek :).
- koukejte duelit do turnaje.
- jinak vypadá to vážněšpatně s klanem Devils, který je momentálně těsně před rozpadem. Je mi z toho smutno a doufám a přeji jim aby se zase dali dohromady jednak proto,že to je(byl) jeden z mála klanů "na úrovni" a také proto abyčleni CS mohli dále získávat body za uši DL :).
- předběžné datum schůze klanu jsem stanovil na pátek 24.5. Komu se to nehodí ať mi napíše. Pokud vás bude víc tak se datum změní.


8.5.2002
- podle dobrého nápadu Lipa(CS) zavádím další možnost jak získávat body. Ode dneška budu přidělovat body za každý přestup o level. Váha levelů je samozřejmě odlišná - rozepsal jsem to v bodovacím řádu. Za tento nápad uděluji Lipovi 20 bodů, což souvisí s další možností získání bodů, kterou jsem už občas praktikoval, ale až teď rovněž zařadil do bodovací tabulky - jak je zřejmé je to udělování bodů za zásluhy pro klan.
-
Dedlinnn(CS) přestoupil na 41 level za což obdržel 20 bodů.
-
Filda(CS)N si připsal 20 bodů za ucho (lev 37) našich nepřátel Devils.
- vítám v klanu dva nováčky -
Andel01(CS)N a Glendorius(CS)N. Oba přijal Dedlinnn(CS).
- taky jsem dodatečně do novice doplnil
Shaman-Fox(CS)N, kterého přijal, nevim kdy, Lipo.
- jinak do truhly můžete nově dávat i knihy. Nejvíce cenné jsou samozřejmě knihy jako teleport, fireball, chain lightning, stone curse, mana shield, golem, blood star. Knihy dávejte jako obvykle
Drugnanovovi.
- také upozorňuji na to,že nám nějak vázne turnaj, tak s tím něco dělejte. Kdo chce má možnost se ještě dodatečně přihlásit.
- ještě jsem se nerozhodl ohledně datumu konání další schůze klanu, ale viděl bych to tak na příští možná ještě přespříští víkend. Napište mi kdy se vám to hodí nejvíc.


6.5.2002
- tak jsem opět tady. Update se pozdržel ještě víc, protože webpark měl zase svoje dny :)
- rozhodl jsem se zrušit stávající na minulé schůzi zavedený způsob přijímání nováčků. Systém by to býval byl dobrý, ale nutnou podmínkou pro to aby fungoval byla aktivní účast rady klanu, což se nevyvedlo podle mých představ. Vzhledem k tomu budu o přijetíči nepřijetí nováčků do klanu rozhodovat od této chvíle já. Podrobnosti se dočtete ve struktuře klanu, která prodělala významné změny.
- právoplatnými členy se stali
Gorin(CS)N a Bronxter(CS)N. Za přijetí Bronxtera si 10 bodů připsal Arch-Mage(CS).
- z klanu odchází
SpatnejWLIW(CS). Jeho odchod, jak vyplývá i z gb, je způsoben vzájemnými neshodami s několika dalšími členy, které se točí také okolo toho,že má hacklou postavu. Jen chciříci,že to,že se jeho postava stala hacknutou mi SpatnejWLIW sámřekl a to ještě předtím, než se kvůli tomu strhla ta hádka. E-mailem mě na to upozornil a ptal se co s tim. Bohužel jsem v té době měl menší problémy s připojením a než jsem to stačil vyřešit (poradit mu,že jestli chce setrvat v CS tak s jinou, legit, postavou), tak se to tak trochu nešťastně zkomplikovalo, ačkoli samozřejmě reakci na, tože má hack chápu. Jak jsem se dozvěděl toto je jenčást, i když asi ústřední, těch neshod, které tu už ale nechci rozpitvávat.
- z klanu jsem podle závěrů minulé schůze vyloučil všechnyčleny, kteří byli zařazeni do neaktivních. Pokud by se kdokoli z nich chtěl do klanu v bodoucnu opět vrátit tak ho s radostí, pokud to bude myslet vážně, opět přijmu.
- máme tu několik přestupů:
Dedlinnn(CS) postoupil o hodně levelů až na pěkných 40. Bronxter(CS)N přestoupil na level 26. Gorin(CS) má level 31. Filda(CS)N level 27 a Johny-cz(CS)N 21. Všem blahopřeji a těším se na další úspěchy.
-
Lipo(CS) přijal do klanu nováčka jménem Pee_wee(CS)N.
- dále v klanu vítám rovnežnaeho prvního nováčka ze Slovenska jménem
Derden(CS)N, kterého jsem přijal já, abych nevyšel ze cviku :).
- jinak pokud jsem něco zapomněl, což se díky mé nedávné nepřítomnosti mohlo stát, tak mi napište.


29.4.2002
- Arch-Mage(CS) dosáhl 45 levelu a tím splnil všechny podmínky nutné k tomu, aby se mohl stát Wizardem, kčemuž mu blahopřeji.
-
Gorin(CS)N přestoupil na level 30 a Broncter(CS)N na level 16.
- posledními nováčky, kteří se podle starého systému stali členy klanu jsou
Tor(CS),  za jehož přijetí si 30 bodů připisuje Drugnanov(CS) a Mephistto(CS), za kterého si připisuje 20 bodů Lipo(CS)
-
SpatnejWLIW(CS) přijal nováčka Alik(CS)N a Lipo(CS) přijal nováčka Johny-cz(CS)N. Oba u nás vítám a doufám,že se jim bude dařit.
- rozhodl jsem se, že si dám od školy na chvíli pokoj a tak tu od zítřka do neděle nebudu, takže se nedivte, že neupdatuju. Pokud by se vyskytlo něco naléhavého, tak se obracejte na mého zástupce. Tak zatím.


28.4.2002
- Lipo(CS) přijal nováčka jménem Filda(CS)N, kterému přeji mnoho úspěchů.
-
Arch-Mage(CS) přijal nováčka Bronxter(CS)N, ať se daří.
-
Buffy(CS) přestoupil na level 41.
- ještě podle starého řádu byli přijati za právoplatné členy klanu
Lord_modrik(CS)N, Dr.Pako(CS)N, Cermag(CS)N a Kalmahl(CS)N. Všechny u nás vítám.
- za přijetí Kalmahla a Cermaga si 60 bodů připisuje
Lipo(CS), za přijetí Lorda_Modrika 20 bodů Arch-Mage(CS) a za přijetí Dr.Pako 30 bodů Dedlinn(CS).
- dále připomínám radě aby nezanedbávala svoje nové povinnosti - rozdělování bodů za aktivitu na schůzích rady klanu a zvláště pak rozhodování o přijetíči nepřijetí nováčků, kteří mají v sekci novice otazník, do klanu. Toto rozhodnutí by mělo padnout u každého nováčka pokud možno vždy co nejdříve ačleni rady ho hlásí předsedovi rady. Ještě to pro jistotu později hodlám více rozepsat ve struktuře klanu.
-
Heblik(CS), který nás nedávno opustil se stal enchanterem.


24.4.2002
- náš klan opouší jeden z nejlepších členů - Heblik(CS) a to z důvodů, které uvedl v gb. Je mi z toho smutno, protože klan tak přichází o skvělého člena. Naštěstí ale Heblik s bn nekončí úplně, takže o něj nepřicházíme dočista :). Spolu s Ragnallem(ADL), který odstoupil z postu leadera klanu Devils (jeho nástupcem se stal Ellaine), Goganem, který odešel z BD a dalšími založil nový klanči spíše společenství Paladins. Ať se jim tedy daří.
- dodatečně jsem 20 bodů za přijetí
Klapky(CS) připsal Lipovi(CS).
-
Tor(CS)N přestoupil na level 36 - blahopřeji.
- vítám u nás nováčka jménem
Argoth(CS)N.
-
Backroll(CS) se přejmenoval na SpatnejWLIW(CS) - doufám, že ho nebude mít na náš klan :)


23.4.2002
- náš klan kvůli svým sklonům k PK :) dobrovolně opustil QA-Caps-L(CS).
-
Klapka(CS)N se stal právoplatnýmčlenem a tak ho u nás vítám.
-
Arch-Mage(CS) nedáčlenům Devils oddechnout :). Za další ucho jsem mu připsal 10 bodů.
-
Gorin(CS)N přestoupil na level 24, jen tak dál.
-
Arch-Mage(CS) přestoupil na 44 - Wizard je na dosah :).
- jinak jsem velice potěšen vaší aktivitou v posledních dnech. Včera jsem na bn během hodiny potkal dokonce asi 10členů, což je vinikající. Doufám,že to vydrží, nechci to tak jako v případě Capse z 18.4. zakřiknout :)).
- dále jen tak pro jistotu připomínám radě její dvě hlavní nové povinnosti - přijímání nových nováčků podle nového systému a sledování všechčlenů, co se aktivity a s tím souvisejícím přidělování bodů za aktivitu týče.
- také by už mohly proběhnout nějaké ty duely do turnaje. Pokud se chce ještě někdo dodatečně přihlásit, tak může, ale ať mi dá vědět.
- uskutečnila se také výměna věcí z truhel mezi námi a našimi spojenci
Blue Dragons, díky které jsme získali pro nás cenné věci, jako např. dreamy, najsy, thc atd. Něco jsme také samozřejmě museli obětovat :) ale myslím, že jsme neprodělali. Tato výměna byla ale dobrá hlavně k tomu, že zbavila slovo spojenectví dosud vcelku prázdného významu a upevnila naše přátelské vztahy. Tak by to mělo být i do budoucna a pokud někoho z vás napadne nějaký další podobný nápad (tenhle byl Jaguara, správce pokladu BD) tak budu velmi rád.(truhlu jsem ještě neaktulizoval tak se nedivte, že se to tam neprojevilo :). Jinak ta výměna probíhala asi tak, že Jaguar mě na bn nadhodil svůj nápad a jelikož se pobliž zrovna vyskytoval i Drug, tak jsem ho odkázal na něj ať jdou smlouvat :) Drugnovi jsem samozřejmě řekl ať se nenechá obrat, protože bylo vidět, že Jaguar má duši obchodníka jdoucím za ziskem :). Výměna ale dopadla pro obě strany dobře, což je dobře :)).


22.4.2002
- myslím, že našeho nového skvělého loga jste si už asi všimli :))). Doufám, že se vám všem líbí a máte z něj stejně obrovskou radost jako mám já. Náš klan za něj vděčí Drugnanovovi(CS), který odvedl opravdu prvotřídní práci, prokázal se jako skvělý zástupce(proto jsem si ho taky vybral :) a opět prokázal jak moc mu na klanu záleží. I když to pro body nedělal tak jsem mu jich 50 připsal. To logo je dělané ve flashi, takže se možná stane,že někomu nepude - v tom případě mi to dejte určitě vědět na mail nebo do gb.Časem to logo možná získá zelený nádech, ale prozatím myslím,že i tak je to super.
-
Mirecek(CS) přestoupil ma level 41, kčemuž mu gratuluji.
-
Tor(CS)N přestoupil na level 34 - rovněž gratuluji.
-
Backrollovi(CS) jsem opravil level z 24 na 42.


20.4.2002
- včera proběhla schůze klanu. Důležitá byla především kvůli zavedení nových pravomocí rady klanu. Více podrobností se dočtete také v novém odkazu struktura klanu. Mimochodem ty odkazy jsou samozřejmě jen dočasné do doby vytvoření nových buttonů. Co se týká nových pravomocí rady, tak bych chtěl aby k nim jejíčlenové přistupovali zodpovědně a aktivně, protože býtčlenem rady je teď právě daleko významnější a zodpovědnější funkce než dříve.
- rada se začíná řídit novým pravidlem o přijímání nováčků od nováčků, kteří mají v sekci novice v datumu přijetí otazník.
- výše běhající datum ačas schůze rady je provizorní -členové rady se mohou dohodnout na jiném ovšem onomu datu blízkém dni. Pak ať mi to kdyžtak Předseda rady oznámí, ale mějte na paměti,že další schůze rady se bude konat o tři týdny později ve stejný den - no ani na tom vlastně zas tak netrvám, prostě schůze rady by se měli konat vždy po třech týdnech v rozmezí víkendu.
- všem (aspoň doufám,že jsem na nikoho nezapomněl :) účastníkům rady bylo připsáno 20 bodů.
-
Backroll(CS)N se stal právoplatným členem klanu. Za jeho přijetí si 20 bodů připsal Lipo(CS).
-
EW-Fensalir(CS) do klanu přijala nováčka LLT-Sorvin(CS)N. Dále k nám byl někým (nevím kým - ať se mi ozve) přijat Gorin(CS)N. Oba u nás vítám a doufám,že budou naší radou shledáni způsobilýmy k přijetí za naše právoplatnéčleny.
-
Arch-Mage(CS) vystoupal už na level 43 a QA-Caps-L(CS) si také velmi polepšil a přestoupil a hodně levelů na nynější 37.
-
Sir.Kalten(CS), Leapfrog(CS) a Dedlinn(CS) získali hodnost Sorcerer, kčemuž jim gratuluji.
-
Drugnanov(CS) se stal Magicianem,čímž spolu s ostatními dále přispěl kšířící se slávě našeho klanu.
- jinak jsem rád,že se vám líbí ta historie klanů a slibuji,že snad v brzké době napíšu pokračování.
- jakékoli dotazy či nejasnosti ohledně schůze jakožto i všeho ostatního pište na můj e-mail.
-členi zařazení do kolonky neaktivní ať mi o sobě dají nejpozději do tří týdnů vědět, jinak budou z klanu vyloučeni.


18.4.2002
- QA-Caps-L(CS)N se stal právoplatnýmčlenem, kčemuž mu blahopřeji a nepochybuji,že aktivita mu vydrží i nadálé (abych to nezakřik :)
- za jeho přijetí si připsal 20 bodů
Lipo(CS), ze kterého se tak stává první  Wizard našeho klanu, kčemuž mu moc gratuluji.
- Lipo ovšem očividně míří k ještě vyšším cílům :), protože k nám přijal další dva nováčky. Jsou jimi
Kalmahl(CS)N a Mephistto(CS)N. Oba vítám a přeji mnoho úspěchů. To samé pak přeji také dalšímu nováčkovi, kterým je Lord_modrik(CS)N a do klanu ho k nám přijal Arch-Mage(CS).
- posledním nováčkem, kterého u nás dnes vítám je
Tor(CS)N, kterého přijal Drugnanov(CS).
-
Albis(CS) dosáhl již levelu 40, což je další dobrá zpráva.
- updatoval jsem truhlu, která pod náporem spousty našich nových nováčků poněkud zchudla, což je ale dobře protože to dokazuje,že truhla pracuje tak jak jsme si při jejím vzniku přáli, zvláště pak o standardní věci, jako najs, thc a dream, takže bych vás chtěl všechny povzbudit abyste zase něčím přispěli - potřebujeme rezervy :)
- na závěr připomínám zítřejší schůzi, na které se bude jednat především o těchto věcech: spojenectví nabídnuté nám klany BK, HW a AoD, volba nové rady (rada se bude volit na každé schůzi ze členů, kteří do ní na schůzi ohlásí svoji kandidaturu), nové pravomoce rady, změna způsobu přijímání nováčků do klanu.


15.4.2002
- do klanu přibyl nováček Dr.Pako(CS)N (žádná příbuznost s Pakodlakem(SoU) :) na levelu 40. Přijal ho k nám Dedlinn(CS) a přeji aby se dařilo.
-
EG-Kalten(CS) se přejmenoval na Sir.Kalten(CS) - změna k lepšímuřekl bych :)
- náš klan bohužel opouští jeden z dobrých členů. Je jím
Mr.Azuro(CS), jemuž přeji nadále hodněštěstí.
-
Mirecek(CS) slaví kulatiny, protože dosáhl skvělého 40tého levelu - gratuluji.
- jinak náš čerstvý člen
Dedlinn(CS) a Dr.Pako(CS)N nezahálejí a loví naše nepřátele Devils o stošest :). Dedlinnovi jsem připsal celkem 40 bodů za uši dvoučlenů DL přičemž jedním bylo i cenné ucho ER-Ellaine(GDL). Dr.Pako(CS)N obdrží, pokud bude přijat, 15 bodů za ucho mága DL na 39 levelu.
- s lovem DL je však spojena i jedna pro mě nepříliš radostná zpráva. Jedná se o to, že vůdce Devils ER-Ragnall(ADL), za jehož ucho je ve wanted vypsána odměna 50 bodů, mě upozornil, že někteří členi a nováčci našeho klanu po něm chtějí aby jim dal jeho ucho jen tak bez řádného duelu. Ucho by mi potom samozřejmě předali a vyinkasovali 50 bodů. Nechci nikoho jmenovat, ale vím o koho se jedná a chtěl bych dotyčné upozornit, že jejich chování se neslučuje se zásadami klanu CS a pokud se o nich ještě něco podobného dozvím tak je z klanu vyloučím.


12.4.2002
- přišel k nám nováček Cermag(CS)N, kterého přijal Lipo(CS), který zřejmě nechce ponechat nic náhodě co se týče toho Wizarda, po kterém už nějakou dobu chtivě pošilhává :)). Cermaga vítám a doufám,že su mu bude v CS líbit a bude pro něj vítaným přínosem.
- pokud budete chtít na schůzi, která se koná za týden přednést nějaký návrh, tak si ho předem pečlivě připravte a promyslete.
- jinak noste uši DL pokud chcete body, posílejte obrázky, duelte to turnaje nebo se do něj dodateně přihlašte atd. atd.


11.4.2002
- Lipo(CS) přijal nováčka jménem Klapka(CS)N na 24 levelu, kterého u nás předběžně vítám a doufám,že ho budu vítat ještě jednou jako právoplatnéhočlena CS.
-
Backroll(CS)N ulovilčlena klanu Devils na 39 levelu, jehož ucho jsem po důkladném prozkoumání ocenil na 15 bodů  :)
- do galerie přibyl snímek od
Caps-L-QA(CS)N.


9.4.2002
- Dedlinn(CS)N je už od včerejška Dedlinn(CS), protože úspěšně absolvoval nováčkovskou lhůtu. Za jeho přijetí si 30 bodů připisuje Arch-Mage(CS)
- ještě připomínám,že turnaj už je zahájen a takyčekám na nějaké ty obrázky od vás, které by ještě rozšířily naši galerii.
- dneska toho bylo nějak málo, určitě jsem na něco zapomněl :)


7.4.2002
- do klanu se po menší nepřítomnosti vrátil náš dobrý člen urza-mag(CS), protože poznalže, "všude dobře, doma nejlépe" :). Ať se mu tedy u nás daří a už nás neopouští :). 
-
Lipo(CS) k nám přijal nováčka jménem Beckroll(CS)N, kterého u nás jménem všech vítám.
-
Mr.Azuro(CS) si udělal novou postavu se stejným jménem ovšem bez sníženýchživotů, které měl teď, co hošlechtí.
- rozšířil jsem naší
galerii. Jinak, jestli máte nějaké zajímavé a pěkné obrázky vy a chcete aby se na ně mohli podívat i ostatní tak mi je pošlete a já je uveřejním(pokud budou stát zato)
- Od zítřka mohou začít duely do turnaje, který tímto prohlašuji za slavnostně otevřený. Turnaj bude probíhat dokud nezaduelí každý s každým takže není žádného spěchu. Do turnaje se někdo může přihlásit i dodotečně.


5.4.2002
- dodatečně jsem připsal 5 bodů za aktivitu a 20 za účast na předešlé schůzi Gandalfovi(CS).
- dodatečných 10 bodů obdržel rovněž
Demnogonis(CS)
-
Lipo(CS) přijal nováčka Caps-L-QA(CS)N, kterému se snad u nás bude líbit a zařadí se mezi aktivníčleny.
-
Albis(CS) přestoupil na level 37 - gratuluji.
-
Arch-Mage(CS) se nejspíš vydal na válečnou stezku proti DL, protože mi přinesl další ucho jejich sorce na levelu 38, za které jsem mu připsal 15 bodů - jen tak dál, nesmíme nechat naše nepřátele zahálet :)


4.4.2002
- dneska jsem přiděloval body za aktivitu v souladu s naším bodovacím řádem, takže: 40 bodů získal Lipo(CS), 35 Arch-Mage(CS), 30 Drugnanov(CS) a Almamag(CS), 25 EF-Saruman(CS), EG-Kalten(CS) a Buffy(CS), 20 Demnogonis(CS), EF-Shadowman(CS), Mr.Azuro(CS), Gandalf(CS), Albis(CS) a Bellukas(CS). Je možné,že se někdo cítí poškozen(já nesem na bn taky vždy abych si všmnlu všeho) - v tom případě ať se mi ozve a uvidíme. Jinak toto přidělování bodů za aktivitu bych v blízké době(po schůzi) chtěl spolu s rozhodováním o přijímání nováčků rovněž svěřit radě. 
-
EF-Saruman(CS) překročil mez 150ti bodů a vzhledem k dostačujícímu levelu mu tím pádem nic nestojí v cestě, aby se stal naším dalším Magicianem, kčemuž mu gratuluji.
- Jinak ještě k té věci s nadávkami na klan GA (viz. 2.4.). Lipo i Arch v gb slíbili, že nadáky omezí (pro jejich dobro v to doufám :) nicméně v tomto případě, jak se nakonec zdá nejednali tak jak jednali úplně bezdůvodně. Oba mě totiž ujistili, že s nadávkami začal Jeanes(GA) a to nadávkami na náš klan. O této maličkosti se mi ve svém žalování jaksi Jeanes(GA) zmínit zapomněl, takže v tom taky nebyl nevinně. To jen abych to uvedl na pravou míru, dál už se k tomuto malichernému tématu nebudu vracet.

- jinak jsem aktualizoval truhlu a zapsal do tabulky turnaje, ty kdo se dosud přihlásili. Jinak doufám, že účast ještě naroste - jde především o zábavu. To jak, je kdo v duelech dobrý stojí až na druhém místě a když někdo nezíská třeba ani bod a bude poslední neznamená, že Diablo neumí nebo se tím nějak zesměšní - Jednak duely a hra je něco úplně odlišného a pak nevím, jak vy, ale pro mě to, jak je kdo dobrý nepředstavuje hlavní kritérium podle kterého lidi na bn posuzuji. Abych tomu ještě dodal váhu tak do turnaje se například přihlásil i Drugnanov(CS), který je pure legit a tím pádem má asi jen 850 many. 
- schůze klanu se bude konat v pátek 19.4. ve 20:00 v naší temné věži CS-1. Toto datum kdyžtak pozměním v případě, že to hodně lidem nebude vyhovovat - ale musíte mi dát vědět, co nejdřív, protože pár dní před určeným datem už to narychlo měnit nebudu.


2.4.2002
- dnes si nejdřív odbydu to horší. Takže v souladu se závěry schůze z 9.3.2002 jsem dnes z klanu vyloučil celkem 24členů, kteří byli dlouhodobě neaktivní a nejevili o klan zájem. Pokud by se toto měločasem změnit, tak je rád opětovně přijmu.
- dále bych chtěl upozornit na bod našeho kodexu, který říká, že člen klanu CS nebude mluvit sprostě (tím nemám namysli vůbec, což by ovšem nebylo od věci, ale zkrátka jen v posledním případě a s mírou). Nedávno jsem si toho ve zvýšené míře povšiml u
Lipa(CS) a Arch-Mage(CS), což je velmi smutné, jelikož se jedná právě o jediné dva Magiciany, které náš klan má a kteří by tím pádem měli jít příkladem. Ten samý bod kodexu pak dáleříká,žečlen klanu CS nebude pomlouvat ostatní klany na bn, na což bych ovšem neupozorňoval pokud by se jednalo o RG nebo jim podobné. Tento druhý bod se bohužel rovněž vztahuje k oboum již zmíněným, jelikož se mi doneslo,že bezdůvodně pomlouvali nově vzniklý klan GA. Já bych to nectěl nijak zveličovat, ale prostě doufám,že jsou s tím teď všichni srozuměni aže se to už nebude opakovat.
- Arch-Mage(CS) mi donesl ucho jednoho mága na 39 levelu z DL, za což jsem mu udělil v souladu s bodovacím řádem 15 bodů.
Arch-Mage(CS) se tímto stává druhým Magicianem našeho klanu.
- v guestbooku byjste si měli přečíst mou reakci na zprávu od
EF-Sarumana(CS)


1.4.2002
Dnes náš klan slaví první výročí od svého vzniku!! Je to velmi významná a radostná událost. Jak jistě víte tak prakticky neustále vzniká mnoho nových klanů, které se většinou nedožijí ani jednoho měsíce. Dále pak zanikají a udadají i některé klany starší. Jsem opravdu velmi rád, že mohu konstatovat, že náš klan nejen vytrval ve své tradici, ale postupem času ještě více vzkvétal a dnes má tu čest se beze všech pochyb řadit mezi pár nejlepších klanů na battle netu. Tohoto úspěchu klan dosáhl především díky lidem, pro které znamenal a znamená něco více, než jen místo, kde mají či měli svou postavu. Jsou to lidi jako Amarkand, Fensalir, Heblik, Drugnanov, já :) a další jakožto snad i většina klanovýchčlenů. Nezbývá než popřát našemu klanu mnohošťastné budoucnosti a skvěléčleny, pro které bude znamenat druhý domov.
- v souvislosti s touto událostí vyhlašuji první turnaj CS. Doufám,že o něj projevíte zájem a hojně se ho zůčastníte - jde především o zábavu a přátelské soupeření v rámci klanu. Takže, kdo máte zájem tak se mi nahlašte na mail nebo do gb a jestli bude účast obstojná tak se turnaj realizuje. Jinak mi rovněž napište svůj názor na variantu duelu dvojic - jestli máte zájem, případně, jak byste si to představovali(mám na mysli třeba oblišná kouzla pro každého z dvojice atd.). Až (jestli) se přihlásí dostčlenů, na což by měli stačit tak dva týdny, tak se turnaj rozjede. Více podrobností o pravidlech atd. naleznete v odkazu výše.
- jinak připravuji rozšířit galerii o takový malý seriál a pokud budete mít nějaké zajímavé obrázky ať už ze hry nebo chatu, tak mi je určitě pošlete - pokud budou stát zato, tak je určitě uveřejním.
- abych vás "navnadil" :) tak vám ještě prozradím,že Drugnanov pro vás chystá novou soutěž na způsob předchozího "znalce unikátů" až na to,že teď půjde o bestijky. Více neprozradím, jen ještě to,že ve hře budou určitě hodnotné ceny tak se můžete, v rámci možností, :) předem připravovat.
- Jinak s dnešním datem je spojena další významná změna a to že
Drugnanov(CS) se stává novým zástupcem leadera klanu. Velmi mu záleží na klanu, velmi dobře ho reprezentuje a tak dále. Proto jsem si ho vybral za svého zástupce a jestli se to někomu nelíbí, tak má smůlu.
-
Heblik(CS) se své funkce vzdal až skoro rád :) ne, proto,že by mi nebyl oporou, nebože by ho to nebavilo, jako spíš pro nedostatekčasu atd. Nicméně do budoucna připravuji rozšíření pravomocí rady klanu, která tím pádem bude potřebovat svého předsedu a tak sem ho na ten post zatím provizorně s jeho souhlasem umístil. Více se s tímto spojené změny projednají na příští schůzi, jejíž datum včas předem ohlásím.
- a další radostná zpráva - do klanu se nám po menší pauze vrátil snad náš nejaktivnější člen a dosud jediný magician
Lipo(CS). Lipo to teď v poslední době neměl vůbec lehké - Poliman(VIK) mu na chvili ukradl nick a trapně se za něho na chatu vydával - takže na něj buďte hodní :)
- dále u nás s radostí vítám 3 členy, kteří absolvovali nováčkovskou lhůtu. Jsou jimi:
Mr.Tleilax(CS), Lakedun(CS), které oba přijal Mr.Azuro(CS) a připisuje si tak celkem 50 bodů, a v neposlední řadě Synchr-o(CS). Doufám,že se vám u nás bude líbit aže budete aktivní.
- tak to by k dnešku bylo zhruba vše (uff :) tak vám přeji hezkého apríla(pokud takový může vůbec být :) a nenechte se moctkrát napálit :)


29.3.2002
- dnes se stali právoplatnými členy klanu Jolinar_malksur(CS) a Killer(CS). Oba v klanu vítám. Za přijetí Killera si připisuje 10 bodů Mr.Azuro(CS).
- do klanu přišel
DEDLIN(CS)N, kterého přijal Arch-Mage(CS). Dedlina mezi nás vítám a doufám,že se mu tady bude líbit a bude pro klan přínosem.
-
Demnogonis(CS) přestoupil na 37 level, kčemuž mu blahopřeji.
- poněkud se zpožděním jsem připsal level i mému ctěnému :) zástupci. Takže
Heblik(CS) postoupil už na skvělý 48 level ovšem jak to tak vypadá, ještě jsme od něj neslyšeli poslední slovo, protože slíbil,že do prázdnin pokoří 50ku tak se máme na co těšit :))
- byla aktualizována truhla


25.3.2002
- pokud to ještě nevíte, tak proběhla změna na postu vůdce u našich spojenců Blue Dragons - Alaitos(BD) se stal opětovně císařem.
- dnes vypršela nováčkovská lhůta nováčku jménem
Dambo(CS)N, kterého jsem však na bn nikdy neviděl a ani mi dosud nenapsal jaký má level, když jsem ho o tožádal v gb, takže dokud se mi neozve a nedá vědět,že to sčlenstvím myslí vážně tak není plnoprávnýmčlenem.
Albis(CS) opět postoupil, tentokráte o levely dva a to na 35 lvl - dobrá práce :)
- také jsem aktualizoval truhlu, ve které probíhá čilý ruch a jak je vidět vzali jste si moje slova k srdci a darujete především kvalitní předměty, které už pomohly mnoha našim členům, což je přesně to, k čemu má truhla sloužit.


24.3.2002
- trochu jsem to tu zpřehlednil a upravil, protože se v tom vážně občas nedalo skoro vyznat :)
- jinak
Arch-Mage(CS) přestoupil o celé 4 levely a to na level 41 a Mirecek(CS) si vedl také moc dobře, protože zaznamenal postup o levely 3 na 39 lvl. Oběma gratuluji, jen tak dál.


23.3.2002
- tak jsem šťastně zpět (nic jsem si nezlomil, i když jednou jsem měl namále :) a koukám, že nováčci se k nám jen hrnou, což je samozřejmě dobře, jen doufám, že budou všichni dělat klanu čest a zařadí se mezi dlouhodobě aktivní členy. Mám tedy tu příjemnou povinnost u nás přivítat následující posily našich řad: Killer(CS)N, Mr.Tleilax(CS)N, Lakedun(CS)N, které všechny přijal Mr.Azuro(CS) - wow to bude bodů :), a dále Jolinar_malksur(CS)N a Synchr-o(CS)N, kteří k nám přišli z vlastní iniciativy. 
- další povinnost je poněkud smutnější, jelikož z klanu odešli (z osobních respektive časových důvodů) dva členi a to jediný Magician a snad nejaktivnější člen
EG-Lipoman(CS) a Sorcerer a taktéž dobrý člen urza-mag(CS). Oboum přeji hodněštěstí a dveře klanu jsou jim do budoucna nadále otevřené. 
- počet členů v klanu se však nemění, jelikož 14ti denní lhůtou prošli a do klanu přijati byli
Morbimag(CS)N a Darken(CS), za kterého si připisuje 30 bodů Arch-Mage(CS).
-
Mr.Azuro(CS) přestoupil na skvělý 45 level a Albis(CS) se vyhoupl za velmi krátkou dobu už na level 33. 
- jinak se snažte pomoci našim spojencům Blude Dragons v jejich boji proti (GoBD), kteří jim vyhlásili válku pravděpodobně ve snaze svůj malý klan pouze rychle zviditelnit.


16.3.2002
- byla updatována truhla, která se zdá fungovat  už od samého počátku, což je dobře.
- jinak tady teď
týden nebudu (jedu na hory), takže se nedivte, že neupdatuju - snad to ted týden vydržíte :)


14.3.2002
- Albis(CS)N se dneškem stávářádnýmčlenem klanu - ať se daří.
-
EF-Saruman(CS) postoupil na level 41 - dobrá práce :)
- jinak pokud budete chtít dát něco do truhly tak ať je to něco, co bude ostatním opravdu k užitku, ne třeba crystal ring of thieves apod. :)

 


13.3.2002
- končíme válku s klanem Metal Guards z důvodu jejich reorganizace včetně názvu.
- vítám v klanu nováčka jménem
Dambo(CS)N, kterého přijal Arch-Mage(CS).
-
EG-Kalten(CS)N a Mirecek(CS)N se stali řádnými členy klanu, k čemuž jim gratuluji.


11.3.2002
- předevčírem proběhla schůze klanu, s jejímiž výsledky se můžete seznámit v sekci schůze.
- na schůzi byla mimo jíné zavedena i truhla klanu, kterou jsem prozatím zařadil do výše uvedených odkazů než udělám nové buttony. Truhla začíná oficiálně fungovat od pátku 15tého. Drugnanov(CS) se stal správce truhly a byla mu udělena i odpovídjící hodnost. Jako správný správcešel příkladem a zaplnil truhlu mnoha předměty.
- do klanu přibyli dva nováčci:
Morbimag(CS)N, kterého přijal EG-Lipoman(CS), a Darken(CS)N, kterého přijal Arch-Mage(CS). Oba u nás vítám a přeji do budoucna mnoho úspěchů. Vzhledem k dalšímu bodu, navrženému Arch-Magem, se ode denšního dne připisují body za přijetí nováčků až poté, co se stanouřádnýmičleny klanu.
- na schůzi bylo také odsouhlaseno vyloučení neaktivních členů z klanu, aby se klan takříkajíc "pročistil" a zůstalo zdravé jádro, protože dlouhodobě neaktivní člen jako by ani nebyl člen.
Takže pokud mi dotyční, kteří jsou momentálně uvedení v tabulce členů jako neaktivní, nedají do 3 týdnů od dnešního data vědět, že o členství v klanu mají nadále zájem s tím, že jejich aktivita vzroste, budou z klanu vyloučeni. Pokud se tak stane a někdo z nich v budoucnu projeví zájem o opětovnéčlenství tak mu jsou dveře samozřejmě nadále otevřeny.
-
Arch-Mage(CS) postoupil na level 37. Gratuluji.
-
Mr.Azuro(CS), urza-mag(CS) a Gandalf(CS) dosáhli hodnosti Sorcerer. Všem třem k tomuto úspěchu blahopřeji.


9.3.2002
- tak jak jsem slíbil, podařilo se mi napsat  pokračování historie klanů. Doufám,že se vám bude líbit.
- jinak
Drugnanov(CS) mi poslal úžasný  obrázek, který znázorňuje celý Tristram jako na dlani, takže se na to určitě podívejte, stojí to za to - mějte strpení při načítání, které trvá celkem dlouho, ale výsledek stojí za to - zvláště na kostel je pěkný pohled shora. Za tento mimořádný příspěvek uděluji Drugnanovovi 30 bodů, které si zasluhuje. Pokud někdo má podobný nápad, který prospěje klanu, tak ho samozřejmě s radostí uvítám a nebudušetřit body :)
- připomínám konání
dnešní schůze ve 20:00 na channelu CS-1
- EF-Passek(CS)N prošel nováčkovským termínem a vítám ho v klanu jako právoplatného CS.


7.3.2002
- Bellukas(CS)N a EHS-Emhir(CS)N úspěšně prošli nováčkovskou lhůtou a tak je opět vítám, tentokrát jako právoplatnéčleny klanu.
- za nováčka jménem
Mirecek(CS)N si dodatečně připisuje 30 bodů rovněž Mr.Azuro(CS), který se vedle Lipomana(CS) zasloužil o jeho přijetí.
-
Arch-Mage(CS) a urza-mag(CS) zaznamenali přestup v levelech, k čemuž jim gratuluji.


4.3.2002
- Mirecek(CS)N přespoupil na level 36 a EF-Saruman(CS) na level 40. Oběma gratuluji a přeji neklesající výkonnost i nadále :)
- jinak připomínám blížící se schůzi - předem si připravte své návrhy k prodiskutování aby se předešlo zmatkům.
- jinak jsem rád, že ohlas na můj příběh je veskrze kladný a pokračování by se mělo objevit o víkendu - jestli škola dovolí :(


1.3.2002
Tak a je to konečně tady! Klan má prvního mága, který dosáhl hodnosti Magician ! Za přijetí nováčka jménem Albis(CS)N lvl.16, kterého u nás samozřejmě srdečně vítám, 10 bodů získal a magické hranice 150ti bodů dosáhl EG-Lipoman(CS) ! K tomuto úspěchu mu velmi blahopřeji, doufám,že bude nadále pokračovat ve skvělé práci a nepochybuji,že ostatní budou následovat jeho zářného příkladu - teda Lipo abych tě nějak nepřechválil :)).
-
schůze se bude konat v sobotu 9.3. od 20:00 na CS-1, tak se pokud možno dostavte a pokud vám do toho něco přijde tak se prosím omluvte.
- na závěr bych chtěl upozornit na členy nově vzniklého "klanu" RG = Renegades = odpadlíci. Nechci se tu o nich nijak dlouze rozepisovat, nestojí mi za to, jen chci říci, že to jestli se s nimi budete bavit a jaký vztah k nim budete mít nechám samozřejmě na vás, nicméně já je považuji za naprostou spodinu a jestli k nim nějakou čirou a nevysvětlitelnou náhodou někdo pociťuje sympatie a souhlasí s jejich názory tak bych byl rád aby si rozmyslel své členství v CS.


28.2.2002
Asi jste si všimli nového odkazu, který je o něco výše. Jak jistě víte, každý klan má, nebo by měl mít, určitou historii, a to nemám na mysli jen data, jako založení atd. , ale spíše historii zasazenou do světa Diabla samotného. No a já jsem se rozhodl se pokusit napsat příběh, který by popisoval společnou historii klanů všech :) tedy i našeho, který ji potřebuje jako sůl :). Doufám,že se vám bude líbit a dále vám zpříjemní tuto skvělou hru.
-připomínám, abyste mi pokud možno všichni, kteří se hodláte na
schůzi dostavit, dali vědět, který den z příštího víkendu by pro vás byl nejvhodnější abych podle toho mohl určit konečné datum, které bude vyhovovat nejvíce lidem aby se nás sešlo, co nejvíc. 
- Jinak
Arch-Mage(CS) přestoupil o level na 35 a Mr.Azuro(CS) hned o levely dva a to už na level 44. Oběma gratuluji, jen tak dál.
-
EG-Lipoman(CS) přijal do našeho klanu nováčka jménem Mirecek(CS)N, lvl. 35, kterého u nás vítám a doufám,že bude dělat klanučest. Lipo si připisuje 30 bodů,čímž se stává nejaktivnějšímčlenem klanu s tím,že už mu shází pouze 10 bodů k magii vyšší stezky (hodnosti Magician :).
- jinak do klanu dnes vstoupil ještě jeden nováček a to
EG-Kalten(CS)N lvl.44, za kterého si cenných 40 bodů připisuje jeho bratr :) Demnogonis(CS). Oběma gratuluji a doufám, že se u nás bude Kaltenovi líbit a bude kráčet ve šlépějích svého bratra, který se zdá být dobrým mágem :).


27.2.2002
Chtěl bych všechny upozornit na schůzi, která se bude konat příští víkend a to od 20:00 jako vždy v naší temné věži, kde se jednou začas scházíme k poradě abychom projednali naše tajné plány. Datum našeho setkání ještě není pevně určeno, protože chci aby byl na zasedání přítomen, co největší počet mágů a tak mi pošlete prostřednictvím svých služebníků (=e-mail, gb :) zprávu, kdy se můžete dostavit abych vybralčas, který je příhodný pokud možno pro všechny; je mi totiž jasné,žečasu není nikdy nazbyt, zvláště pak u těch, kteří se, tak jako my, oddávají pilnému studiu magického vědění do hloubky. 
- z klanu odešel z důvodů, které můžete nalézt v příslušné zprávě v guestbooku,
Carne-mag(CS)
-
Demnogonis(CS) a Drugnanov(CS) obdrželi dodatečně 20 bodů za účast na jedné z dřívějších  schůzí, čímž oba dosáhli hodnosti Sorcerer a pozvedli naše již tak skvělé řady. Konečně také máme radu, jak má být :).


24.2.2002
Dnešní update je ve znamení Lipa čili Lipomana(CS), kterému jsem dodatečně připsal chybějících 50 bodů, z dřívější přechodné dlouhé doby neaktualizace stránek, a dalších 30 bodů za přijetí nováčka jménem EF-Passek(CS)N lvl. 40, kterého u nás srdečně vítám a přeji mu moho úspěchů. Pokud někomu z vás chybějí nějaké body z dřívějška jako tomu bylo u Lipa tak mi napište na můj mail, přčemž samozřejmě dodejte konkrétní informace třeba jménočlena, kterého jste přijali, schůze, které jste se zůčastnili a nedostali za to body atd.
-
Lipoman(CS) dosáhl hodnosti Sorcerer, k čemuž mu gratuluji.


22.2.2002
Takže tu máme nový gb! - snad se vám líbí, užívejte ho podle libosti. Jinak jsem poslední dobou opravdu potěšen vaší aktivitou na bn - dokonce to vypadá,že pár jedinců je tam skoro pořád :) . Dále chci upozornit načleny klanu EA, kteří poslední dobou zase začali dělat na channelu lidověřečeno bordel a znovu obtěžovat ostatní svými projevy. Nenechte se od nich pokud možno vyprovokovat - nestojí vám za to. Chápu,že někdy to však může být těžké - v tom případě je prostě pošlete někam a dál se s nimi nebavte nebo je prostě /ignore.
- zavítali k nám dva nováčci:
Bellukas(CS)N, za jehož přijetí si připisuje body urza-mag(CS) a EHS-Emhir(CS)N, který k nám přišel sám. Oba u nás vítám, doufám,že si jim tu bude líbit a přeji jim, aby jim rychle utekla 14ti dení lhůta a mohli se těšit z plnoprávnéhočlenství.
-
chasser(CS) postoupil na level 23, k čemuž mu gratuluji.


18.2.2002
Nejdříve pár změn technického rázu: pomocí LoWangovy instruktáže se mi podařilo opravit zobrazovací rámy, takže teď se odkazy konečně zobrazují tam, kde mají a ne v samostatných oknech. Dále jsem LoWanga požádal, jestli by nám nepředělal náš guestbook aby se zamezilo mizení starších vzkazů a byl přehlednější. LoWang byl tak laskav a slíbil,že nám nový gb dodá. Doufám,že vás tyto změny potěší.
- v sekcičlenové jsem trvale oddělil neaktivníčleny od aktivních. Jak je vidět máme jich opravdu hodně a jejich další osud bude probrán na příští schůzi, jejíž datum upřesním později. Je možné,že je někdo zčlenů zařazených do neaktivních na bn převážně v době kdy já ne, takže v tom případě ať mi to oznámí.
- ve svém přidělování bodů za aktivitu jsem opomněl Arch-Maga, za což se mu omlouvám, ale bylo to způsobeno stejnou věcí jako v případě, o kterém jsem psal výše a to, že je na bn nejvíce asi v době, kdy já ne. S tímto jsem počítal a pokud je to případ někoho dalšího tak ať neváhá a ozve se mi. Dodatečně tedy tímto získává
Arch-Mage(CS) 10 bodů, které si právem zaslouží.
- dále je mi potěšením přivítat v klanu nového člena, který již prošel 14ti denní lhůtou. Je jím
urza-mag(CS) a body za jeho přijetí si připisuje EG-Almamag(CS).
- mezi naše aktivní členy se po delší pauze vrátil
Pepr(CS). Přeji mu hodně úspěchů a ať mu ta aktivita tentokrát vydrží trochu déle :)

 


16.2.2002
Další mágové udělali úspěšný krok za vyšší mocí - jsou jimi: EG-Lipoman(CS) lev.44, Buffy(CS) lev.40 a Demnogonis(CS) lev.36. Všem vám moc gratuluji. 
- rozhodl jsem se, že občas (asi tak jednou do měsíce) budu přidělovat body za aktivitu, čili vaší účast na BN. Myslím si, že to otevře novou cestu k vyšším hodnostem pro skutečně aktivní členy, kteří si to díky časté reprezentaci klanu na bn zaslouží. Začnu rovnou dneškem - členy, které v poslední době často na BN vídám a kteří si tímto připisují 10 bodů (můžu dát i víc :) jsou:
EG-Lipoman(CS), EG-Alamamag(CS), Drugnanov(CS), Buffy(CS), Demnogonis(CS) a EF-Shadowm1(CS). Všem blahopřeji a děkuji za dobrou reprezentaci našeho klanu na BN. Pokud jsem na někoho náhodou zapomněl tak ať se mi určitě připomene :). 
- nakonec jsem si nechal trochu smutnou zprávu - náš klan opouští, z důvodu účasti v příliš mnoha klanech, dobrý člen
Letpack(CS). Nechť se mu i nadále daří a vzpomíná na CS v dobrém.


12.2.2002
Dnes jsem jsem provedl menší aktualizaci levelů a to těch z vás, kteří mi o sobě v poslední době dali vědět, takže: Drugnanov(CS) zasadil temným silám opravdu tvrdou ránu, jelikož zaznamenal postup hned o levely dva a to z 42 na 44, gratuluji. Významných úspěchů dosahují rovněž Mr.Azuro(CS) - lev. 42 a Demnogonis(CS) - lev.35. Jen tak dál chlapci! :)
- dále bych chtěl upozornit na nové Diablo Forum, o kterém už sice jistě všichni víte, přesto jsem však zařadil jeho odkaz na naše stránky. Kdo chce může se zde zapojit do opravdu zajímavých debat, momentálně je však forum mimo provoz, do doby než se ho Lo_Wangowi podaří znovu uvést do chodu.  
- další nový odkaz vás odešle na stránky DL, kteří, jak jste si mohli povšimnout už z Ragnallovy zprávy v našem gb, vymysleli opravdu originální soutěž - je jen na vás, jestli se jí zůčastníte.


9.2.2002
Děkuji Fensalir za ta laskavá slova a jsem si jist,že ostatní, kterým byla určena, také. Já sám doufám,že se pod mým vedením bude klan dále zdárně rozvíjet nebo,že se jeho situace alespoň nezhorší :). Jsem si však téměř jist,že se tak nestane, jelikož mi jistě budete všichni, počínaje mým skvělým zástupcem a radou, velkou oporou. Očekávám,že se na dění v klanu budou podílet všichni aktivníčlenové - jak už napsala Fens, je to klan nás všech a měl by pro každého symbolizovat něco víc, než jen jméno na jeho stránkách a to především pocit soudržnosti, kamarádství a hrdost na to být jehočlenem. 
- včera dne 8.9.2002 proběhla ona veledůležitá schůze a na jejím základě prodělal klan důležité změny. více podrobností naleznete zde.
- z klanu jakožto i celého bn odešel
Clermind(CS). Přeji mu mnoho úspěchů at už bude dělat cokoli. 
- dále je mi potěšením přivítat (poněkud opožděně) v klanu 3 nové členy, kteří řádně proąli nováčkovskou lhůtou - jsou jimi:
Demnogonis(CS), Mr.Azuro(CS) a v neposlední řadě Lancor(CS). Doufám,že se jim bude v klanu i na bn dařit a přeji jim k tomu mnohoštestí. 
- na základě schůze jsem provedl změny večlenech, přičemž jsem v soupisceřadovýchčlenů umístil nejvýše ty, kteří jsou v klanu aktivní abych je oddělil odčlenů nepříliš aktivních, na které rovněž narážel v našem gb Gorwor :).
- dále bych chtěl všechny upozornit, že od dnešního data platí další bod probraný na schůzi a to možnost získat body za uąi našich nepřátel DL :). Body se budou pohybovat v rozhraní 1-20 v závislosti na tom čí ucho to samozřejmě bude. Jedinou výjimku tvoří samotný vůdce klanu DL ,Ragnall, přičemž za ulovení jeho mága
Owaina se počítá celých 50 bodů -viz wanted. Tak se koukejte snažit DL to jejich sbírání našich uší znepříjemnit a těším se na vaše úlovky :). Jeątě připomínám,že budu udělovat body pouze za uši získané v legit duelu a to získané počínaje tímto dnem - ne,že bych předpokládal,že by někdo podváděl, ale pokud zjistím od osoby, které ucho patřilo,že není získané v poslední době tak z toho vyvodím důsledky.
- rozjel jsem sekci Enchanters. Podrobnosti najdete v odpovídajícím odkazu nebo klikněte sem. Podoba sekce jetąě nejspíše není úplně kompletní, budu ji dále upravovat.
- dále bych měl na vás prosbu abyste se snažili přijímat do klanu pouze slušné dobré hráče, kteří toho budou hodni a nebudou klanu na bn dělat ostudu. Vím,že za jejich přijetí máte body, ale snad vám jako mě záleží spíše na "kvalitě" klanu ne na bodech, které můžete získat i jinými způsoby jako např. aktivitou, podnětnými návrhy ve prospěch klanu, uši DL :), atd.
- na konec vás prosím abyste mi poslali všechny věci, které se týkají aktualizace stránek jako např. stávající level vaší postavy, chybějící body, vámi přijatí nováčci apod. Tyto informace mi samozřejmě posílejte i v budoucnu na můj mail Merrdin@seznam.cz


9.2.2002
Loučím se...ne s klanem, ani s BN, ale končím jako leader klanu. V současné době jsem víc na LoD než na D1, a to by pro daląí rozkvět klanu nebylo dobré.  Na závěr však bych chtěla poděkovat.
Děkuji Merrdinovi,že na mé doporučení kandidoval na funkci leadra, protože jsem věděla,že klan bude pod jeho vedením v těch nejlepších rukou.
Děkuji Heblíkovi,že po krátké přestávce se vrátil zpět, aže se ujal funkce zástupce leadra.
Děkuji vám všem za podporu mé osoby v době, kdy jsem klan vedla já.
Zanedlouho klan oslaví první výročí své existence. Patří k renomovaným klanům na BN a současně seřadí k nejstarším fungujícím klanům. Věřím,že k nim bude patřit i nadále, protože má skvělé vedení a ve svýchřadách i neméně skvělé mágy. Klan je především o kamarádství a soudržnosti mezi jehočleny a je potřeba jej neustále dobře na BN reprezentovat.
Zdraví a novému vedení přeje mnoho úspěchů EW-Fensalir(CS)

1.2.2002
V pátek dne 8.2.2002 bude od 20:00 veledůležitá schůze.


31.12.2001
Jak jste si jistě všimli...... už dlouho jsem nedělala update stránek, za což se moc omlouvám. Mezi tím proběhly svátky vánoční, které byly bohaté jistě nejen na dárky, ale i na události v našem cechu mágovském.

Jelikož vzdělávání mágů a potírání diablovského zla probíhalo i o vánocích, jsou tady další postupy na vyšší levely, a to:
Mesotheon(CS) lvl 34, Caryfuk(CS) lvl 30, Almamag(CS) lvl 41, Drugnanov(CS) lvl 42 a Freesa(CS) lvl 37. Všem gratuluji.

Mezi řádné členy byli přijati:
Lipoman(CS) lvl 43, Cain(CS) lvl 19, Goshum(CS) lvl 31,  Sikilen(CS) lvl 16, Mrazik(CS) lvl 22, Letpack(CS) lvl 43, Chasser(CS) lvl 9. Někteří z nich nebyli z důvodu dlouhé neaktualizace stránek uvedeni mezi novici, ale všichni řádně nováčkovskou lhůtou prošli. Pokud jsem na někoho zapomněla (a to doufám že ne, ale i já jsem jenom mág - člověk) tak se mi připomeňte prosím znovu.

I o vánocích se rozhodli někteří mágové rozšířit řady členů našeho klanu, a proto mezi nováčky vítám následující mágy: Demnogonis(CS)N lvl 34, Lancor(CS)N lvl 8 a Mr.Azuro(CS)N lvl 30. Nechť se jim daří nejen u nás v klanu, ale na BN vůbec.

Naše řady se rozhodl opustit jeden z členů, a to Heblik(CS). Přeji mu tímto mnoho úspěchů na sólové dráze a jelikož byl po dlouhou dobu platným členem CS a je skvělý kamarád, dveře do klanu má neustále otevřeny.

Leader klanu DL, EG-Ragnall(ADL) nás žádá, abychom při lovu na něj jako diablova společníka nevyzývali na duel rogue EG-Ragnall, ale sorce jménem Owain(DL). Ucho Owaina má naprosto stejnou cenu jako ucho Ragnala, protože se jedná o toho samého hráče. Takže si na Owainovi řádně smlsněte:-)))) V tomto smyslu jsou upraveny i wanted.

Ze schůze zatím uvedu jen to, že mezi členy rady byli zvoleni Arch_Mage(CS) a Shadowman1(CS). Něco o schůzi, body za účast na schůzi a body za přijetí nováčků a s tím spojené nové hodnosti uvedu v příątím update. Protože jsem různé změny měla na množství různých papírech, které se mohly vypařit do nenávratna při mohutném předvánočním úklidu, pokud jsem na něco či někoho zapomněla, připomeňte se mi prosím znovu, a to nejlépe na můj email fensalircs@post.cz

Jinak vám všem přeji úspěšné vykročení do nového roku, aby vám rychle létaly firebally, nezlobily vás soulburner a padaly samé DROWy.


12.12.2001
Vánoce se blíží....a s nimi i schůze mágů, která se uskuteční   v pátek 21.12. 2001 opět ve vysoké temné věži (channel)  jménem Diablo retail CS-1, a to od  20:00 hodin.
10.12. byla ukončena soutěž o znalostech unikátů, byla jsem nepříjemně překvapena malou účastí z řad členů CS, asi uvedené ceny byly málo atraktivní.... Vyhodnocení najdete ZDE: Soutěž  "Znalec unikátů"  
Mé oči unavené studováním čarodějných receptur se přehlédly, a tudíž se omlouvám mágovi jménem Drugnanov(CS) za trvalé komolení jeho jména. Již je vše správně opraveno.
Z pohaslých plamenů vyšli a dřímaje v rukou svůj věrný meč, poslední ránu pánu Teroru zasadili a tím svá umění magická zdokonalili tito mágové:
Drugnanov(CS) postup na lvl 35, Saruman(CS) lvl 39, Stormix(CS) lvl 31, Gandalf(CS) lvl 37, Buffy(CS) lvl 38, Goshum(CS)N lvl 31 a Freesa(CS) lvl 35.
Mezi řádné členy byli zařazeni po projití nováčkovskou lhůtou a četnými podzemními kobkami i peklem
Freesa(CS), Genocydus(CS) a cmd-j5(CS).
Z postavení planet vzhledem k ose zemské jsem vyčetla, že v uplynulém týdnu projevili zájem o náš klan noví mágové, a to Lipoman(CS)N lvl 42 a Cain(CS)N lvl 19.
Posledním bodem dnešního zápisu do svitků pekelných je příděl bodů, a to King_Sobo(CS) - 50 a Saruman(CS) - 40.


3.12.2001
Čas plyne dál.......a opět tady máme několik změn: 
Nejprve jednu nepříjemnou, ať ji máme rychle za sebou: V souladu se závěry poslední schůze klanu, bylo oznámeno na stránkách klanu několika členům, které již na BN nikdo dlouho neviděl, zda budou mít nadále zájem o členství v klanu. Jsou to:
NeroPascal(CS), matysek(CS), SirLevar(CS), SirAchu(CS), Mironor(CS), sv.Tomas(CS), Sorcerer_V(CS) a Scooter(CS). Jelikož ani jeden z nich se neozval, možná se zapomněli u Ogdenači u Adrie, tak dnešním dnem přestávají býtčleny klanu CS. Pokud se na BN vrátí, rádi je v klanu opět uvítáme.
A teď změny mnohem příjemnější:
- Mezi řádné členy byli po úspěšném absolvování nováčkovské lhůty zařazeni tito členové:
Druganov(CS)   lvl 33, milce(CS) lvl 29, Almamag(CS) lvl 38, Kalmank(CS) lvl 36, Lidkon(CS) lvl3, wooky(CS) lvl 7
- V boji s temnými silami obstáli a tím se posunuli o další levely tito mágové:
Druganov(CS) postup na level 33, Saruman(CS) lvl 38, Gandalf(CS) lvl 36, Almamag(CS) lvl 38, Zeddicus(CS) lvl 33, Stormix(CS) lvl 30, Buffy(CS) lvl 36 a MesotheoN(CS) lvl 33. Je vidět,že síla mágů v klanu neustále stoupá, takže temné zlo ani Korunnížabák noci nemajíšanci:-)))
-Nejen že mágové se stávají čím dál silnější, ale i jejich počet roste. Proto mohu v klanu přivítat další nováčky, a to:
Genocydus(CS)N lvl 50!!!, Freesa(CS)N, lvl 32 a Goshum(CS)N lvl 26.
- Cenné bodíky podle bodovacího řádu klanu si připisuje
Gandalf(CS), a to 20 bodů.
Všem výše uvedenýmčlenům gratuluji nejen já, ale i všechny Soul Burner, které v pekle jsou -že je jich hodně (hlavně na hell se jich zdá někdy až moc).
Soutěž: pomalu se scházejí ze vąech koutůřešení soutěže unikátů, nezapomeňtežeřešení je potřeba zaslat do 10. 12.!!!
Schůze mágů se bude konat v pátek 21.12. 2001 opět ve vysoké temné věži jménem Diablo retail CS-1 a možná přijde i Ježíšek....:-)))
Doufám, že jsem na nic nezapomněla, jestli ano, napište mi to na mail, nebo do Guestbooku.


24.11.2001
Nastávají dlouhé zimní večery, ideální období pro zvyšování dovedností mágů a tím pádem i pro zvyšování levelů. Tentokrát načerpali svou sílu v podzemí a tím postoupili na další levely tito mágové: Druganov(CS)N lvl 30, Mesotheon(CS) lvl 32, Arch-Mage(CS) lvl 31, cmd-j5(CS)N lvl 22 a Eldamari(CS)N lvl 30. Jak je vidět z dosažených levelů, klan mágů stále sílí, aby obstál v boji se zlem. Všem gratuluji a přeji, aby jim Lazarus předal při první příležitosti DROW na stříbrném podnose.
Když jsme u těch zimních večerů, připravila jsem pro vás ve spolupráci s Ismaelem takovou menší
Soutěľ  "Znalec unikátů" . Doufám, že se vám bude nejen líbit, ale že se i dobře pobavíte a i ceny v soutěži budou pro vás snad dostatečně atraktivní.


22.11.2001
-"Změna je život...." - a dnes bude těch změn opravdu požehnaně, jelikož jsem měla comp v opravě, tak se jich za ten týden dost nastřádalo.
1. změna se týká našich spojenců, a to království SoU - z postu krále odstoupil z časových důvodů
Vilgefortz(SoU) a novým králem byl zvolen Pakodlak(SoU). Přeji mu ať pod jeho spravedlivou vládou království nadále vzkvétá.
2. změna je méně příjemná, a to že náš klan opustili TRUBEC (z časových důvodů) a Putifar (zrušil členství ve všech klanech). Oběma přeji mnoho štěstí na sólové dráze.
3. změnou jsou postupy na levelech, a to Saruman(CS) lvl 36, Ramonk(CS) lvl 43, kterého vítám zpět na BN a mezi aktivní členy CS, milce(CS)N lvl 29 a
MesotheoN(CS) lvl 30.
4. Další změnou, v pořadí ji čtvrtou, je vstup dvou nováčků mezi řádné členy, a to Shadowman1(CS) a Skem(CS).
5. V průběhu minulého týdnu čarodějné svitky zaznamenaly rekordní nárůst nováčků klanu, a to: Eldamari(CS)N lvl 28, cdm-15(CS)N lvl 12, Druganov(CS)N lvl 28,
Almamag(CS)N lvl 33, Kalmank(CS)N lvl 36, Lidkon(CS)N lvl 3 a wooky(CS)N lvl 7.
6. Bodíky si připisují: Shadowman1(CS)-20,20,10, Buffy(CS)-30 a Arch-Mage(CS)-20.
7. S připisováním bodíků, jak víte, souvisejí i hodnosti v klanu. Hodnosti Sorcerer dosáhli svojí aktivitou v klanu Saruman(CS), Arch-Mage(CS), Buffy(CS) a
Shadowman1(CS).
Jak jsem v úvodu předeslala, změn bylo v uplynulém týdnu opravdu požehnaně a doufám, že jsem na nikoho a na nic nezapomněla. Pokud ano, předem se omlouvám a připomeňte se mi znovu. Všem výše jmenovaným gratuluji nejen já, ale i Adria the witch, která slíbila, že jim bude nabízet větší množství výtisků jednotlivých knih, zvláště pak těch atraktivních. Tak ji kontrolujte:-))


14.11.2001
POZOR!!!!!-Černý havran přiletěl a přinesl poselství od samotného císaře Blue Dragonů jménem Touch.me, od klanu, který je naším spojencem. V poselství je psáno, že klan Metal Guards vyhlásil Blue Dragonům válku a císař tímto žádá o vojenskou pomoc spojenecké klany. Vyhlašuji tímto mobilizaci veškerého mágovského potenciálu, zejména kouzel útočných a apeluji tímto na mágy klanu CS, aby dragonům pomohli ve spravedlivém boji.
-S havranem přiletěla zároveň bílá holubice, která byla poslem úplně jiných zpráv, a to zpráv následujících:
postupy na dalších levelech:
Josh(CS), level 35, Shadowman1(CS)N level 30, Tristram(CS), lvl 42 a King_sobo2(CS), lvl 36
nováček klanu CS:
milce(CS)N, lvl 27, za přivedení nováčka dostává Shadowman1(CS)N, připíšu mu je v okamžiku, kdy se staneřádnýmčlenem klanu
řádným členem klanu se k dnešnímu dni stávají
Stormix(CS) a MesotheoN(CS).
Všem jmenovaným gratuluji a přeji jim, aby jim Gris nabízel samé kvalitní zboží.

-Jistě jste si také všimli nového designu stránek, tak snad se to bude líbit. Má to ještě svoje mouchy, GB se načítá dlouho, ale to brzy dopracuji:-)))


10.11.2001
-Adria měla zajímavou knihu za 30 000 zlatých - Book of information, no nekupte to....:-)). A co tam bylo napsáno?
-Na první straně bylo psáno, že náą klan opouští Samuellee. Přeji mu tímto mnoho štěstí a úspěchů na sólové dráze.
-Druhá strana obsahovala informaci o postupech na dalších levelech - Saruman(CS) postup na lvl 34 a
Shadowman1(CS)N postup na lvl 28.
-Na třetí straně jsem se dočetla o vstupu dalšího nováčka do klanu CS, a to Skem(CS)N, lvl 33.
-Čtvrtá strana obsahovala gratulaci Adrie všem třem výše jmenovaným, ke které se připojuji.
-Alaitos(BD) připravil pro pařany battle.netu anketu o hráče roku 2001, hlasovací lístek najdete zde: Hráč roku 2001
-V souladu se závěry schůze prosím následující členy klanu, aby o sobě dali vědět. Jedná se o následující členy: Nero Pascal(CS), matysek(CS), Sir_Lewar(CS), SirAchu(CS), Mironor(CS), sv.Tomas(CS), Sorcerer_V(CS), Scooter(CS).Pokud jste se našli mezi výše uvedenými členy, dejte mi vědět do 25.11.2001, zda se budete zúčastňovat dění na BN a v klanu. Možná že jste se přejmenovali, možná chodíte na BN s jinými postavami, nevím...Pokud o sobě nedáte vědět do výše uvedeného termínu, budu počítat s tím, že nemáte nadále o členství v CS zájem, a proto (opět v souladu se závěry schůze) bude vaše členství v klanu ukončeno.
-Ty, kteří rádi duelí a sbírají ušiska bych chtěla upozornit na Open League, ligu na BN , kterou pořádá klan Archerů


6.11.2001
-"Vidím klan veliký, jeho sláva hvězd se dotýká...."řekl mi Lazarus, kdy včera mluvil o klanu CS.
- Dne 6.11.2001 proběhla schůze klanu, všem děkuji za účast, každý kdo tam byl má připsáno 20 bodíků. Mimo program jsem si dovolila udělit 5 bodíků i těm, kteří sice nepřiąli, ale předem se řádně omluvili. Nováčkům, kteří na schůzi nebyli, ale omluvili se, bodíky připíšu zároveň s řádným členstvím.

-V souladu se závěry schůze prosím následující členy klanu, aby o sobě dali vědět. Jedná se o následující členy: Nero Pascal(CS), matysek(CS), Sir_Lewar(CS), SirAchu(CS), Mironor(CS), sv.Tomas(CS), Sorcerer_V(CS), Scooter(CS).Pokud jste se naąli mezi výąe uvedenými členy, dejte mi vědět do 25.11.2001, zda se budete zúčastňovat dění na BN a v klanu. Možná že jste se přejmenovali, možná chodíte na BN s jinými postavami, nevím...Pokud o sobě nedáte vědět do výše uvedeného termínu, budu počítat s tím, že nemáte nadále o členství v CS zájem, a proto (opět v souladu se závěry schůze) bude vaše členství v klanu ukončeno.
-Teď mnohem příjemnější událost: Mezi řádné členy byli zařazeni Gandalf(CS) a Pepr(CS), kteří řádně prošli nováčkovskou lhůtou a mezi nováčky byl přijat Shadowman1(CS)N. Všem přeji aby advokáti na hell se zkameňovali sami, sotva výše uvedení členové sejdou do 16 lvl:-))


3.11.2001
-Znáte ten recept na nový lektvar? To se vezme asi 1kg fireballu, přidá se půl kila chain lightningu, půl kila stone curse, 20 deka town portalu, 1 kg mana shieldu, okoření teleportem a golemem a užívá nejlépe minimálně  jednou denně. Při častém užívání pak mohu gratulovat k postupům na další levely, tentokrát je to Josh(CS), King_sobo2(CS) postupy na lvl 33 a  Buffy(CS) postup
na lvl 35. Modifikace receptury pro odvážné: mana shield lze nahradit healingem:-)))

-Vítám mezi námi nováčka MesotheoN(CS)N , lvl 18 a přeji mu, aby nezlobily pekelný witches, zvláště soul burner na hell:-)))
--Připomínám zároveň schůzi mágů v neděli dne 4.11.2001 od 21:00 ve vysoké temné věži jménem Diablo Retail CS-1.


29.10.2001
-Mám tu čest přivítat v našem klanu dalšího nováčka jménem Stormix(CS)N, lvl 28. Přeji mu, aby nacházel na svých cestách peklem samé DROWy a další atraktivní mágovské propriety.
-Při pohledu do křišťálové koule jsem uzřela daląí postupy na levelech, a to Putifar(CS), nově lvl 29 a Merrdin(CS) lvl 46.Gratuluji nejen jim, ale i všem, kterým jsem upravovala levely v minulých dnech - Sarumanovi(CS), Arch-magemu(CS) a Buffymu(CS).
-Připomínám zároveň schůzi mágů v neděli dne 4.11.2001 od 21:00 ve vysoké temné věži jménem Diablo Retail CS-1.


27.10.2001
-Dnes jsem doplnila do členů nového mága, a to king_sobo2(CS),i on prošel úspěšně nováčkovskou lhůtou, i když nebyl mezi novici uveden. Přeji mu v klanu i mimo něj mnoho úspěchů.


26.10.2001
-Opět zdravím všechny členy cechu mágovského i ostatní náhodné i pravidelné návštěvníky našich stránek. Udělala jsem daląí úpravy ve členech, Carne-mag(CS) byl zařazen mezi řádné členy, dále jsem dopsala do řádných členů Tristrama(CS),lvl 33, který prošel zkušební dobou, aniž by byl uveden mezi novici. Za jeho přijetí si připisuje 30 cenných bodíků Arch-mage(CS).
-Mezi nováčky byl přijat Gandalf(CS)N, lvl 34, za přijetí kterého si připisuje opět 30 bodíků Saruman(CS). Všem třem přeji, nechť se jim daří nejen v našem klanu, ale celkově na BN
-Opět připomínám,pište pls všechny změny (např.lvl, přijímání nováčků apod.), ať to mohu průběžně aktualizovat. Reklamace se přijímají:-)))


25.10.2001
-Dnes jsem se opět snažila alespoň trochu aktualizovat některé údaje ve stránkách, zejména ve členech.
-Náš klan opustili Minree(CS) a Pokai-Mu(CS)N.
-Zároveň byli přijati další členové: Putifar(CS), lvl 28, kterého jsem si dovolila zařadit mezi členy bez zkušební nováčkovské lhůty, jelikož ho všichni známe jako spolehlivého jedince díky jeho ostatním postavám - Cistic(CH) a Ainia(ar). Mezi nováčky byl dále přijat Pepr(CS)N, lvl 8,kterému přeji hodně štěstí jak v našem klanu, tak celkově na BN.
-Prskavka(CS) se přejmenoval na Buffy(CS), v seznamu členů jsem to upravila.
-Další úpravy zítra-pište mi (třeba do GB) změny (např. v levelech).


24.10.2001
-Tak dnes zkouším poprvé svoji práci se stránkami a věřím že vąe dobře dopadne.
-Jak jste ji mnozí slyšeli, Amarkand se z časových důvodů vzdal funkce leadra klanu CS a ja jsem byla radou klanu zvolena za nového leadra. Pokusím se tuto funkci zvládat co nejlépe - prý každé nové koště dobře mete:-))). Zástupcem leadra byl zvolen Merrdin(CS), který spolu s radou a ostatními členy klanu mě bude jistě velkou oporou.
-Amarkandovi patří poděkování za založení klanu a jeho dosavadní práci pro klan. Později (až budu trochu zběhlejší v tvorbě stránek) bude založena sekce Čestní členové klanu, kde bude Amarkand uveden jako první čestný člen.
-Rada klanu rozhodla též o konání schůze klanu, a to 4.11.2001 od 21:00 hod. Pevně věřím, že se dostavíme všichni v hojném počtu.

 


23.9.2001
- Mister_Lee(CS) byl povýšen do statutu Sorcerera, gratuluji.
- Dneska byl nováček Saruman jmenovaný právoplatným členem klanu kouzelníků, k čemu mu také gratuluji :-).


18.9.2001
- Dnes byla povýšena Fensalir do hodnosti sorcerer za přijetí nováčka Carne-Mag(CS)N.
- Dále bych chtěl přijmout mezi řádné členy Clermind(CS), který prošel úspěšně zkušební lhůtou.


16.9.2001
- Dneska mám pro vás radostnou zprávu. Samuellee, který kdysi opustil náš klan kvůli osobním konfliktům s klanem VIK požádal před pár dny o návrat k CS a já jsem mu v jeho prosbě vyhověl, a tak ho u nás znovu vítám.
- Další věc, kterou ještě musím vyřešit je jmenování nováčků mezi řádné členy, těmi nováčky jsou Caryfuk(CS), Ghostbull(CS) a Mister_Lee(CS), všem jmenovaným gratuluji.


6.9.2001
- Včera byl na sněmu našich spojenců BD přijat nový císař Touch.me(BD). Píąu to tady proto, abyste o tom věděli a brali to na vědomí. Zároveň bych chtěl bývalému císaři BD EW-Alaitos(BD) projevit obdiv za to, jak dobře klan našich spojenců vedl a co pro mnoho lidí na BN svou činností udělal. Doufám, že i po odchodu Alaita z postu leadera zůstanou vzájemné vztahy našich klanů dobré.


5.9.2001
- Merrdin(CS) je zatím nejaktivnějím členem našeho klanu, protože přivedl do klanu dalšího nováčka a to Clermind(CS)N, za kterého obdržel dalších 30 bodů.


3.9.2001
- Tak a je to konečně tady, Merrdin(CS) dostal hodnost Sorcerer za účast na schůzi klanu a přivedení nováčka Mister_Lee(CS)N na 38.levelu a tím se stal prvním členem klanu CS, který dostal nějaké ocenění, gratuluji.


2.9.2001
- Dneska jsem na stránky zveřejnil výsledky včerejší schůze klanu CS, najdete v sekci schůze.
- Na včerejší schůzi se rozhodlo, že člen Merrdin bude povýšen do statutu normálního člena klanu CS a zároveň, že bude jmenován členem rady po Ramonkovi, který už BN tak často nenavštěvuje. Tímto gratuluji Merrdinovi.
- Konečně jsem už taky zveřejnil bodovací řád klanu, který naleznete v sekci Hodnosti >>> Bodovací řád klanu CS.
- Další věc, kterou jsme na schůzi odhlasovali je, že válečný zločinec EG-Ragnall(ADL) byl dán do wanted (ať mu není líto) :-)))).


31.8.2001
- Rád bych vám oznámil, že náš klan uzavřel společenství s mocným královstvím SoU. Tímto bych také chtěl popřát tomuto společenství mnoho úspěchů.


29.8.2001
- Dnešní den se stal opět šťastným pro jednoho z našich nováčků. Tímto nováčkem, který prošel zkušební lhůtou klanu CS není nikdo jiný než Lama :-). Gratuluji za celý klan CS.
- Jinak další věc je trochu nemilá a já se za ni hodně moc stydím. Totiž dneska jsem se dozvěděl, že tady v sobotu 1.září ve 20:00 nebudu. Ti pozornější už přišli na to, že tady nebudu na schůzi našeho klanu :-))). Proto jsem se rozhodl přesunout čas schůze na 15:00 hodin. Děkuju za pochopení.


8.8.2001
- Dneska bych rád přivítal v našem klanu nového člena, který prošel 14-ti denní zkušební lhůtou pro nováčky a dostal se a k postu právoplatného člena klanu CS :-). Tento člověk se jmenuje TYLION(CS) a tímto mu gratuluji a zároveň se mu i omlouvám, že se jeho zkušební lhůta o tři dny protáhla, z důvodu mého osobního problému s pamětí :-).
- Bude se vám to zdát asi brzo, ale já to musím udělat, inu blíží se 1.zaří (sice pomalu, ale blíží), tak bych vám měl už pomalu začít připomínat, že bude schůze klanu CS :-), na které budou rozděleny jedny z prvních bodů.